Superliga - Slovensko
nedeľa, 25.02.2024
16:30
16:30

Podbrezová

Dunajská Streda
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Podbrezovej |
| Vonku: | Dunajská Streda |
| Vzdialenosť: | 168.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | ZELPO Aréna |
| Kapacita: | 4 500 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 16:30 (17:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.30 | 2.90 | 12 | 1.37 | 1.61 | |||
| 38% | 25% | 37% | 1.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.65 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 75% | 25% | 57% | 43% | 31% | 69% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-10-08 | Dunajská Streda | 3 - 2 | Podbrezová |
| 2023-04-30 | Podbrezová | 2 - 0 | Dunajská Streda |
| 2023-04-14 | Dunajská Streda | 2 - 1 | Podbrezová |
| 2022-10-23 | Dunajská Streda | 2 - 1 | Podbrezová |
| 2022-08-07 | Podbrezová | 0 - 0 | Dunajská Streda |
| 2018-10-20 | Dunajská Streda | 3 - 2 | Podbrezová |
| 2018-07-22 | Podbrezová | 1 - 2 | Dunajská Streda |
| 2017-10-14 | Podbrezová | 0 - 2 | Dunajská Streda |
| 2017-07-22 | Dunajská Streda | 1 - 0 | Podbrezová |
| 2017-05-14 | Dunajská Streda | 2 - 2 | Podbrezová |
| 2017-02-18 | Podbrezová | 0 - 0 | Dunajská Streda |
| 2016-09-17 | Dunajská Streda | 0 - 0 | Podbrezová |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 6 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 50% | 25% |
Podbrezová posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Kosice | 0 - 0 | Podbrezová |
| 2024-02-10 | Podbrezová | 2 - 1 | Michalovce |
| 2024-02-02 | Cracovia Krakow | 1 - 0 | Podbrezová |
| 2024-01-26 | LASK Linz | 2 - 3 | Podbrezová |
| 2024-01-19 | Podbrezová | 2 - 1 | Tatran Prešov |
| 2024-01-12 | Podbrezová | 4 - 0 | Liptovský Mikuláš |
| 2023-12-15 | Skalica | 3 - 0 | Podbrezová |
| 2023-12-09 | Podbrezová | 0 - 6 | Slovan Bratislava |
| 2023-12-02 | Trenčín | 1 - 2 | Podbrezová |
| 2023-11-26 | Podbrezová | 1 - 2 | Spartak Trnava |
| 2023-11-17 | Zlaté Moravce | 1 - 3 | Podbrezová |
| 2023-11-11 | Zlaté Moravce | 0 - 2 | Podbrezová |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 9 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 75% | 33% |
Dunajská Streda posledné 12 zápasy
| 2024-02-18 | Spartak Trnava | 1 - 2 | Dunajská Streda |
| 2024-02-10 | Dunajská Streda | 1 - 0 | Skalica |
| 2024-01-31 | Dunajská Streda | 4 - 1 | STK Šamorín |
| 2024-01-26 | Austria Viedeň | 3 - 0 | Dunajská Streda |
| 2024-01-20 | Dunajská Streda | 1 - 0 | TSV Hartberg |
| 2023-12-17 | Slovan Bratislava | 2 - 1 | Dunajská Streda |
| 2023-12-10 | Dunajská Streda | 0 - 0 | Trenčín |
| 2023-12-02 | Dukla B. Bystrica | 0 - 0 | Dunajská Streda |
| 2023-11-25 | Dunajská Streda | 3 - 0 | Zlaté Moravce |
| 2023-11-11 | Dunajská Streda | 1 - 1 | Ružomberok |
| 2023-11-07 | Spišská Nová Ves | 0 - 3 | Dunajská Streda |
| 2023-11-03 | Kosice | 0 - 3 | Dunajská Streda |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 58% | 8% |
Tabuľka Superliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Bratislava | 20 | +37 | 51 |
| 2 | Žilina | 21 | +10 | 40 |
| 3 | Spartak Trnava | 21 | +11 | 39 |
| 4 | Dunajská Streda | 20 | +10 | 35 |
| 5 | Podbrezová | 20 | +7 | 33 |
| 6 | Trenčín | 20 | +10 | 33 |
| 7 | Dukla B. Bystrica | 21 | +8 | 33 |
| 8 | Ružomberok | 21 | -4 | 31 |
| 9 | Skalica | 21 | -6 | 22 |
| 10 | Kosice | 21 | -26 | 16 |
| 11 | Michalovce | 21 | -26 | 7 |
| 12 | Zlaté Moravce | 21 | -31 | 4 |
Chronológia zápasov v lige
| Podbrezová | |
| Dunajská Streda | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Podbrezová | Dunajská Streda |
|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Bratislava | 0 - 6 | 2 - 1 |
| 2 | Žilina | 2 - 0 | 5 - 1 |
| 3 | Spartak Trnava | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Dunajská Streda | - | |
| 5 | Podbrezová | - | |
| 6 | Trenčín | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Dukla B. Bystrica | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Ružomberok | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Skalica | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Kosice | 5 - 3 | 0 - 3 |
| 11 | Michalovce | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Zlaté Moravce | 1 - 0 | 0 - 2 |
Pozícia v lige
| Podbrezová | Dunajská Streda | |
| Pozícia | 5 | 4 |
| Body | 33 | 35 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 5 | 5 |
| Body | 20 | 15 |
Forma v lige
| Podbrezová | Dunajská Streda | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
10
3 7 |
10
5 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
2 2 |
4
3 3 |
Góly v lige
| Podbrezová | Dunajská Streda | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
39
32 |
30
20 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
21
16 |
11
10 |
Celková štatistika pre Superliga
| Zápasy (124) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (351) | |
| Góly na zápas | 2.83 |
| Góly doma na zápas | 1.52 |
| Góly vonku na zápas | 1.31 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 52% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 53% |
| Nad 3.5 | 29% |
Podbrezová ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Ružomberok | - | Podbrezová |
| 2024-03-09 | Žilina | - | Podbrezová |
| 2024-03-13 | Slovan Bratislava | - | Podbrezová |
| 2024-03-16 | Podbrezová | - | Ružomberok |
| 2024-03-30 | Slovan Bratislava | - | Podbrezová |
| 2024-04-03 | Spartak Trnava | - | Podbrezová |
Dunajská Streda ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-28 | Dunajská Streda | - | Ružomberok |
| 2024-03-02 | Dunajská Streda | - | Žilina |
| 2024-03-10 | Spartak Trnava | - | Dunajská Streda |
| 2024-03-16 | Dunajská Streda | - | Žilina |
| 2024-03-29 | Ružomberok | - | Dunajská Streda |
| 2024-04-07 | Dunajská Streda | - | Podbrezová |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 3.30 | 2.90 |
| Pravdepodobnosť | 38% | 25% | 37% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.37 | 1.61 |
| Pravdepodobnosť | 50% | 50% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.21 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.21 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.55 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 52% | 48% | |
| Áno @ 1.55 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-25 12:05. Možné sú zmeny teraz!
