Superliga - Švajčiarsko
sobota, 20.01.2024
17:00
17:00

Young Boys

Grasshopper
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Bern |
| Vonku: | Zurich |
| Vzdialenosť: | 95.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stade de Suisse |
| Kapacita: | 31 120 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.75 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.50 | |||
| 61% | 20% | 19% | 1.50 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.67 | ||||||
| 81% | 19% | 59% | 41% | 36% | 64% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-30 | Grasshopper | 0 - 1 | Young Boys |
| 2023-04-25 | Grasshopper | 4 - 1 | Young Boys |
| 2023-04-10 | Young Boys | 2 - 0 | Grasshopper |
| 2023-01-21 | Grasshopper | 1 - 2 | Young Boys |
| 2022-07-31 | Young Boys | 1 - 1 | Grasshopper |
| 2022-05-22 | Young Boys | 3 - 0 | Grasshopper |
| 2022-02-20 | Grasshopper | 2 - 2 | Young Boys |
| 2022-01-15 | Young Boys | 5 - 2 | Grasshopper |
| 2021-11-06 | Grasshopper | 1 - 1 | Young Boys |
| 2021-07-31 | Young Boys | 0 - 0 | Grasshopper |
| 2019-05-16 | Young Boys | 6 - 1 | Grasshopper |
| 2019-03-09 | Grasshopper | 0 - 1 | Young Boys |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 50% | 33% |
Young Boys posledné 12 zápasy
| 2024-01-13 | Young Boys | 1 - 0 | Wil |
| 2024-01-13 | Young Boys | 3 - 2 | Vaduz |
| 2024-01-09 | Young Boys | 4 - 3 | Sion |
| 2023-12-16 | Lausanne-Ouchy | 1 - 3 | Young Boys |
| 2023-12-13 | RB Lipsko | 2 - 1 | Young Boys |
| 2023-12-09 | Young Boys | 3 - 0 | St. Gallen |
| 2023-12-06 | Young Boys | 1 - 0 | Lausanne-Ouchy |
| 2023-12-03 | Young Boys | 1 - 1 | Servette |
| 2023-11-28 | Young Boys | 2 - 0 | Crvena Zvezda |
| 2023-11-25 | Zurich | 3 - 1 | Young Boys |
| 2023-11-11 | Young Boys | 6 - 1 | Luzern |
| 2023-11-07 | Manchester City | 3 - 0 | Young Boys |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Grasshopper posledné 12 zápasy
| 2024-01-13 | Thun | 0 - 0 | Grasshopper |
| 2024-01-10 | Neuchatel Xamax | 1 - 1 | Grasshopper |
| 2024-01-07 | Wil | 0 - 5 | Grasshopper |
| 2023-12-16 | Grasshopper | 1 - 1 | Yverdon-Sport |
| 2023-12-09 | Basel | 0 - 1 | Grasshopper |
| 2023-12-02 | Grasshopper | 5 - 0 | Lausanne |
| 2023-11-26 | Servette | 2 - 0 | Grasshopper |
| 2023-11-12 | Grasshopper | 5 - 2 | Lausanne-Ouchy |
| 2023-11-05 | Luzern | 2 - 0 | Grasshopper |
| 2023-10-28 | St. Gallen | 3 - 1 | Grasshopper |
| 2023-10-22 | Grasshopper | 2 - 1 | Lugano |
| 2023-10-07 | Yverdon-Sport | 0 - 3 | Grasshopper |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Tabuľka Superliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 18 | +23 | 38 |
| 2 | St. Gallen | 18 | +12 | 33 |
| 3 | Zurich | 18 | +14 | 31 |
| 4 | Servette | 18 | +8 | 31 |
| 5 | Lugano | 18 | +2 | 26 |
| 6 | Luzern | 18 | -5 | 25 |
| 7 | Winterthur | 18 | -7 | 22 |
| 8 | Grasshopper | 18 | +1 | 21 |
| 9 | Yverdon-Sport | 18 | -14 | 21 |
| 10 | Lausanne | 18 | -5 | 20 |
| 11 | Basel | 18 | -10 | 18 |
| 12 | Lausanne-Ouchy | 18 | -19 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Young Boys | |
| Grasshopper | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Young Boys | Grasshopper |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | - | |
| 2 | St. Gallen | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Zurich | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Servette | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Lugano | 4 - 1 | |
| 6 | Luzern | 6 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Winterthur | 5 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | Grasshopper | - | |
| 9 | Yverdon-Sport | 0 - 3 | |
| 10 | Lausanne | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Basel | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Lausanne-Ouchy | 1 - 0 | 2 - 1 |
Pozícia v lige
| Young Boys | Grasshopper | |
| Pozícia | 1 | 8 |
| Body | 38 | 21 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 2 | 5 |
| Body | 23 | 7 |
Forma v lige
| Young Boys | Grasshopper | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
11
5 2 |
6
3 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
2 0 |
2
1 6 |
Góly v lige
| Young Boys | Grasshopper | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
40
17 |
27
26 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
25
6 |
9
15 |
Celková štatistika pre Superliga
| Zápasy (108) | |
| Víťazstva doma | 53% |
| Remízy | 25% |
| Víťazstva vonku | 22% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (339) | |
| Góly na zápas | 3.14 |
| Góly doma na zápas | 1.84 |
| Góly vonku na zápas | 1.30 |
| Domáci tím skóroval v | 84% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 80% |
| Obidva Tímy Skórujú | 67% |
| Nad 1.5 | 84% |
| Nad 2.5 | 63% |
| Nad 3.5 | 36% |
Young Boys ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-27 | Basel | - | Young Boys |
| 2024-01-30 | Young Boys | - | Yverdon-Sport |
| 2024-02-03 | Lausanne | - | Young Boys |
| 2024-02-10 | Lugano | - | Young Boys |
| 2024-02-15 | Young Boys | - | Sporting CP |
| 2024-02-18 | Young Boys | - | Lausanne-Ouchy |
Grasshopper ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-28 | Grasshopper | - | Zurich |
| 2024-01-31 | Lugano | - | Grasshopper |
| 2024-02-03 | Grasshopper | - | Winterthur |
| 2024-02-10 | Zurich | - | Grasshopper |
| 2024-02-17 | Grasshopper | - | Basel |
| 2024-02-24 | Grasshopper | - | Luzern |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 4.75 | 5.75 |
| Pravdepodobnosť | 61% | 20% | 19% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 2.50 |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 6.00 | |
| Pravdepodobnosť | 81% | 19% | |
| Nad 1.5 @ 1.13 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.70 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Nad 2.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.67 | |
| Pravdepodobnosť | 36% | 64% | |
| Pod 3.5 @ 1.67 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Áno @ 1.57 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-20 16:02. Možné sú zmeny teraz!
