Bundesliga - Rakúsko
nedeľa, 25.02.2024
13:30
13:30

WSG Wattens

Sturm Graz
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Wattens |
| Vonku: | Graz |
| Vzdialenosť: | 292.8 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 13:30 (14:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 4.00 | 1.65 | 2 | 2.20 | 1.14 | |||
| 15% | 24% | 61% | 1.65 | 20% | 80% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 75% | 25% | 47% | 53% | 25% | 75% |
Posledné 11 priame stretnutia
| 2023-10-01 | Sturm Graz | 1 - 0 | WSG Wattens |
| 2023-03-19 | WSG Wattens | 0 - 2 | Sturm Graz |
| 2022-10-09 | Sturm Graz | 2 - 1 | WSG Wattens |
| 2022-02-12 | WSG Wattens | 2 - 2 | Sturm Graz |
| 2021-09-19 | Sturm Graz | 5 - 0 | WSG Wattens |
| 2021-05-12 | WSG Wattens | 2 - 3 | Sturm Graz |
| 2021-04-11 | Sturm Graz | 3 - 2 | WSG Wattens |
| 2021-03-06 | WSG Wattens | 1 - 1 | Sturm Graz |
| 2020-11-28 | Sturm Graz | 1 - 0 | WSG Wattens |
| 2019-11-30 | WSG Wattens | 1 - 5 | Sturm Graz |
| 2019-08-25 | Sturm Graz | 2 - 0 | WSG Wattens |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 9 | 9 | 6 | 5 | |
| 0% | 18% | 82% | 82% | 55% | 45% |
WSG Wattens posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Wolfsberger AC | 4 - 1 | WSG Wattens |
| 2024-02-11 | WSG Wattens | 0 - 2 | A. Lustenau |
| 2024-02-02 | WSG Wattens | 1 - 0 | Borac B. Luka |
| 2024-01-27 | WSG Wattens | 1 - 2 | FC Koper |
| 2024-01-19 | WSG Wattens | 1 - 1 | SV Ried |
| 2024-01-10 | Munchen 1860 | 4 - 1 | WSG Wattens |
| 2023-12-10 | Blau-Weiss Linz | 1 - 2 | WSG Wattens |
| 2023-12-05 | WSG Wattens | 1 - 2 | Rapid Viedeň |
| 2023-11-25 | LASK Linz | 1 - 0 | WSG Wattens |
| 2023-11-17 | SW Bregenz | 0 - 6 | WSG Wattens |
| 2023-11-11 | WSG Wattens | 5 - 1 | Altach |
| 2023-11-04 | WSG Wattens | 0 - 2 | RB Salzburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 58% | 33% |
Sturm Graz posledné 12 zápasy
| 2024-02-22 | Slovan Bratislava | 0 - 1 | Sturm Graz |
| 2024-02-18 | Sturm Graz | 1 - 1 | Rapid Viedeň |
| 2024-02-15 | Sturm Graz | 4 - 1 | Slovan Bratislava |
| 2024-02-09 | RB Salzburg | 1 - 1 | Sturm Graz |
| 2024-02-02 | Sturm Graz | 2 - 0 | Austria Viedeň |
| 2024-01-30 | Sturm Graz | 0 - 0 | Rukh Vynnyky |
| 2024-01-25 | Dnipro-1 | 1 - 2 | Sturm Graz |
| 2024-01-25 | Sturm Graz | 1 - 6 | Pogon Štetín |
| 2024-01-20 | Sturm Graz | 1 - 2 | Kecskemeti |
| 2024-01-17 | Sturm Graz | 0 - 0 | Korona Kielce |
| 2024-01-12 | Sturm Graz | 2 - 1 | Rijeka |
| 2023-12-14 | Sporting CP | 3 - 0 | Sturm Graz |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Tabuľka Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Salzburg | 20 | +31 | 44 |
| 2 | Sturm Graz | 19 | +16 | 39 |
| 3 | LASK Linz | 20 | +9 | 34 |
| 4 | TSV Hartberg | 20 | +6 | 33 |
| 5 | A. Klagenfurt | 19 | +1 | 30 |
| 6 | Wolfsberger AC | 20 | +1 | 29 |
| 7 | Rapid Viedeň | 19 | +14 | 28 |
| 8 | Austria Viedeň | 19 | +3 | 27 |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 19 | -11 | 19 |
| 10 | Altach | 20 | -13 | 17 |
| 11 | WSG Wattens | 19 | -19 | 11 |
| 12 | A. Lustenau | 20 | -38 | 6 |
Chronológia zápasov v lige
| WSG Wattens | |
| Sturm Graz | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | WSG Wattens | Sturm Graz |
|---|---|---|---|
| 1 | RB Salzburg | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Sturm Graz | - | |
| 3 | LASK Linz | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | TSV Hartberg | ||
| 5 | A. Klagenfurt | 1 - 3 | 0 - 3 |
| 6 | Wolfsberger AC | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 7 | Rapid Viedeň | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Austria Viedeň | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 9 | Blau-Weiss Linz | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 10 | Altach | 5 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | WSG Wattens | - | |
| 12 | A. Lustenau | 0 - 2 | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| WSG Wattens | Sturm Graz | |
| Pozícia | 11 | 2 |
| Body | 11 | 39 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 11 | 4 |
| Body | 4 | 18 |
Forma v lige
| WSG Wattens | Sturm Graz | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 14 |
11
6 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 7 |
5
3 1 |
Góly v lige
| WSG Wattens | Sturm Graz | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
19
38 |
30
14 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
12
20 |
15
8 |
Celková štatistika pre Bundesliga
| Zápasy (117) | |
| Víťazstva doma | 37% |
| Remízy | 29% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (305) | |
| Góly na zápas | 2.61 |
| Góly doma na zápas | 1.33 |
| Góly vonku na zápas | 1.27 |
| Domáci tím skóroval v | 69% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 65% |
| Obidva Tímy Skórujú | 44% |
| Nad 1.5 | 73% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 29% |
WSG Wattens ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | WSG Wattens | - | TSV Hartberg |
| 2024-03-10 | Austria Viedeň | - | WSG Wattens |
| 2024-03-16 | WSG Wattens | - | Wolfsberger AC |
| 2024-03-21 | Regensburg | - | WSG Wattens |
| 2024-03-30 | A. Lustenau | - | WSG Wattens |
| 2024-04-05 | Altach | - | WSG Wattens |
Sturm Graz ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | Sturm Graz | - | Wolfsberger AC |
| 2024-03-07 | Sturm Graz | - | Lille |
| 2024-03-10 | TSV Hartberg | - | Sturm Graz |
| 2024-03-14 | Lille | - | Sturm Graz |
| 2024-03-17 | A. Klagenfurt | - | Sturm Graz |
| 2024-03-21 | Sturm Graz | - | Blau-Weiss Linz |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.50 | 4.00 | 1.65 |
| Pravdepodobnosť | 15% | 24% | 61% |
| 2 @ 1.65 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.14 |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 2.10 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravdepodobnosť | 25% | 75% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Nie @ 2.05 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-25 12:05. Možné sú zmeny teraz!
