Pro League - Belgicko
piatok, 15.12.2023
19:45
19:45

Westerlo

Eupen
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Westerlo |
| Vonku: | Eupen |
| Vzdialenosť: | 94.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Het Kuipje |
| Kapacita: | 7 982 (3 240) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.80 | 4.33 | 12 | 1.20 | 2.05 | |||
| 42% | 18% | 40% | 1.25 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.67 | 2.15 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 83% | 17% | 62% | 38% | 47% | 53% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-07-29 | Eupen | 2 - 2 | Westerlo |
| 2023-02-04 | Eupen | 1 - 1 | Westerlo |
| 2022-08-28 | Westerlo | 0 - 1 | Eupen |
| 2019-04-27 | Westerlo | 1 - 0 | Eupen |
| 2019-04-03 | Eupen | 0 - 3 | Westerlo |
| 2016-11-26 | Eupen | 3 - 3 | Westerlo |
| 2016-08-13 | Westerlo | 1 - 2 | Eupen |
| 2014-04-27 | Westerlo | 1 - 0 | Eupen |
| 2013-11-22 | Eupen | 1 - 0 | Westerlo |
| 2013-03-15 | Westerlo | 2 - 0 | Eupen |
| 2012-11-02 | Eupen | 3 - 0 | Westerlo |
| 2012-05-20 | Westerlo | 1 - 1 | Eupen |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Westerlo posledné 12 zápasy
| 2023-12-08 | Kortrijk | 1 - 2 | Westerlo |
| 2023-12-01 | Westerlo | 1 - 3 | Anderlecht |
| 2023-11-25 | Charleroi | 3 - 2 | Westerlo |
| 2023-11-10 | Westerlo | 3 - 3 | Saint Truiden |
| 2023-11-04 | OH Leuven | 0 - 2 | Westerlo |
| 2023-11-01 | Beveren | 3 - 1 | Westerlo |
| 2023-10-29 | Westerlo | 1 - 3 | Saint-Gilloise |
| 2023-10-21 | RWDM Brussels | 1 - 1 | Westerlo |
| 2023-10-07 | Westerlo | 1 - 0 | Kortrijk |
| 2023-10-01 | Genk | 3 - 3 | Westerlo |
| 2023-09-22 | Standard Liege | 0 - 0 | Westerlo |
| 2023-09-15 | Westerlo | 0 - 3 | Royal Antwerp |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 50% |
Eupen posledné 12 zápasy
| 2023-12-10 | Eupen | 1 - 3 | Genk |
| 2023-12-02 | Eupen | 1 - 1 | Kortrijk |
| 2023-11-25 | Cercle Brugge | 2 - 0 | Eupen |
| 2023-11-11 | Eupen | 1 - 3 | RWDM Brussels |
| 2023-11-03 | Saint Truiden | 1 - 1 | Eupen |
| 2023-10-31 | Eupen | 0 - 2 | Oostende |
| 2023-10-28 | Eupen | 2 - 0 | Charleroi |
| 2023-10-20 | Saint-Gilloise | 4 - 1 | Eupen |
| 2023-10-08 | Royal Antwerp | 4 - 1 | Eupen |
| 2023-09-30 | Eupen | 1 - 3 | Anderlecht |
| 2023-09-24 | KAA Gent | 2 - 1 | Eupen |
| 2023-09-17 | Eupen | 1 - 3 | Standard Liege |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 12 | 7 | 6 | |
| 8% | 17% | 75% | 100% | 58% | 50% |
Tabuľka Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint-Gilloise | 17 | +22 | 41 |
| 2 | Anderlecht | 17 | +15 | 35 |
| 3 | KAA Gent | 17 | +12 | 32 |
| 4 | Royal Antwerp | 17 | +20 | 30 |
| 5 | Genk | 17 | +15 | 28 |
| 6 | Club Brugge | 17 | +14 | 27 |
| 7 | Cercle Brugge | 17 | +1 | 25 |
| 8 | Saint Truiden | 17 | -4 | 23 |
| 9 | Standard Liege | 17 | -7 | 21 |
| 10 | Mechelen | 17 | -5 | 19 |
| 11 | RWDM Brussels | 17 | -13 | 18 |
| 12 | Charleroi | 17 | -10 | 17 |
| 13 | Eupen | 17 | -16 | 15 |
| 14 | Westerlo | 17 | -10 | 14 |
| 15 | OH Leuven | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Kortrijk | 17 | -23 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Westerlo | |
| Eupen | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Westerlo | Eupen |
|---|---|---|---|
| 1 | Saint-Gilloise | 1 - 3 | 4 - 1 |
| 2 | Anderlecht | 1 - 3 | |
| 3 | KAA Gent | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Royal Antwerp | 0 - 3 | 4 - 1 |
| 5 | Genk | 0 - 1 | |
| 6 | Club Brugge | 0 - 1 | |
| 7 | Cercle Brugge | 2 - 0 | |
| 8 | Saint Truiden | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Standard Liege | ||
| 10 | Mechelen | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 11 | RWDM Brussels | ||
| 12 | Charleroi | ||
| 13 | Eupen | - | |
| 14 | Westerlo | - | |
| 15 | OH Leuven | ||
| 16 | Kortrijk | 1 - 0 | 1 - 3 |
Pozícia v lige
| Westerlo | Eupen | |
| Pozícia | 14 | 13 |
| Body | 14 | 15 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 16 | 13 |
| Body | 4 | 7 |
Forma v lige
| Westerlo | Eupen | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
5 9 |
4
3 10 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 6 |
2
1 5 |
Góly v lige
| Westerlo | Eupen | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
23
33 |
20
36 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
19 |
8
15 |
Celková štatistika pre Pro League
| Zápasy (136) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 29% |
| Víťazstva vonku | 29% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (387) | |
| Góly na zápas | 2.85 |
| Góly doma na zápas | 1.56 |
| Góly vonku na zápas | 1.29 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 75% |
| Obidva Tímy Skórujú | 59% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 53% |
| Nad 3.5 | 35% |
Westerlo ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | Royal Antwerp | - | Westerlo |
| 2023-12-26 | Westerlo | - | RWDM Brussels |
| 2024-01-12 | Rapid Bucuresti | - | Westerlo |
| 2024-01-20 | Club Brugge | - | Westerlo |
| 2024-01-27 | KAA Gent | - | Westerlo |
| 2024-01-30 | Westerlo | - | Cercle Brugge |
Eupen ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | Eupen | - | Saint-Gilloise |
| 2023-12-26 | OH Leuven | - | Eupen |
| 2024-01-13 | Schalke | - | Eupen |
| 2024-01-21 | RWDM Brussels | - | Eupen |
| 2024-01-24 | RWDM Brussels | - | Eupen |
| 2024-01-28 | Eupen | - | Royal Antwerp |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 3.80 | 4.33 |
| Pravdepodobnosť | 42% | 18% | 40% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 2.05 |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravdepodobnosť | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.15 | |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% | |
| Nad 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Áno @ 1.67 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-15 16:02. Možné sú zmeny teraz!
