League Two - Anglicko

utorok, 20.02.2024
19:45
Walsall

Walsall

Morecambe

Morecambe

3 - 0
(2 - 0,  1 - 0)
Informácia
Mesto
Doma: Walsall
Vonku: Morecambe
Vzdialenosť: 174.9 km
Štadión
Štadión: Bescot Stadium
Kapacita: 11 300
Rozmery: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 19:45 (19:45 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.95 3.40 4.00 X2 1.22 1.80
33% 25% 42% 1.80 43% 57%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.29 3.50 1.95 1.90 3.25 1.33
81% 19% 59% 41% 34% 66%

Posledné 6 priame stretnutia

2023-08-05 Morecambe 2 - 1 Walsall
2021-05-01 Walsall 0 - 2 Morecambe
2021-01-19 Morecambe 1 - 1 Walsall
2020-01-28 Walsall 0 - 2 Morecambe
2019-09-17 Morecambe 0 - 1 Walsall
2015-09-01 Morecambe 2 - 0 Walsall
V R P +1.5 +2.5 +3.5
1 1 4 5 1 0
17% 17% 67% 83% 17% 0%

Walsall posledné 12 zápasy

2024-02-17 Walsall 2 - 1 Mansfield
2024-02-13 Crawley 1 - 1 Walsall
2024-02-10 Walsall 0 - 3 Newport County
2024-02-03 Gillingham 1 - 1 Walsall
2024-01-27 Walsall 1 - 1 Sutton Utd
2024-01-13 Stockport 3 - 1 Walsall
2024-01-06 Southampton 4 - 0 Walsall
2024-01-01 Grimsby 1 - 6 Walsall
2023-12-29 Walsall 3 - 1 Wrexham
2023-12-26 Walsall 2 - 0 Crewe
2023-12-23 Accrington 2 - 1 Walsall
2023-12-16 Walsall 1 - 0 Tranmere Rovers
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 11 7 4
42% 25% 33% 92% 58% 33%

Morecambe posledné 12 zápasy

2024-02-17 Wimbledon 1 - 1 Morecambe
2024-02-13 Tranmere Rovers 2 - 3 Morecambe
2024-02-10 Morecambe 1 - 0 Sutton Utd
2024-02-03 Crawley 1 - 2 Morecambe
2024-01-27 Morecambe 0 - 1 Colchester
2024-01-20 MK Dons 1 - 2 Morecambe
2024-01-13 Morecambe 1 - 1 Mansfield
2024-01-06 Swansea 2 - 0 Morecambe
2024-01-01 Morecambe 2 - 2 Harrogate Town
2023-12-29 Notts County 5 - 0 Morecambe
2023-12-26 Bradford 2 - 2 Morecambe
2023-12-23 Morecambe 1 - 3 MK Dons
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 10 7 5
33% 33% 33% 83% 58% 42%

Tabuľka League Two

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Stockport 32 18 7 7 66 37 +29 61
2 Mansfield 32 16 12 4 62 28 +34 60
3 Wrexham 31 17 7 7 58 42 +16 58
4 Crewe 33 16 10 7 59 45 +14 58
5 MK Dons 32 16 6 10 51 43 +8 54
6 Barrow 33 14 11 8 47 39 +8 53
7 Harrogate Town 32 14 6 12 40 46 -6 48
8 Wimbledon 32 12 11 9 47 37 +10 47
9 Notts County 32 14 5 13 65 59 +6 47
10 Gillingham 32 14 5 13 31 39 -8 47
11 Accrington 32 13 7 12 46 41 +5 46
12 Bradford 33 12 10 11 41 39 +2 46
13 Newport County 32 13 7 12 47 49 -2 46
14 Morecambe 31 13 8 10 47 48 -1 44
15 Crawley 31 13 4 14 47 49 -2 43
16 Walsall 31 11 9 11 45 46 -1 42
17 Tranmere Rovers 33 12 4 17 52 48 +4 40
18 Swindon 33 10 9 14 57 61 -4 39
19 Salford City 33 10 9 14 50 58 -8 39
20 Doncaster 32 10 6 16 42 57 -15 36
21 Colchester 32 8 6 18 43 60 -17 30
22 Grimsby 31 6 11 14 43 59 -16 29
23 Forest Green 32 5 8 19 32 60 -28 23
24 Sutton Utd 33 4 10 19 35 63 -28 22

Chronológia zápasov v lige

Walsall                                
Morecambe                                
Doma                                
Vonku                                

Zápasy doma/vonku

P Klub Walsall Morecambe
1 Stockport 2 - 1  
2 Mansfield 2 - 1 3 - 0
3 Wrexham 3 - 1 6 - 0
4 Crewe 2 - 0  
5 MK Dons 0 - 0 1 - 2
6 Barrow   1 - 0
7 Harrogate Town 0 - 1 2 - 0
8 Wimbledon 1 - 3 1 - 1
9 Notts County   5 - 0
10 Gillingham 4 - 1 2 - 1
11 Accrington    
12 Bradford   2 - 2
13 Newport County 0 - 3  
14 Morecambe   -
15 Crawley 1 - 1 1 - 2
16 Walsall -  
17 Tranmere Rovers 1 - 0 2 - 3
18 Swindon    
19 Salford City    
20 Doncaster   0 - 5
21 Colchester 1 - 0 1 - 3
22 Grimsby 1 - 1 3 - 2
23 Forest Green 0 - 0 1 - 2
24 Sutton Utd 1 - 1 2 - 3

Pozícia v lige

  Walsall Morecambe
Pozícia 16 14
Body 42 44
  Doma Vonku
Pozícia 13 6
Body 26 23

Forma v lige

  Walsall Morecambe
Víťazstva
Remízy
Prehry
11            
9          
11            
13              
8         
10           
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
7        
5      
3    
7        
2   
7        

Góly v lige

  Walsall Morecambe
Strelené góly
Inkasované góly
45                                              
46                                               
47                                                
48                                                 
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
19                    
14               
26                           
33                                  

Celková štatistika pre League Two

Zápasy   (385)
Víťazstva doma 45%
Remízy 24%
Víťazstva vonku 30%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (1153)
Góly na zápas 2.99
Góly doma na zápas 1.65
Góly vonku na zápas 1.34
Domáci tím skóroval v 82%
Hosťujúci tím skóroval v 73%
Obidva Tímy Skórujú 60%
Nad 1.5 80%
Nad 2.5 57%
Nad 3.5 33%

Walsall ďalšie 6 zápasy

2024-02-24 Harrogate Town - Walsall
2024-02-27 Walsall - Accrington
2024-03-02 Walsall - Doncaster
2024-03-09 Forest Green - Walsall
2024-03-12 Walsall - Barrow
2024-03-16 Colchester - Walsall

Morecambe ďalšie 6 zápasy

2024-02-24 Morecambe - Grimsby
2024-03-02 Crewe - Morecambe
2024-03-05 Morecambe - Crawley
2024-03-09 Morecambe - Wrexham
2024-03-12 Newport County - Morecambe
2024-03-17 Salford City - Morecambe

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 1.95 3.40 4.00
Pravdepodobnosť 33% 25% 42%
X2 @ 1.80
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.22 1.80
Pravdepodobnosť 43% 57%
X2 @ 1.80
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.29 3.50
Pravdepodobnosť   81% 19%
Nad 1.5 @ 1.29
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.95 1.90
Pravdepodobnosť   59% 41%
Nad 2.5 @ 1.95
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.25 1.33
Pravdepodobnosť   34% 66%
Pod 3.5 @ 1.33
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.73 2.00
Pravdepodobnosť   63% 37%
Áno @ 1.73

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-20 16:01. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play