League Two - Anglicko

sobota, 25.11.2023
15:00
Walsall

Walsall

Forest Green

Forest Green

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Informácia
Mesto
Doma: Walsall
Vonku: Nailsworth
Vzdialenosť: 100.4 km
Štadión
Štadión: Bescot Stadium
Kapacita: 11 300
Rozmery: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 15:00 (15:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.20 3.50 3.20 1 1.36 1.67
50% 25% 25% 2.20 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.83 2.03 3.00 1.36
83% 17% 62% 38% 32% 68%

Posledné 9 priame stretnutia

2023-10-10 Walsall 1 - 1 Forest Green
2022-02-19 Forest Green 0 - 1 Walsall
2021-11-10 Walsall 0 - 2 Forest Green
2021-08-14 Walsall 1 - 3 Forest Green
2021-04-10 Walsall 2 - 1 Forest Green
2020-10-03 Forest Green 1 - 1 Walsall
2020-02-08 Forest Green 1 - 2 Walsall
2019-11-12 Walsall 6 - 0 Forest Green
2019-08-10 Walsall 1 - 1 Forest Green
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 3 2 8 4 2
44% 33% 22% 89% 44% 22%

Walsall posledné 12 zápasy

2023-11-14 Shrewsbury 3 - 2 Walsall
2023-11-11 Walsall 0 - 1 Harrogate Town
2023-10-28 Mansfield 2 - 1 Walsall
2023-10-24 Walsall 1 - 1 Crawley
2023-10-20 Newport County 3 - 3 Walsall
2023-10-14 Walsall 4 - 1 Gillingham
2023-10-10 Walsall 1 - 1 Forest Green
2023-10-07 Sutton Utd 4 - 0 Walsall
2023-10-03 Walsall 0 - 0 MK Dons
2023-09-30 Bradford 1 - 3 Walsall
2023-09-23 Walsall 1 - 3 Wimbledon
2023-09-16 Swindon 2 - 0 Walsall
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 10 7 6
17% 33% 50% 83% 58% 50%

Forest Green posledné 12 zápasy

2023-11-18 Forest Green 2 - 2 Grimsby
2023-11-11 Tranmere Rovers 3 - 0 Forest Green
2023-10-28 Forest Green 2 - 1 Crawley
2023-10-24 Forest Green 0 - 2 Barrow
2023-10-14 Forest Green 5 - 0 Colchester
2023-10-10 Walsall 1 - 1 Forest Green
2023-10-07 Accrington 2 - 1 Forest Green
2023-10-03 Stockport 2 - 0 Forest Green
2023-09-30 Forest Green 1 - 2 Morecambe
2023-09-23 Notts County 4 - 3 Forest Green
2023-09-16 Forest Green 1 - 2 Doncaster
2023-09-09 Forest Green 1 - 4 Crewe
V R P +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 12 9 4
17% 17% 67% 100% 75% 33%

Tabuľka League Two

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Stockport 18 13 2 3 39 18 +21 41
2 Mansfield 17 9 8 0 31 13 +18 35
3 Notts County 18 10 3 5 37 31 +6 33
4 Wrexham 18 9 6 3 34 29 +5 33
5 Crewe 17 9 5 3 36 25 +11 32
6 Barrow 18 8 7 3 21 15 +6 31
7 Accrington 18 9 2 7 27 24 +3 29
8 Gillingham 18 9 1 8 17 23 -6 28
9 Wimbledon 17 6 7 4 25 19 +6 25
10 Swindon 18 6 6 6 37 32 +5 24
11 Morecambe 16 8 3 5 25 20 +5 24
12 Crawley 17 7 3 7 27 29 -2 24
13 MK Dons 17 6 5 6 26 24 +2 23
14 Harrogate Town 18 7 2 9 17 23 -6 23
15 Salford City 18 6 3 9 28 29 -1 21
16 Walsall 17 5 5 7 24 29 -5 20
17 Colchester 18 6 2 10 26 33 -7 20
18 Bradford 18 5 5 8 20 27 -7 20
18 Doncaster 17 6 2 9 20 27 -7 20
20 Newport County 18 5 4 9 26 34 -8 19
21 Grimsby 18 4 6 8 25 30 -5 18
22 Tranmere Rovers 18 4 2 12 22 30 -8 14
23 Forest Green 17 4 2 11 20 32 -12 14
24 Sutton Utd 18 3 3 12 24 38 -14 12

Chronológia zápasov v lige

Walsall                  
Forest Green                  
Doma                  
Vonku                  

Zápasy doma/vonku

P Klub Walsall Forest Green
1 Stockport 2 - 1 2 - 0
2 Mansfield    
3 Notts County   4 - 3
4 Wrexham    
5 Crewe    
6 Barrow    
7 Accrington   2 - 1
8 Gillingham 4 - 1  
9 Wimbledon 1 - 3 1 - 1
10 Swindon    
11 Morecambe    
12 Crawley 1 - 1  
13 MK Dons 0 - 0  
14 Harrogate Town 0 - 1 0 - 1
15 Salford City    
16 Walsall -  
17 Colchester 1 - 0  
18 Bradford    
18 Doncaster    
20 Newport County    
21 Grimsby 1 - 1  
22 Tranmere Rovers   3 - 0
23 Forest Green   -
24 Sutton Utd   0 - 1

Pozícia v lige

  Walsall Forest Green
Pozícia 16 23
Body 20 14
  Doma Vonku
Pozícia 17 18
Body 12 7

Forma v lige

  Walsall Forest Green
Víťazstva
Remízy
Prehry
5      
5      
7        
4     
2   
11            
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
3    
2   
2   
1  
4     

Góly v lige

  Walsall Forest Green
Strelené góly
Inkasované góly
24                         
29                              
20                     
32                                 
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
10           
8         
7        
12             

Celková štatistika pre League Two

Zápasy   (211)
Víťazstva doma 48%
Remízy 22%
Víťazstva vonku 30%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (634)
Góly na zápas 3.00
Góly doma na zápas 1.70
Góly vonku na zápas 1.31
Domáci tím skóroval v 81%
Hosťujúci tím skóroval v 73%
Obidva Tímy Skórujú 59%
Nad 1.5 80%
Nad 2.5 57%
Nad 3.5 33%

Walsall ďalšie 6 zápasy

2023-11-28 Barrow - Walsall
2023-12-02 Alfreton - Walsall
2023-12-05 Alfreton - Walsall
2023-12-09 Notts County - Walsall
2023-12-12 Walsall - Alfreton
2023-12-16 Walsall - Tranmere Rovers

Forest Green ďalšie 6 zápasy

2023-11-28 Forest Green - Bradford
2023-12-02 Blackpool - Forest Green
2023-12-05 Forest Green - Oxford Utd
2023-12-09 Forest Green - Wrexham
2023-12-16 MK Dons - Forest Green
2023-12-19 Blackpool - Forest Green

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.20 3.50 3.20
Pravdepodobnosť 50% 25% 25%
1 @ 2.20
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.36 1.67
Pravdepodobnosť 66% 34%
1X @ 1.36
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.25 3.75
Pravdepodobnosť   83% 17%
Nad 1.5 @ 1.25
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.83 2.03
Pravdepodobnosť   62% 38%
Nad 2.5 @ 1.83
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.00 1.36
Pravdepodobnosť   32% 68%
Pod 3.5 @ 1.36
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.62 2.20
Pravdepodobnosť   60% 40%
Áno @ 1.62

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-25 12:03. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play