3. Liga - Nemecko
piatok, 09.02.2024
18:00
18:00

Viktoria Koln

B. Dortmund II
1 - 3
(1 - 2, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Kolín nad Rýnom |
| Vonku: | Dortmund |
| Vzdialenosť: | 74.0 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:00 (19:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.60 | 4.00 | X2 | 1.22 | 1.91 | |||
| 28% | 39% | 33% | 1.91 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 81% | 19% | 52% | 48% | 27% | 73% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-09-16 | B. Dortmund II | 2 - 1 | Viktoria Koln |
| 2023-05-07 | Viktoria Koln | 1 - 1 | B. Dortmund II |
| 2022-11-08 | B. Dortmund II | 0 - 2 | Viktoria Koln |
| 2022-04-02 | Viktoria Koln | 0 - 2 | B. Dortmund II |
| 2021-10-24 | B. Dortmund II | 0 - 1 | Viktoria Koln |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | |
| 40% | 20% | 40% | 80% | 20% | 0% |
Viktoria Koln posledné 12 zápasy
| 2024-02-03 | Arm. Bielefeld | 0 - 2 | Viktoria Koln |
| 2024-01-27 | Viktoria Koln | 2 - 1 | Unterhaching |
| 2024-01-23 | Rot-Weiss Essen | 3 - 1 | Viktoria Koln |
| 2023-12-20 | Verl | 1 - 1 | Viktoria Koln |
| 2023-12-17 | Viktoria Koln | 2 - 0 | Freiburg II |
| 2023-12-10 | Regensburg | 1 - 1 | Viktoria Koln |
| 2023-12-02 | Viktoria Koln | 1 - 3 | Ulm 1846 |
| 2023-11-26 | Munster | 3 - 3 | Viktoria Koln |
| 2023-11-10 | Viktoria Koln | 1 - 5 | Dyn. Drážďany |
| 2023-11-05 | Hallescher | 2 - 1 | Viktoria Koln |
| 2023-11-01 | Viktoria Koln | 0 - 2 | Frankfurt |
| 2023-10-28 | Viktoria Koln | 2 - 1 | Munchen 1860 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 58% | 33% |
B. Dortmund II posledné 12 zápasy
| 2024-02-02 | B. Dortmund II | 1 - 1 | Saarbrucken |
| 2024-01-28 | Dyn. Drážďany | 1 - 2 | B. Dortmund II |
| 2024-01-24 | B. Dortmund II | 1 - 0 | Regensburg |
| 2024-01-21 | Freiburg II | 0 - 0 | B. Dortmund II |
| 2024-01-14 | B. Dortmund II | 0 - 0 | Fortuna Kolín n. R. |
| 2024-01-06 | Rostock | 3 - 1 | B. Dortmund II |
| 2023-12-16 | B. Dortmund II | 2 - 1 | Hallescher |
| 2023-12-09 | Ulm 1846 | 1 - 1 | B. Dortmund II |
| 2023-12-03 | B. Dortmund II | 3 - 0 | Munchen 1860 |
| 2023-11-25 | Erzgebirge Aue | 2 - 0 | B. Dortmund II |
| 2023-11-11 | B. Dortmund II | 1 - 1 | VfB Lubeck |
| 2023-11-04 | Ingolstadt | 1 - 1 | B. Dortmund II |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 33% | 8% |
Tabuľka 3. Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Regensburg | 24 | +17 | 52 |
| 2 | Dyn. Drážďany | 24 | +15 | 46 |
| 3 | Ulm 1846 | 24 | +9 | 41 |
| 4 | Ingolstadt | 24 | +14 | 39 |
| 5 | Rot-Weiss Essen | 24 | -1 | 39 |
| 6 | Sandhausen | 24 | +4 | 38 |
| 7 | Unterhaching | 24 | +6 | 37 |
| 8 | Verl | 24 | +6 | 36 |
| 9 | B. Dortmund II | 23 | +4 | 36 |
| 10 | Erzgebirge Aue | 24 | +1 | 35 |
| 11 | Munster | 23 | +6 | 33 |
| 12 | Saarbrucken | 23 | +8 | 32 |
| 13 | Viktoria Koln | 23 | 0 | 32 |
| 14 | Munchen 1860 | 24 | 0 | 29 |
| 15 | Arm. Bielefeld | 24 | -6 | 25 |
| 16 | Hallescher | 24 | -14 | 25 |
| 17 | Waldhof Mannheim | 24 | -11 | 24 |
| 18 | VfB Lubeck | 24 | -15 | 22 |
| 19 | Duisburg | 24 | -16 | 17 |
| 20 | Freiburg II | 24 | -27 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Viktoria Koln | |
| B. Dortmund II | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Viktoria Koln | B. Dortmund II |
|---|---|---|---|
| 1 | Regensburg | 0 - 0 | |
| 2 | Dyn. Drážďany | 1 - 5 | 1 - 2 |
| 3 | Ulm 1846 | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Ingolstadt | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Rot-Weiss Essen | 0 - 0 | |
| 6 | Sandhausen | ||
| 7 | Unterhaching | 2 - 1 | |
| 8 | Verl | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | B. Dortmund II | - | |
| 10 | Erzgebirge Aue | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 11 | Munster | 0 - 0 | |
| 12 | Saarbrucken | 2 - 0 | |
| 13 | Viktoria Koln | - | |
| 14 | Munchen 1860 | 2 - 1 | |
| 15 | Arm. Bielefeld | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 16 | Hallescher | ||
| 17 | Waldhof Mannheim | 1 - 3 | |
| 18 | VfB Lubeck | ||
| 19 | Duisburg | 2 - 0 | |
| 20 | Freiburg II | 2 - 0 | 0 - 0 |
Pozícia v lige
| Viktoria Koln | B. Dortmund II | |
| Pozícia | 13 | 9 |
| Body | 32 | 36 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 10 | 7 |
| Body | 21 | 15 |
Forma v lige
| Viktoria Koln | B. Dortmund II | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
8 7 |
9
9 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
3 2 |
3
6 2 |
Góly v lige
| Viktoria Koln | B. Dortmund II | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
36
36 |
28
24 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
14 |
12
12 |
Celková štatistika pre 3. Liga
| Zápasy (238) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (650) | |
| Góly na zápas | 2.73 |
| Góly doma na zápas | 1.51 |
| Góly vonku na zápas | 1.22 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 70% |
| Obidva Tímy Skórujú | 58% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 53% |
| Nad 3.5 | 30% |
Viktoria Koln ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-17 | Duisburg | - | Viktoria Koln |
| 2024-02-21 | Viktoria Koln | - | Saarbrucken |
| 2024-02-24 | Viktoria Koln | - | Sandhausen |
| 2024-03-03 | Ingolstadt | - | Viktoria Koln |
| 2024-03-09 | Viktoria Koln | - | Waldhof Mannheim |
| 2024-03-16 | Erzgebirge Aue | - | Viktoria Koln |
B. Dortmund II ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-13 | B. Dortmund II | - | Munster |
| 2024-02-17 | B. Dortmund II | - | Verl |
| 2024-02-24 | Unterhaching | - | B. Dortmund II |
| 2024-03-03 | Duisburg | - | B. Dortmund II |
| 2024-03-09 | B. Dortmund II | - | Arm. Bielefeld |
| 2024-03-17 | Rot-Weiss Essen | - | B. Dortmund II |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 3.60 | 4.00 |
| Pravdepodobnosť | 28% | 39% | 33% |
| X2 @ 1.91 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% |
| X2 @ 1.91 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 81% | 19% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 52% | 48% | |
| Nad 2.5 @ 1.75 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravdepodobnosť | 27% | 73% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Áno @ 1.67 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-09 16:02. Možné sú zmeny teraz!
