Serie A - Taliansko
sobota, 23.12.2023
17:00
17:00

Verona

Cagliari
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Verona |
| Vonku: | Cagliari |
| Vzdialenosť: | 709.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Marc'Antonio Bentegodi |
| Kapacita: | 42 160 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Vonku: | Fabio Pisacane (Tal) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.20 | 3.20 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.36 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.33 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 51% | 49% | 27% | 73% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2022-04-30 | Cagliari | 1 - 2 | Verona |
| 2021-11-30 | Verona | 0 - 0 | Cagliari |
| 2021-04-03 | Cagliari | 0 - 2 | Verona |
| 2020-12-06 | Verona | 1 - 1 | Cagliari |
| 2020-11-25 | Cagliari | 2 - 1 | Verona |
| 2020-06-20 | Verona | 2 - 1 | Cagliari |
| 2019-09-29 | Cagliari | 1 - 1 | Verona |
| 2018-04-08 | Verona | 1 - 0 | Cagliari |
| 2017-11-05 | Cagliari | 2 - 1 | Verona |
| 2015-03-01 | Cagliari | 1 - 2 | Verona |
| 2014-10-04 | Verona | 1 - 0 | Cagliari |
| 2014-03-26 | Cagliari | 1 - 0 | Verona |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 0% |
Verona posledné 12 zápasy
| 2023-12-17 | Fiorentina | 1 - 0 | Verona |
| 2023-12-09 | Verona | 1 - 1 | Lazio |
| 2023-12-03 | Udinese | 3 - 3 | Verona |
| 2023-11-27 | Verona | 2 - 2 | Lecce |
| 2023-11-10 | Genoa | 1 - 0 | Verona |
| 2023-11-05 | Verona | 1 - 3 | Monza 1912 |
| 2023-10-31 | Bologna | 2 - 0 | Verona |
| 2023-10-28 | Juventus | 1 - 0 | Verona |
| 2023-10-21 | Verona | 1 - 3 | Napoli |
| 2023-10-08 | Frosinone | 2 - 1 | Verona |
| 2023-10-02 | Torino | 0 - 0 | Verona |
| 2023-09-27 | Verona | 0 - 1 | Atalanta |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 7 | 5 | 4 | |
| 0% | 33% | 67% | 58% | 42% | 33% |
Cagliari posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Napoli | 2 - 1 | Cagliari |
| 2023-12-11 | Cagliari | 2 - 1 | Sassuolo |
| 2023-12-02 | Lazio | 1 - 0 | Cagliari |
| 2023-11-26 | Cagliari | 1 - 1 | Monza 1912 |
| 2023-11-11 | Juventus | 2 - 1 | Cagliari |
| 2023-11-05 | Cagliari | 2 - 1 | Genoa |
| 2023-11-01 | Udinese | 1 - 1 | Cagliari |
| 2023-10-29 | Cagliari | 4 - 3 | Frosinone |
| 2023-10-22 | Salernitana | 2 - 2 | Cagliari |
| 2023-10-08 | Cagliari | 1 - 4 | Roma |
| 2023-10-02 | Fiorentina | 3 - 0 | Cagliari |
| 2023-09-27 | Cagliari | 1 - 3 | Milan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 33% |
Tabuľka Serie A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter | 16 | +32 | 41 |
| 2 | Juventus | 16 | +14 | 37 |
| 3 | Milan | 17 | +11 | 33 |
| 4 | Fiorentina | 17 | +8 | 30 |
| 5 | Bologna | 16 | +8 | 28 |
| 6 | Napoli | 16 | +9 | 27 |
| 7 | Atalanta | 16 | +9 | 26 |
| 8 | Roma | 16 | +9 | 25 |
| 9 | Lazio | 17 | 0 | 24 |
| 10 | Torino | 16 | -2 | 23 |
| 11 | Monza 1912 | 17 | -2 | 21 |
| 12 | Lecce | 16 | -2 | 20 |
| 13 | Genoa | 17 | -4 | 19 |
| 14 | Frosinone | 16 | -5 | 19 |
| 15 | Sassuolo | 17 | -7 | 16 |
| 16 | Cagliari | 16 | -13 | 13 |
| 17 | Udinese | 16 | -13 | 13 |
| 18 | Empoli | 17 | -20 | 12 |
| 19 | Verona | 16 | -10 | 11 |
| 20 | Salernitana | 17 | -22 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Verona | |
| Cagliari | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Verona | Cagliari |
|---|---|---|---|
| 1 | Inter | ||
| 2 | Juventus | 2 - 1 | |
| 3 | Milan | ||
| 4 | Fiorentina | 3 - 0 | |
| 5 | Bologna | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Napoli | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 7 | Atalanta | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Roma | 2 - 1 | |
| 9 | Lazio | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Torino | 0 - 0 | |
| 11 | Monza 1912 | 1 - 3 | |
| 12 | Lecce | 2 - 2 | |
| 13 | Genoa | ||
| 14 | Frosinone | ||
| 15 | Sassuolo | ||
| 16 | Cagliari | - | |
| 17 | Udinese | ||
| 18 | Empoli | ||
| 19 | Verona | - | |
| 20 | Salernitana | 2 - 2 |
Pozícia v lige
| Verona | Cagliari | |
| Pozícia | 19 | 16 |
| Body | 11 | 13 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 18 | 19 |
| Body | 6 | 2 |
Forma v lige
| Verona | Cagliari | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
5 9 |
3
4 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
3 3 |
0
2 6 |
Góly v lige
| Verona | Cagliari | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
23 |
16
29 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
7
11 |
5
14 |
Celková štatistika pre Serie A
| Zápasy (164) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (422) | |
| Góly na zápas | 2.57 |
| Góly doma na zápas | 1.43 |
| Góly vonku na zápas | 1.14 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 51% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 25% |
Verona ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-30 | Verona | - | Salernitana |
| 2024-01-06 | Inter | - | Verona |
| 2024-01-13 | Verona | - | Empoli |
| 2024-01-20 | Roma | - | Verona |
| 2024-01-28 | Verona | - | Frosinone |
| 2024-02-04 | Napoli | - | Verona |
Cagliari ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-30 | Cagliari | - | Empoli |
| 2024-01-02 | Milan | - | Cagliari |
| 2024-01-06 | Lecce | - | Cagliari |
| 2024-01-14 | Cagliari | - | Bologna |
| 2024-01-21 | Frosinone | - | Cagliari |
| 2024-01-26 | Cagliari | - | Torino |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.38 | 3.20 | 3.20 |
| Pravdepodobnosť | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.53 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 3.00 | |
| Pravdepodobnosť | 68% | 32% | |
| Nad 1.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.65 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Nad 2.5 @ 2.20 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.33 | 1.22 | |
| Pravdepodobnosť | 27% | 73% | |
| Pod 3.5 @ 1.22 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 54% | 46% | |
| Áno @ 1.95 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-23 16:05. Možné sú zmeny teraz!
