Primera División - Bolívia
piatok, 01.12.2023
19:00
19:00

U. de Vinto

Guabira Montero
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Vinto |
| Vonku: | Montero |
| Vzdialenosť: | 323.7 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.60 | 4.20 | 1X | 1.22 | 1.91 | |||
| 42% | 26% | 32% | 1.22 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.98 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 63% | 37% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Posledné 3 priame stretnutia
| 2023-06-05 | Guabira Montero | 1 - 0 | U. de Vinto |
| 2022-10-12 | Guabira Montero | 1 - 0 | U. de Vinto |
| 2022-07-30 | U. de Vinto | 0 - 1 | Guabira Montero |
U. de Vinto posledné 12 zápasy
| 2023-11-28 | U. de Vinto | 1 - 1 | Bolivar La Paz |
| 2023-11-25 | Real Santa Cruz | 0 - 0 | U. de Vinto |
| 2023-11-18 | U. de Vinto | 0 - 1 | Real Tomayapo |
| 2023-11-10 | Palmaflor | 1 - 1 | U. de Vinto |
| 2023-11-05 | U. de Vinto | 2 - 2 | Bolivar La Paz |
| 2023-10-31 | Always Ready | 4 - 0 | U. de Vinto |
| 2023-10-28 | U. de Vinto | 2 - 1 | Blooming |
| 2023-10-25 | U. de Vinto | 3 - 2 | Vaca Diez |
| 2023-10-22 | Ind. Petrolero | 0 - 2 | U. de Vinto |
| 2023-10-03 | U. de Vinto | 0 - 0 | Nacional Potosi |
| 2023-08-23 | J. Wilstermann | 0 - 0 | U. de Vinto |
| 2023-08-20 | U. de Vinto | 1 - 1 | Always Ready |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 58% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Guabira Montero posledné 12 zápasy
| 2023-11-25 | Guabira Montero | 6 - 1 | Nacional Potosi |
| 2023-11-19 | J. Wilstermann | 1 - 0 | Guabira Montero |
| 2023-11-12 | Guabira Montero | 0 - 0 | Always Ready |
| 2023-11-07 | Guabira Montero | 4 - 1 | The Strongest |
| 2023-11-04 | Vaca Diez | 3 - 0 | Guabira Montero |
| 2023-11-01 | Palmaflor | 3 - 2 | Guabira Montero |
| 2023-10-29 | Guabira Montero | 2 - 0 | A. Cochabamba |
| 2023-10-27 | The Strongest | 1 - 0 | Guabira Montero |
| 2023-10-22 | Guabira Montero | 2 - 2 | Libertad GM |
| 2023-10-09 | A. Cochabamba | 1 - 0 | Guabira Montero |
| 2023-10-06 | Guabira Montero | 2 - 1 | Blooming |
| 2023-09-27 | Oriente Petr. | 0 - 1 | Guabira Montero |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 50% | 33% |
Tabuľka Primera División
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | 30 | +30 | 61 |
| 2 | Bolivar La Paz | 30 | +41 | 54 |
| 3 | Always Ready | 30 | +16 | 54 |
| 4 | Nacional Potosi | 30 | +22 | 51 |
| 5 | Real Tomayapo | 30 | +1 | 46 |
| 6 | A. Cochabamba | 30 | +10 | 45 |
| 7 | Real Santa Cruz | 30 | -12 | 43 |
| 8 | J. Wilstermann | 30 | +15 | 42 |
| 9 | Oriente Petr. | 30 | +2 | 40 |
| 10 | U. de Vinto | 30 | +1 | 37 |
| 11 | Ind. Petrolero | 30 | -11 | 37 |
| 12 | Royal Pari | 30 | -8 | 34 |
| 13 | Libertad GM | 31 | -32 | 33 |
| 14 | Vaca Diez | 30 | -13 | 32 |
| 15 | Guabira Montero | 30 | -16 | 32 |
| 16 | Palmaflor | 31 | -23 | 29 |
| 17 | Blooming | 30 | -23 | 27 |
Chronológia zápasov v lige
| U. de Vinto | |
| Guabira Montero | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | U. de Vinto | Guabira Montero |
|---|---|---|---|
| 1 | The Strongest | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Bolivar La Paz | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Always Ready | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Nacional Potosi | 0 - 0 | 6 - 0 |
| 5 | Real Tomayapo | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | A. Cochabamba | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Real Santa Cruz | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | J. Wilstermann | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Oriente Petr. | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | U. de Vinto | - | |
| 11 | Ind. Petrolero | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Royal Pari | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 13 | Libertad GM | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Vaca Diez | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 15 | Guabira Montero | - | |
| 16 | Palmaflor | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 17 | Blooming | 1 - 0 | 3 - 1 |
Pozícia v lige
| U. de Vinto | Guabira Montero | |
| Pozícia | 10 | 15 |
| Body | 37 | 32 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 17 | 17 |
| Body | 15 | 4 |
Forma v lige
| U. de Vinto | Guabira Montero | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
13 9 |
9
5 16 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
6 6 |
1
1 13 |
Góly v lige
| U. de Vinto | Guabira Montero | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
28
27 |
32
48 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
12
15 |
4
31 |
Celková štatistika pre Primera División
| Zápasy (256) | |
| Víťazstva doma | 53% |
| Remízy | 25% |
| Víťazstva vonku | 21% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (703) | |
| Góly na zápas | 2.75 |
| Góly doma na zápas | 1.72 |
| Góly vonku na zápas | 1.02 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 63% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 73% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 31% |
U. de Vinto ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-06 | Royal Pari | - | U. de Vinto |
| 2023-12-09 | Bolivar La Paz | - | U. de Vinto |
| 2024-02-17 | Always Ready | - | U. de Vinto |
| 2024-02-21 | U. de Vinto | - | Guabira Montero |
| 2024-02-24 | SA Bulo Bulo | - | U. de Vinto |
| 2024-03-03 | U. de Vinto | - | Ind. Petrolero |
Guabira Montero ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-06 | Guabira Montero | - | Ind. Petrolero |
| 2024-02-18 | Guabira Montero | - | Ind. Petrolero |
| 2024-02-21 | U. de Vinto | - | Guabira Montero |
| 2024-02-24 | Guabira Montero | - | Real Santa Cruz |
| 2024-03-03 | Guabira Montero | - | Always Ready |
| 2024-03-08 | Real Santa Cruz | - | Guabira Montero |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 3.60 | 4.20 |
| Pravdepodobnosť | 42% | 26% | 32% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.83 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravdepodobnosť | 24% | 76% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% | |
| Nie @ 1.83 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-01 16:03. Možné sú zmeny teraz!
