Fußball-Bundesliga - Nemecko
sobota, 24.02.2024
14:30
14:30

Union Berlín

Heidenheim
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Berlín |
| Vonku: | Heidenheim an der Brenz |
| Vzdialenosť: | 485.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stadion An der Alten Försterei |
| Kapacita: | 21 704 (3 617) |
| Rozmery: | 109 x 73 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Vonku: | Frank Schmidt (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:30 (15:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.50 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 42% | 21% | 37% | 1.91 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.10 | 1.73 | 3.75 | 1.29 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 33% | 67% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-30 | Heidenheim | 1 - 0 | Union Berlín |
| 2022-10-19 | Union Berlín | 2 - 0 | Heidenheim |
| 2019-03-15 | Heidenheim | 2 - 1 | Union Berlín |
| 2018-10-07 | Union Berlín | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2018-04-21 | Union Berlín | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2017-11-18 | Heidenheim | 4 - 3 | Union Berlín |
| 2017-05-14 | Union Berlín | 0 - 1 | Heidenheim |
| 2017-01-11 | Heidenheim | 3 - 0 | Union Berlín |
| 2016-12-09 | Heidenheim | 3 - 0 | Union Berlín |
| 2016-04-17 | Union Berlín | 1 - 0 | Heidenheim |
| 2015-10-31 | Heidenheim | 0 - 2 | Union Berlín |
| 2015-02-22 | Union Berlín | 3 - 1 | Heidenheim |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Union Berlín posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Hoffenheim | 0 - 1 | Union Berlín |
| 2024-02-10 | Union Berlín | 1 - 0 | Wolfsburg |
| 2024-02-07 | Mainz | 1 - 1 | Union Berlín |
| 2024-02-04 | RB Lipsko | 2 - 0 | Union Berlín |
| 2024-01-28 | Union Berlín | 1 - 0 | Darmstadt |
| 2024-01-24 | Bayern | 1 - 0 | Union Berlín |
| 2024-01-13 | Freiburg | 0 - 0 | Union Berlín |
| 2024-01-06 | Union Berlín | 2 - 0 | Arm. Bielefeld |
| 2023-12-20 | Union Berlín | 2 - 0 | Kolín n. R. |
| 2023-12-16 | Bochum | 3 - 0 | Union Berlín |
| 2023-12-12 | Union Berlín | 2 - 3 | Real Madrid |
| 2023-12-09 | Union Berlín | 3 - 1 | Mönchengladbach |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Heidenheim posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Heidenheim | 1 - 2 | Leverkusen |
| 2024-02-10 | Brémy | 1 - 2 | Heidenheim |
| 2024-02-02 | Heidenheim | 0 - 0 | Dortmund |
| 2024-01-27 | Hoffenheim | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2024-01-20 | Heidenheim | 1 - 1 | Wolfsburg |
| 2024-01-13 | Kolín n. R. | 1 - 1 | Heidenheim |
| 2024-01-08 | Heidenheim | 2 - 0 | Paderborn |
| 2023-12-20 | Heidenheim | 3 - 2 | Freiburg |
| 2023-12-16 | Mainz | 0 - 1 | Heidenheim |
| 2023-12-09 | Heidenheim | 3 - 2 | Darmstadt |
| 2023-12-02 | RB Lipsko | 2 - 1 | Heidenheim |
| 2023-11-26 | Heidenheim | 0 - 0 | Bochum |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Tabuľka Fußball-Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 23 | +43 | 61 |
| 2 | Bayern | 22 | +36 | 50 |
| 3 | Stuttgart | 22 | +23 | 46 |
| 4 | Dortmund | 22 | +17 | 41 |
| 5 | RB Lipsko | 22 | +20 | 40 |
| 6 | Frankfurt | 22 | +6 | 33 |
| 7 | Brémy | 22 | -3 | 29 |
| 8 | Freiburg | 22 | -11 | 29 |
| 9 | Hoffenheim | 22 | -3 | 27 |
| 10 | Heidenheim | 22 | -7 | 27 |
| 11 | Bochum | 22 | -15 | 25 |
| 12 | Wolfsburg | 22 | -8 | 24 |
| 13 | Union Berlín | 22 | -14 | 24 |
| 14 | Augsburg | 22 | -9 | 23 |
| 15 | Mönchengladbach | 22 | -7 | 22 |
| 16 | Kolín n. R. | 22 | -21 | 16 |
| 17 | Mainz | 23 | -19 | 15 |
| 18 | Darmstadt | 22 | -28 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Union Berlín | |
| Heidenheim | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Union Berlín | Heidenheim |
|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 4 - 1 | |
| 2 | Bayern | 4 - 2 | |
| 3 | Stuttgart | 0 - 3 | |
| 4 | Dortmund | 2 - 2 | |
| 5 | RB Lipsko | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 6 | Frankfurt | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 7 | Brémy | 1 - 2 | |
| 8 | Freiburg | ||
| 9 | Hoffenheim | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Heidenheim | - | |
| 11 | Bochum | ||
| 12 | Wolfsburg | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Union Berlín | - | |
| 14 | Augsburg | 1 - 1 | |
| 15 | Mönchengladbach | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Kolín n. R. | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Mainz | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Darmstadt | 1 - 0 |
Pozícia v lige
| Union Berlín | Heidenheim | |
| Pozícia | 13 | 10 |
| Body | 24 | 27 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 12 | 10 |
| Body | 16 | 9 |
Forma v lige
| Union Berlín | Heidenheim | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
3 12 |
7
6 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
1 4 |
2
3 6 |
Góly v lige
| Union Berlín | Heidenheim | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
21
35 |
31
38 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
12
14 |
12
21 |
Celková štatistika pre Fußball-Bundesliga
| Zápasy (199) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (622) | |
| Góly na zápas | 3.13 |
| Góly doma na zápas | 1.82 |
| Góly vonku na zápas | 1.31 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 60% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 40% |
Union Berlín ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Union Berlín | - | Dortmund |
| 2024-03-08 | Stuttgart | - | Union Berlín |
| 2024-03-16 | Union Berlín | - | Brémy |
| 2024-03-21 | Union Berlín | - | Magdeburg |
| 2024-03-30 | Frankfurt | - | Union Berlín |
| 2024-04-06 | Union Berlín | - | Leverkusen |
Heidenheim ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Heidenheim | - | Frankfurt |
| 2024-03-09 | Augsburg | - | Heidenheim |
| 2024-03-16 | Heidenheim | - | Mönchengladbach |
| 2024-03-21 | Heidenheim | - | Karlsruher |
| 2024-03-31 | Stuttgart | - | Heidenheim |
| 2024-04-06 | Heidenheim | - | Bayern |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 3.50 | 4.00 |
| Pravdepodobnosť | 42% | 21% | 37% |
| 1 @ 1.91 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.83 |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.20 | |
| Pravdepodobnosť | 79% | 21% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.73 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 2.10 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.29 | |
| Pravdepodobnosť | 33% | 67% | |
| Pod 3.5 @ 1.29 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Áno @ 1.95 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-24 12:01. Možné sú zmeny teraz!
