Fußball-Bundesliga - Nemecko
streda, 20.12.2023
17:30
17:30

Union Berlín

Kolín n. R.
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Berlín |
| Vonku: | Kolín nad Rýnom |
| Vzdialenosť: | 478.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stadion An der Alten Försterei |
| Kapacita: | 21 704 (3 617) |
| Rozmery: | 109 x 73 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:30 (18:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.80 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.91 | |||
| 49% | 21% | 30% | 1.85 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.75 | 1.90 | 2.00 | 3.20 | 1.36 | ||||||
| 84% | 16% | 59% | 41% | 33% | 67% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-03-04 | Union Berlín | 0 - 0 | Kolín n. R. |
| 2022-09-11 | Kolín n. R. | 0 - 1 | Union Berlín |
| 2022-04-01 | Union Berlín | 1 - 0 | Kolín n. R. |
| 2021-11-07 | Kolín n. R. | 2 - 2 | Union Berlín |
| 2021-03-13 | Union Berlín | 2 - 1 | Kolín n. R. |
| 2020-11-22 | Kolín n. R. | 1 - 2 | Union Berlín |
| 2020-06-13 | Kolín n. R. | 1 - 2 | Union Berlín |
| 2019-12-08 | Union Berlín | 2 - 0 | Kolín n. R. |
| 2019-01-31 | Union Berlín | 2 - 0 | Kolín n. R. |
| 2018-08-13 | Kolín n. R. | 1 - 1 | Union Berlín |
| 2014-04-11 | Union Berlín | 1 - 2 | Kolín n. R. |
| 2013-11-04 | Kolín n. R. | 4 - 0 | Union Berlín |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 6 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 50% | 17% |
Union Berlín posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Bochum | 3 - 0 | Union Berlín |
| 2023-12-12 | Union Berlín | 2 - 3 | Real Madrid |
| 2023-12-09 | Union Berlín | 3 - 1 | Mönchengladbach |
| 2023-11-29 | SC Braga | 1 - 1 | Union Berlín |
| 2023-11-25 | Union Berlín | 1 - 1 | Augsburg |
| 2023-11-12 | Leverkusen | 4 - 0 | Union Berlín |
| 2023-11-08 | Napoli | 1 - 1 | Union Berlín |
| 2023-11-04 | Union Berlín | 0 - 3 | Frankfurt |
| 2023-10-31 | Stuttgart | 1 - 0 | Union Berlín |
| 2023-10-28 | Brémy | 2 - 0 | Union Berlín |
| 2023-10-24 | Union Berlín | 0 - 1 | Napoli |
| 2023-10-21 | Union Berlín | 0 - 3 | Stuttgart |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 6 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 50% | 25% |
Kolín n. R. posledné 12 zápasy
| 2023-12-17 | Freiburg | 2 - 0 | Kolín n. R. |
| 2023-12-10 | Kolín n. R. | 0 - 0 | Mainz |
| 2023-12-01 | Darmstadt | 0 - 1 | Kolín n. R. |
| 2023-11-24 | Kolín n. R. | 0 - 1 | Bayern |
| 2023-11-11 | Bochum | 1 - 1 | Kolín n. R. |
| 2023-11-04 | Kolín n. R. | 1 - 1 | Augsburg |
| 2023-10-31 | Kaiserslautern | 3 - 2 | Kolín n. R. |
| 2023-10-28 | RB Lipsko | 6 - 0 | Kolín n. R. |
| 2023-10-22 | Kolín n. R. | 3 - 1 | Mönchengladbach |
| 2023-10-08 | Leverkusen | 3 - 0 | Kolín n. R. |
| 2023-09-30 | Kolín n. R. | 0 - 2 | Stuttgart |
| 2023-09-23 | Brémy | 2 - 1 | Kolín n. R. |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 42% | 25% |
Tabuľka Fußball-Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 15 | +30 | 39 |
| 2 | Bayern | 14 | +33 | 35 |
| 3 | RB Lipsko | 16 | +21 | 33 |
| 4 | Stuttgart | 15 | +15 | 31 |
| 5 | Dortmund | 16 | +5 | 27 |
| 6 | Hoffenheim | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Freiburg | 15 | -4 | 24 |
| 8 | Frankfurt | 15 | +5 | 21 |
| 9 | Wolfsburg | 15 | -6 | 19 |
| 10 | Augsburg | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Mönchengladbach | 15 | -3 | 17 |
| 12 | Heidenheim | 15 | -8 | 17 |
| 13 | Brémy | 16 | -7 | 16 |
| 14 | Bochum | 15 | -11 | 16 |
| 15 | Mainz | 16 | -15 | 10 |
| 16 | Union Berlín | 14 | -16 | 10 |
| 17 | Kolín n. R. | 15 | -16 | 10 |
| 18 | Darmstadt | 16 | -21 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Union Berlín | |
| Kolín n. R. | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Union Berlín | Kolín n. R. |
|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 3 - 0 | |
| 2 | Bayern | ||
| 3 | RB Lipsko | 0 - 3 | 6 - 0 |
| 4 | Stuttgart | 0 - 3 | |
| 5 | Dortmund | 1 - 0 | |
| 6 | Hoffenheim | 0 - 2 | |
| 7 | Freiburg | 2 - 0 | |
| 8 | Frankfurt | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Wolfsburg | ||
| 10 | Augsburg | 1 - 1 | |
| 11 | Mönchengladbach | 3 - 1 | |
| 12 | Heidenheim | ||
| 13 | Brémy | 2 - 1 | |
| 14 | Bochum | 1 - 1 | |
| 15 | Mainz | 4 - 1 | |
| 16 | Union Berlín | - | |
| 17 | Kolín n. R. | - | |
| 18 | Darmstadt | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Union Berlín | Kolín n. R. | |
| Pozícia | 16 | 17 |
| Body | 10 | 10 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 15 | 14 |
| Body | 7 | 5 |
Forma v lige
| Union Berlín | Kolín n. R. | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
1 10 |
2
4 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
1 4 |
1
2 5 |
Góly v lige
| Union Berlín | Kolín n. R. | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
31 |
10
26 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
14 |
4
16 |
Celková štatistika pre Fußball-Bundesliga
| Zápasy (137) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 25% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (460) | |
| Góly na zápas | 3.36 |
| Góly doma na zápas | 1.96 |
| Góly vonku na zápas | 1.39 |
| Domáci tím skóroval v | 84% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 74% |
| Obidva Tímy Skórujú | 62% |
| Nad 1.5 | 87% |
| Nad 2.5 | 67% |
| Nad 3.5 | 45% |
Union Berlín ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | Union Berlín | - | Arm. Bielefeld |
| 2024-01-13 | Freiburg | - | Union Berlín |
| 2024-01-19 | Mainz | - | Union Berlín |
| 2024-01-24 | Bayern | - | Union Berlín |
| 2024-01-28 | Union Berlín | - | Darmstadt |
| 2024-02-04 | RB Lipsko | - | Union Berlín |
Kolín n. R. ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-06 | Rot-Weiss Essen | - | Kolín n. R. |
| 2024-01-13 | Kolín n. R. | - | Heidenheim |
| 2024-01-20 | Kolín n. R. | - | Dortmund |
| 2024-01-27 | Wolfsburg | - | Kolín n. R. |
| 2024-02-03 | Kolín n. R. | - | Frankfurt |
| 2024-02-11 | Hoffenheim | - | Kolín n. R. |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 3.80 | 4.00 |
| Pravdepodobnosť | 49% | 21% | 30% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 61% | 39% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 84% | 16% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Nad 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.20 | 1.36 | |
| Pravdepodobnosť | 33% | 67% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 50% | 50% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-20 16:01. Možné sú zmeny teraz!
