League Two - Anglicko
sobota, 09.12.2023
15:00
15:00

Tranmere Rovers

Newport County
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Birkenhead |
| Vonku: | Newport |
| Vzdialenosť: | 200.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Prenton Park |
| Kapacita: | 16 567 (10 000) |
| Rozmery: | 102 x 65 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.60 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.62 | |||
| 41% | 11% | 48% | 1.62 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 86% | 14% | 64% | 36% | 33% | 67% |
Posledné 11 priame stretnutia
| 2023-03-18 | Tranmere Rovers | 1 - 3 | Newport County |
| 2022-08-20 | Newport County | 2 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2022-02-26 | Newport County | 4 - 2 | Tranmere Rovers |
| 2021-08-21 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | Newport County |
| 2021-03-02 | Tranmere Rovers | 1 - 0 | Newport County |
| 2020-10-17 | Newport County | 1 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2019-05-25 | Newport County | 0 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2019-04-06 | Newport County | 0 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2018-09-22 | Tranmere Rovers | 0 - 1 | Newport County |
| 2015-02-10 | Newport County | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2014-09-16 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | Newport County |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 6 | 4 | 3 | 2 | |
| 9% | 36% | 55% | 36% | 27% | 18% |
Tranmere Rovers posledné 12 zápasy
| 2023-11-28 | Mansfield | 2 - 2 | Tranmere Rovers |
| 2023-11-25 | Tranmere Rovers | 3 - 1 | Gillingham |
| 2023-11-18 | Sutton Utd | 1 - 1 | Tranmere Rovers |
| 2023-11-14 | Tranmere Rovers | 0 - 0 | Wigan |
| 2023-11-11 | Tranmere Rovers | 3 - 0 | Forest Green |
| 2023-11-04 | Stevenage | 4 - 3 | Tranmere Rovers |
| 2023-10-28 | Stockport | 2 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2023-10-24 | Morecambe | 1 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2023-10-20 | Tranmere Rovers | 1 - 2 | Doncaster |
| 2023-10-14 | Crewe | 2 - 0 | Tranmere Rovers |
| 2023-10-07 | Tranmere Rovers | 2 - 2 | Grimsby |
| 2023-10-03 | Tranmere Rovers | 2 - 1 | Bradford |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Newport County posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | Newport County | 1 - 1 | Barnet |
| 2023-11-28 | Morecambe | 1 - 2 | Newport County |
| 2023-11-25 | Newport County | 2 - 1 | Stockport |
| 2023-11-18 | Mansfield | 2 - 0 | Newport County |
| 2023-11-14 | Newport County | 0 - 1 | Bristol Rovers |
| 2023-11-11 | Newport County | 0 - 0 | MK Dons |
| 2023-11-04 | Newport County | 2 - 0 | Oldham |
| 2023-10-28 | Gillingham | 0 - 2 | Newport County |
| 2023-10-24 | Notts County | 3 - 0 | Newport County |
| 2023-10-20 | Newport County | 3 - 3 | Walsall |
| 2023-10-14 | Swindon | 2 - 0 | Newport County |
| 2023-10-10 | Cheltenham | 0 - 2 | Newport County |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 33% | 8% |
Tabuľka League Two
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stockport | 20 | +20 | 42 |
| 2 | Wrexham | 20 | +11 | 37 |
| 3 | Barrow | 20 | +11 | 37 |
| 4 | Mansfield | 19 | +17 | 36 |
| 5 | Crewe | 19 | +12 | 36 |
| 6 | Notts County | 20 | +6 | 36 |
| 7 | Gillingham | 20 | -7 | 31 |
| 8 | Swindon | 20 | +7 | 30 |
| 9 | Accrington | 20 | +1 | 29 |
| 10 | Wimbledon | 19 | +7 | 28 |
| 11 | MK Dons | 19 | +4 | 27 |
| 12 | Crawley | 19 | -3 | 27 |
| 13 | Bradford | 20 | -3 | 26 |
| 14 | Newport County | 20 | -6 | 25 |
| 15 | Morecambe | 18 | -2 | 24 |
| 16 | Harrogate Town | 20 | -7 | 24 |
| 17 | Doncaster | 19 | -6 | 23 |
| 18 | Salford City | 20 | -3 | 22 |
| 19 | Walsall | 19 | -7 | 21 |
| 20 | Grimsby | 20 | -5 | 20 |
| 21 | Colchester | 20 | -12 | 20 |
| 22 | Tranmere Rovers | 20 | -6 | 18 |
| 23 | Forest Green | 19 | -15 | 15 |
| 24 | Sutton Utd | 20 | -14 | 14 |
Chronológia zápasov v lige
| Tranmere Rovers | |
| Newport County | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Tranmere Rovers | Newport County |
|---|---|---|---|
| 1 | Stockport | ||
| 2 | Wrexham | 0 - 1 | |
| 3 | Barrow | 1 - 2 | |
| 4 | Mansfield | 2 - 0 | |
| 5 | Crewe | 4 - 2 | |
| 6 | Notts County | 3 - 0 | |
| 7 | Gillingham | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Swindon | 2 - 0 | |
| 9 | Accrington | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Wimbledon | ||
| 11 | MK Dons | ||
| 12 | Crawley | 4 - 1 | |
| 13 | Bradford | 2 - 1 | |
| 14 | Newport County | - | |
| 15 | Morecambe | 1 - 2 | |
| 16 | Harrogate Town | 3 - 0 | |
| 17 | Doncaster | 1 - 2 | |
| 18 | Salford City | 3 - 4 | 2 - 1 |
| 19 | Walsall | ||
| 20 | Grimsby | 2 - 2 | |
| 21 | Colchester | ||
| 22 | Tranmere Rovers | - | |
| 23 | Forest Green | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 24 | Sutton Utd |
Pozícia v lige
| Tranmere Rovers | Newport County | |
| Pozícia | 22 | 14 |
| Body | 18 | 25 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 13 | 16 |
| Body | 16 | 9 |
Forma v lige
| Tranmere Rovers | Newport County | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
3 12 |
7
4 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
1 4 |
3
0 7 |
Góly v lige
| Tranmere Rovers | Newport County | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
33 |
30
36 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
20
13 |
11
21 |
Celková štatistika pre League Two
| Zápasy (235) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 29% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (714) | |
| Góly na zápas | 3.04 |
| Góly doma na zápas | 1.72 |
| Góly vonku na zápas | 1.32 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 60% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 34% |
Tranmere Rovers ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Walsall | - | Tranmere Rovers |
| 2023-12-23 | Tranmere Rovers | - | Swindon |
| 2023-12-26 | Salford City | - | Tranmere Rovers |
| 2023-12-29 | Harrogate Town | - | Tranmere Rovers |
| 2024-01-01 | Tranmere Rovers | - | Notts County |
| 2024-01-06 | Barrow | - | Tranmere Rovers |
Newport County ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-12 | Barnet | - | Newport County |
| 2023-12-16 | Newport County | - | Grimsby |
| 2023-12-23 | Wrexham | - | Newport County |
| 2023-12-26 | Newport County | - | Forest Green |
| 2023-12-29 | Newport County | - | Crewe |
| 2024-01-01 | Sutton Utd | - | Newport County |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 3.60 | 3.00 |
| Pravdepodobnosť | 41% | 11% | 48% |
| X2 @ 1.62 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.62 |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% |
| X2 @ 1.62 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 86% | 14% | |
| Nad 1.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Nad 2.5 @ 1.85 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 33% | 67% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% | |
| Áno @ 1.67 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-09 12:02. Možné sú zmeny teraz!
