Ligue 1 - Francúzsko
nedeľa, 17.12.2023
14:00
14:00

Toulouse

Rennais
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Toulouse |
| Vonku: | Rennes |
| Vzdialenosť: | 556.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stadium de Toulouse |
| Kapacita: | 33 150 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Carles Martinez Novell (Spa) |
| Vonku: | Franck Haise (Fra) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.50 | 2.25 | 1X | 1.62 | 1.36 | |||
| 26% | 53% | 21% | 1.62 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.75 | 1.93 | 1.97 | 3.20 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 49% | 51% | 24% | 76% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-02-12 | Toulouse | 3 - 1 | Rennais |
| 2022-11-12 | Rennais | 2 - 1 | Toulouse |
| 2020-02-29 | Toulouse | 0 - 2 | Rennais |
| 2019-10-27 | Rennais | 3 - 2 | Toulouse |
| 2019-05-05 | Toulouse | 2 - 2 | Rennais |
| 2018-09-30 | Rennais | 1 - 1 | Toulouse |
| 2018-04-29 | Rennais | 2 - 1 | Toulouse |
| 2018-01-10 | Rennais | 4 - 2 | Toulouse |
| 2017-08-26 | Toulouse | 3 - 2 | Rennais |
| 2017-03-18 | Toulouse | 0 - 0 | Rennais |
| 2016-11-25 | Rennais | 1 - 0 | Toulouse |
| 2016-02-27 | Toulouse | 1 - 2 | Rennais |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Toulouse posledné 12 zápasy
| 2023-12-14 | LASK Linz | 1 - 2 | Toulouse |
| 2023-12-10 | Lyon | 3 - 0 | Toulouse |
| 2023-12-03 | Toulouse | 1 - 1 | Lorient |
| 2023-11-30 | Toulouse | 0 - 0 | Saint-Gilloise |
| 2023-11-26 | Nice | 1 - 0 | Toulouse |
| 2023-11-12 | Lille | 1 - 1 | Toulouse |
| 2023-11-09 | Toulouse | 3 - 2 | Liverpool |
| 2023-11-05 | Toulouse | 1 - 2 | Le Havre |
| 2023-10-29 | Montpellier | 3 - 0 | Toulouse |
| 2023-10-26 | Liverpool | 5 - 1 | Toulouse |
| 2023-10-22 | Toulouse | 1 - 1 | Reims |
| 2023-10-08 | Brest | 1 - 1 | Toulouse |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 6 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 50% | 17% |
Rennais posledné 12 zápasy
| 2023-12-14 | Rennais | 2 - 3 | Villarreal |
| 2023-12-09 | Rennais | 1 - 2 | Monaco |
| 2023-12-03 | Marseille | 2 - 0 | Rennais |
| 2023-11-30 | Maccabi Haifa | 0 - 3 | Rennais |
| 2023-11-26 | Rennais | 3 - 1 | Reims |
| 2023-11-12 | Rennais | 0 - 1 | Lyon |
| 2023-11-09 | Rennais | 3 - 1 | Panathinaikos |
| 2023-11-05 | Nice | 2 - 0 | Rennais |
| 2023-10-29 | Rennais | 1 - 1 | Štrasburg |
| 2023-10-26 | Panathinaikos | 1 - 2 | Rennais |
| 2023-10-22 | Lorient | 2 - 1 | Rennais |
| 2023-10-08 | Rennais | 1 - 3 | Paris SG |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 8 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 67% | 33% |
Tabuľka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | 15 | +26 | 36 |
| 2 | Nice | 16 | +8 | 32 |
| 3 | Monaco | 16 | +10 | 30 |
| 4 | Lille | 15 | +8 | 27 |
| 5 | Lens | 16 | +6 | 26 |
| 6 | Brest | 15 | +4 | 25 |
| 7 | Marseille | 15 | +6 | 23 |
| 8 | Reims | 16 | -2 | 23 |
| 9 | Le Havre | 16 | -2 | 19 |
| 10 | Nantes | 15 | -6 | 18 |
| 11 | Štrasburg | 15 | -6 | 17 |
| 12 | Méty | 15 | -8 | 16 |
| 13 | Rennais | 15 | -1 | 15 |
| 14 | Montpellier | 15 | -3 | 14 |
| 15 | Toulouse | 15 | -7 | 13 |
| 16 | Lyon | 16 | -12 | 13 |
| 17 | Lorient | 15 | -9 | 12 |
| 18 | Clermont Foot | 15 | -12 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Toulouse | |
| Rennais | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Toulouse | Rennais |
|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | 1 - 1 | |
| 2 | Nice | 2 - 0 | |
| 3 | Monaco | ||
| 4 | Lille | ||
| 5 | Lens | 1 - 1 | |
| 6 | Brest | 0 - 0 | |
| 7 | Marseille | 2 - 0 | |
| 8 | Reims | 1 - 1 | |
| 9 | Le Havre | 1 - 2 | |
| 10 | Nantes | ||
| 11 | Štrasburg | ||
| 12 | Méty | 3 - 0 | |
| 13 | Rennais | - | |
| 14 | Montpellier | 0 - 0 | |
| 15 | Toulouse | - | |
| 16 | Lyon | ||
| 17 | Lorient | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Clermont Foot | 2 - 2 |
Pozícia v lige
| Toulouse | Rennais | |
| Pozícia | 15 | 13 |
| Body | 13 | 15 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 15 | 17 |
| Body | 7 | 3 |
Forma v lige
| Toulouse | Rennais | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
7 6 |
3
6 6 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
4 1 |
0
3 3 |
Góly v lige
| Toulouse | Rennais | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
21 |
20
21 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
7 |
2
7 |
Celková štatistika pre Ligue 1
| Zápasy (138) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 31% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (347) | |
| Góly na zápas | 2.51 |
| Góly doma na zápas | 1.46 |
| Góly vonku na zápas | 1.05 |
| Domáci tím skóroval v | 74% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 61% |
| Obidva Tímy Skórujú | 48% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 49% |
| Nad 3.5 | 25% |
Toulouse ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Toulouse | - | Monaco |
| 2024-01-03 | Paris SG | - | Toulouse |
| 2024-01-14 | Méty | - | Toulouse |
| 2024-01-21 | Rouen | - | Toulouse |
| 2024-01-28 | Toulouse | - | Lens |
| 2024-02-04 | Reims | - | Toulouse |
Rennais ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Clermont Foot | - | Rennais |
| 2024-01-07 | Guingamp | - | Rennais |
| 2024-01-13 | Rennais | - | Nice |
| 2024-01-21 | Rennais | - | Marseille |
| 2024-01-26 | Lyon | - | Rennais |
| 2024-02-03 | Rennais | - | Montpellier |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.10 | 3.50 | 2.25 |
| Pravdepodobnosť | 26% | 53% | 21% |
| 1X @ 1.62 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.62 | 1.36 |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% |
| 1X @ 1.62 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 79% | 21% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.93 | 1.97 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Pod 2.5 @ 1.97 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.20 | 1.36 | |
| Pravdepodobnosť | 24% | 76% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% | |
| Áno @ 1.75 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-17 12:02. Možné sú zmeny teraz!
