Eerste Divisie - Holandsko
piatok, 16.02.2024
19:00
19:00

Oss

Jong Ajax
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Oss |
| Vonku: | Amsterdam |
| Vzdialenosť: | 80.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Frans Heesen Stadion |
| Kapacita: | 4 700 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:00 (20:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.75 | 2.15 | X2 | 1.67 | 1.36 | |||
| 30% | 22% | 48% | 1.36 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 74% | 26% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-24 | Jong Ajax | 1 - 0 | Oss |
| 2023-03-06 | Jong Ajax | 1 - 2 | Oss |
| 2022-09-09 | Oss | 1 - 1 | Jong Ajax |
| 2022-04-04 | Jong Ajax | 4 - 1 | Oss |
| 2021-12-10 | Oss | 1 - 1 | Jong Ajax |
| 2021-04-09 | Jong Ajax | 0 - 1 | Oss |
| 2021-01-05 | Oss | 1 - 0 | Jong Ajax |
| 2019-12-20 | Jong Ajax | 2 - 0 | Oss |
| 2019-08-09 | Oss | 2 - 1 | Jong Ajax |
| 2019-03-15 | Oss | 2 - 1 | Jong Ajax |
| 2018-12-07 | Jong Ajax | 1 - 0 | Oss |
| 2018-02-19 | Jong Ajax | 2 - 0 | Oss |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 8% |
Oss posledné 12 zápasy
| 2024-02-11 | Groningen | 3 - 0 | Oss |
| 2024-02-02 | Oss | 1 - 3 | ADO Den Haag |
| 2024-01-29 | Cambuur | 1 - 2 | Oss |
| 2024-01-19 | Oss | 1 - 0 | Telstar |
| 2024-01-12 | Oss | 0 - 5 | Willem II |
| 2023-12-22 | MVV Maastricht | 2 - 0 | Oss |
| 2023-12-15 | Oss | 2 - 1 | VVV-Venlo |
| 2023-12-08 | NAC Breda | 2 - 0 | Oss |
| 2023-12-01 | Oss | 0 - 1 | De Graafschap |
| 2023-11-27 | FC Eindhoven | 0 - 0 | Oss |
| 2023-11-24 | Jong Ajax | 1 - 0 | Oss |
| 2023-11-10 | Oss | 0 - 1 | MVV Maastricht |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 58% | 42% | 17% |
Jong Ajax posledné 12 zápasy
| 2024-02-12 | Jong Ajax | 3 - 0 | MVV Maastricht |
| 2024-02-05 | Jong Utrecht | 0 - 1 | Jong Ajax |
| 2024-01-29 | Jong Ajax | 2 - 2 | Dordrecht |
| 2024-01-22 | Jong Ajax | 0 - 1 | Groningen |
| 2024-01-19 | Willem II | 1 - 1 | Jong Ajax |
| 2023-12-23 | FC Eindhoven | 2 - 2 | Jong Ajax |
| 2023-12-15 | Jong PSV | 2 - 2 | Jong Ajax |
| 2023-12-11 | Jong Ajax | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| 2023-12-01 | Den Bosch | 3 - 3 | Jong Ajax |
| 2023-11-27 | Jong Ajax | 4 - 1 | Helmond Sport |
| 2023-11-24 | Jong Ajax | 1 - 0 | Oss |
| 2023-11-10 | NAC Breda | 1 - 1 | Jong Ajax |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 50% | 8% | 75% | 58% | 42% |
Tabuľka Eerste Divisie
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Willem II | 25 | +30 | 54 |
| 2 | ADO Den Haag | 25 | +24 | 49 |
| 3 | Roda | 25 | +23 | 47 |
| 4 | De Graafschap | 25 | +5 | 43 |
| 5 | Groningen | 24 | +18 | 41 |
| 6 | Dordrecht | 25 | +8 | 40 |
| 7 | Jong AZ | 25 | -1 | 38 |
| 8 | VVV-Venlo | 25 | -1 | 37 |
| 9 | Cambuur | 24 | +9 | 36 |
| 10 | NAC Breda | 24 | +7 | 36 |
| 11 | MVV Maastricht | 25 | +5 | 35 |
| 12 | Emmen | 24 | -4 | 33 |
| 13 | FC Eindhoven | 25 | -2 | 32 |
| 14 | Jong Ajax | 25 | -4 | 30 |
| 15 | Helmond Sport | 25 | -4 | 30 |
| 16 | Jong PSV | 25 | -16 | 24 |
| 17 | Jong Utrecht | 25 | -24 | 20 |
| 18 | Den Bosch | 25 | -21 | 19 |
| 19 | Telstar | 25 | -23 | 19 |
| 20 | Oss | 25 | -29 | 17 |
Chronológia zápasov v lige
| Oss | |
| Jong Ajax | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Oss | Jong Ajax |
|---|---|---|---|
| 1 | Willem II | 0 - 5 | 1 - 1 |
| 2 | ADO Den Haag | 1 - 3 | |
| 3 | Roda | 2 - 1 | |
| 4 | De Graafschap | 0 - 1 | |
| 5 | Groningen | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 6 | Dordrecht | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 7 | Jong AZ | 5 - 2 | |
| 8 | VVV-Venlo | 2 - 1 | |
| 9 | Cambuur | 1 - 8 | 4 - 2 |
| 10 | NAC Breda | 1 - 1 | |
| 11 | MVV Maastricht | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Emmen | 0 - 1 | |
| 13 | FC Eindhoven | 2 - 2 | |
| 14 | Jong Ajax | - | |
| 15 | Helmond Sport | ||
| 16 | Jong PSV | 4 - 1 | 2 - 2 |
| 17 | Jong Utrecht | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Den Bosch | 3 - 3 | |
| 19 | Telstar | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 20 | Oss | - |
Pozícia v lige
| Oss | Jong Ajax | |
| Pozícia | 20 | 14 |
| Body | 17 | 30 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 20 | 16 |
| Body | 12 | 8 |
Forma v lige
| Oss | Jong Ajax | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
2 18 |
7
9 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
0 8 |
1
5 7 |
Góly v lige
| Oss | Jong Ajax | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
16
45 |
40
44 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
24 |
19
33 |
Celková štatistika pre Eerste Divisie
| Zápasy (248) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (752) | |
| Góly na zápas | 3.03 |
| Góly doma na zápas | 1.71 |
| Góly vonku na zápas | 1.33 |
| Domáci tím skóroval v | 81% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 60% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 36% |
Oss ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-26 | Jong Utrecht | - | Oss |
| 2024-03-01 | De Graafschap | - | Oss |
| 2024-03-08 | Oss | - | Den Bosch |
| 2024-03-11 | Emmen | - | Oss |
| 2024-03-15 | Oss | - | Helmond Sport |
| 2024-03-29 | VVV-Venlo | - | Oss |
Jong Ajax ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-26 | Jong Ajax | - | Telstar |
| 2024-03-01 | ADO Den Haag | - | Jong Ajax |
| 2024-03-08 | Jong Ajax | - | NAC Breda |
| 2024-03-11 | De Graafschap | - | Jong Ajax |
| 2024-03-15 | Jong Ajax | - | Jong PSV |
| 2024-03-29 | Emmen | - | Jong Ajax |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.10 | 3.75 | 2.15 |
| Pravdepodobnosť | 30% | 22% | 48% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 1.36 |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 4.50 | |
| Pravdepodobnosť | 74% | 26% | |
| Nad 1.5 @ 1.18 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.62 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% | |
| Nad 2.5 @ 1.62 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 2.38 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Áno @ 1.53 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-16 16:00. Možné sú zmeny teraz!
