A-League - Austrália
sobota, 24.02.2024
06:30
06:30

Sydney

Melbourne City
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Sydney |
| Vonku: | Melbourne |
| Vzdialenosť: | 713.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Sydney Football Stadium |
| Kapacita: | 45 500 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 06:30 (17:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 4.20 | 3.75 | 1 | 1.25 | 1.91 | |||
| 56% | 8% | 36% | 1.83 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 6.00 | 1.40 | 2.88 | 2.00 | 1.80 | ||||||
| 83% | 17% | 63% | 37% | 41% | 59% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-03 | Melbourne City | 2 - 0 | Sydney |
| 2023-09-24 | Melbourne City | 1 - 2 | Sydney |
| 2023-05-19 | Melbourne City | 4 - 0 | Sydney |
| 2023-05-12 | Sydney | 1 - 1 | Melbourne City |
| 2023-02-25 | Melbourne City | 3 - 2 | Sydney |
| 2022-12-10 | Sydney | 2 - 1 | Melbourne City |
| 2022-04-06 | Melbourne City | 4 - 0 | Sydney |
| 2022-02-26 | Sydney | 0 - 3 | Melbourne City |
| 2021-06-27 | Melbourne City | 3 - 1 | Sydney |
| 2021-04-10 | Sydney | 1 - 1 | Melbourne City |
| 2021-02-23 | Melbourne City | 3 - 2 | Sydney |
| 2020-08-30 | Sydney | 0 - 0 | Melbourne City |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 8 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 67% | 42% |
Sydney posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Sydney | 2 - 1 | Adelaide Utd |
| 2024-02-10 | CC Mariners | 1 - 3 | Sydney |
| 2024-02-03 | Western United | 2 - 2 | Sydney |
| 2024-01-26 | Melbourne Vict. | 1 - 1 | Sydney |
| 2024-01-19 | Sydney | 4 - 0 | Newcastle Jets |
| 2024-01-13 | Adelaide Utd | 4 - 3 | Sydney |
| 2024-01-06 | Brisbane Roar | 1 - 2 | Sydney |
| 2023-12-29 | Sydney | 3 - 1 | Wellington Ph. |
| 2023-12-23 | Sydney | 4 - 2 | Western United |
| 2023-12-16 | Melbourne Vict. | 3 - 0 | Sydney |
| 2023-12-09 | Sydney | 0 - 2 | Macarthur |
| 2023-12-02 | Sydney | 3 - 2 | Perth Glory |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 10 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 83% | 58% |
Melbourne City posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Melbourne City | 0 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2024-02-10 | Brisbane Roar | 5 - 1 | Melbourne City |
| 2024-02-02 | Perth Glory | 4 - 2 | Melbourne City |
| 2024-01-25 | Melbourne City | 1 - 0 | Adelaide Utd |
| 2024-01-21 | CC Mariners | 2 - 1 | Melbourne City |
| 2024-01-12 | Melbourne City | 0 - 1 | WS Wanderers |
| 2024-01-07 | Western United | 1 - 2 | Melbourne City |
| 2023-12-28 | Melbourne City | 8 - 1 | Brisbane Roar |
| 2023-12-23 | Melbourne City | 0 - 0 | Melbourne Vict. |
| 2023-12-17 | Melbourne City | 3 - 3 | CC Mariners |
| 2023-12-12 | Melbourne City | 1 - 1 | Zhejiang Pro |
| 2023-12-08 | Perth Glory | 1 - 2 | Melbourne City |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Tabuľka A-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Ph. | 18 | +11 | 36 |
| 2 | CC Mariners | 18 | +11 | 31 |
| 3 | Melbourne Vict. | 18 | +11 | 31 |
| 4 | Macarthur | 18 | +2 | 28 |
| 5 | Sydney | 17 | +3 | 26 |
| 6 | WS Wanderers | 17 | +6 | 25 |
| 7 | Melbourne City | 17 | -2 | 22 |
| 8 | Brisbane Roar | 19 | -10 | 22 |
| 9 | Adelaide Utd | 17 | -2 | 19 |
| 10 | Perth Glory | 17 | -3 | 19 |
| 11 | Newcastle Jets | 18 | -8 | 18 |
| 12 | Western United | 18 | -19 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Sydney | |
| Melbourne City | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Sydney | Melbourne City |
|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Ph. | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | CC Mariners | 2 - 1 | |
| 3 | Melbourne Vict. | 0 - 2 | |
| 4 | Macarthur | 0 - 2 | |
| 5 | Sydney | - | |
| 6 | WS Wanderers | 0 - 1 | |
| 7 | Melbourne City | - | |
| 8 | Brisbane Roar | 5 - 1 | |
| 9 | Adelaide Utd | 2 - 1 | 6 - 0 |
| 10 | Perth Glory | 3 - 2 | 4 - 2 |
| 11 | Newcastle Jets | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Western United | 4 - 2 | 1 - 2 |
Pozícia v lige
| Sydney | Melbourne City | |
| Pozícia | 5 | 7 |
| Body | 26 | 22 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 8 |
| Body | 15 | 9 |
Forma v lige
| Sydney | Melbourne City | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
2 7 |
6
4 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
0 3 |
3
0 5 |
Góly v lige
| Sydney | Melbourne City | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
32
29 |
28
30 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
16
11 |
10
20 |
Celková štatistika pre A-League
| Zápasy (106) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 29% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (358) | |
| Góly na zápas | 3.38 |
| Góly doma na zápas | 1.91 |
| Góly vonku na zápas | 1.47 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 62% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 42% |
Sydney ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | WS Wanderers | - | Sydney |
| 2024-03-10 | Sydney | - | Brisbane Roar |
| 2024-03-16 | Wellington Ph. | - | Sydney |
| 2024-03-30 | Sydney | - | CC Mariners |
| 2024-04-03 | Perth Glory | - | Sydney |
| 2024-04-07 | Newcastle Jets | - | Sydney |
Melbourne City ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-01 | Macarthur | - | Melbourne City |
| 2024-03-09 | Melbourne City | - | Wellington Ph. |
| 2024-03-12 | Melbourne City | - | WS Wanderers |
| 2024-03-30 | Melbourne City | - | Newcastle Jets |
| 2024-04-02 | CC Mariners | - | Melbourne City |
| 2024-04-06 | Melbourne Vict. | - | Melbourne City |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 4.20 | 3.75 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 8% | 36% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 60% | 40% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 6.00 | |
| Pravdepodobnosť | 83% | 17% | |
| Nad 1.5 @ 1.13 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.88 | |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% | |
| Nad 2.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 41% | 59% | |
| Pod 3.5 @ 1.80 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.75 | |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% | |
| Áno @ 1.40 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-24 04:04. Možné sú zmeny teraz!
