Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia CAF
nedeľa, 19.11.2023
16:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.00 |
4.00 |
1.55 |
2 |
|
|
|
2.38 |
1.13 |
| 24% |
34% |
42% |
1.55 |
|
|
|
23% |
77% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.20 |
1.65 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 66% |
34% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
21% |
79% |
Posledné 2 priame stretnutia
|
2023-09-09 |
Konžská DR
|
2 - 0 |
Sudán
|
|
2022-06-08 |
Sudán
|
2 - 1 |
Konžská DR
|
Sudán posledné 12 zápasy
|
2023-11-16 |
Sudán
|
1 - 1 |
Togo
|
|
2023-10-15 |
Sudán
|
1 - 1 |
Tanzánia
|
|
2023-09-09 |
Konžská DR
|
2 - 0 |
Sudán
|
|
2023-06-20 |
Sudán
|
0 - 3 |
Mauritánia
|
|
2023-03-27 |
Sudán
|
1 - 0 |
Gabon
|
|
2023-03-23 |
Gabon
|
1 - 0 |
Sudán
|
|
2023-01-23 |
Sudán
|
0 - 3 |
Madagaskar
|
|
2023-01-19 |
Ghana
|
3 - 1 |
Sudán
|
|
2023-01-09 |
Kamerun
|
2 - 0 |
Sudán
|
|
2022-11-19 |
Rwanda
|
1 - 0 |
Sudán
|
|
2022-09-29 |
Alžírsko
|
2 - 0 |
Sudán
|
|
2022-09-26 |
Etiópia
|
2 - 2 |
Sudán
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
9 |
4 |
2 |
| 8% |
25% |
67% |
|
75% |
33% |
17% |
Konžská DR posledné 12 zápasy
|
2023-11-15 |
Konžská DR
|
2 - 0 |
Mauritánia
|
|
2023-10-17 |
Angola
|
0 - 0 |
Konžská DR
|
|
2023-10-13 |
Nový Zéland
|
1 - 1 |
Konžská DR
|
|
2023-09-12 |
Južná Afrika
|
1 - 0 |
Konžská DR
|
|
2023-09-09 |
Konžská DR
|
2 - 0 |
Sudán
|
|
2023-06-18 |
Gabon
|
0 - 2 |
Konžská DR
|
|
2023-06-14 |
Konžská DR
|
1 - 0 |
Uganda
|
|
2023-03-28 |
Mauritánia
|
1 - 1 |
Konžská DR
|
|
2023-03-24 |
Konžská DR
|
3 - 1 |
Mauritánia
|
|
2023-01-22 |
Senegal
|
3 - 0 |
Konžská DR
|
|
2023-01-18 |
Konžská DR
|
0 - 0 |
Pobrežie Slonov.
|
|
2023-01-14 |
Konžská DR
|
0 - 0 |
Uganda
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
7 |
2 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
58% |
17% |
8% |
Sudán ďalšie 6 zápasy
|
2024-03-14 |
Sudán
|
- |
Bangladéš
|
|
2024-03-22 |
Sudán
|
- |
Guinea-Bissau
|
|
2024-03-25 |
Guinea-Bissau
|
- |
Sudán
|
|
2024-05-19 |
Sudán
|
- |
Tanzánia
|
|
2024-06-06 |
Mauritánia
|
- |
Sudán
|
|
2024-06-11 |
Južný Sudán
|
- |
Sudán
|
Konžská DR ďalšie 6 zápasy
|
2024-01-06 |
Konžská DR
|
- |
Angola
|
|
2024-01-10 |
Konžská DR
|
- |
Burkina
|
|
2024-01-17 |
Konžská DR
|
- |
Zambia
|
|
2024-01-21 |
Maroko
|
- |
Konžská DR
|
|
2024-01-24 |
Tanzánia
|
- |
Konžská DR
|
|
2024-01-28 |
Egypt
|
- |
Konžská DR
|
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
6.00 |
4.00 |
1.55 |
| Pravdepodobnosť |
24% |
34% |
42% |
|
2 @ 1.55 |
| Dvojitá šanca |
1X |
X2 |
| Kurzy |
2.38 |
1.13 |
| Pravdepodobnosť |
23% |
77% |
|
X2 @ 1.13 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.40 |
2.75 |
| Pravdepodobnosť |
|
66% |
34% |
|
Nad 1.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.20 |
1.65 |
| Pravdepodobnosť |
|
40% |
60% |
|
Pod 2.5 @ 1.65 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
4.00 |
1.22 |
| Pravdepodobnosť |
|
21% |
79% |
|
Pod 3.5 @ 1.22 |
| Obidva Tímy Skórujú |
Áno |
Nie |
| Kurzy |
|
2.25 |
1.57 |
| Pravdepodobnosť |
|
43% |
57% |
|
Nie @ 1.57 |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-19 12:04. Možné sú zmeny teraz!