Ligue 1 - Francúzsko
streda, 20.12.2023
20:00
20:00

Štrasburg

Lille
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Strasbourg |
| Vonku: | Lille |
| Vzdialenosť: | 407.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stade de la Meinau |
| Kapacita: | 26 109 |
| Rozmery: | 110 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Gary O'Neil (Ang) |
| Vonku: | Bruno Genesio (Fra) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 20:00 (21:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.40 | 2.05 | X2 | 1.73 | 1.25 | |||
| 21% | 46% | 33% | 1.25 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.15 | 1.67 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 38% | 62% | 14% | 86% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-02-12 | Lille | 2 - 0 | Štrasburg |
| 2022-10-14 | Štrasburg | 0 - 3 | Lille |
| 2022-04-24 | Lille | 1 - 0 | Štrasburg |
| 2021-09-25 | Štrasburg | 1 - 2 | Lille |
| 2021-02-28 | Lille | 1 - 1 | Štrasburg |
| 2020-10-04 | Štrasburg | 0 - 3 | Lille |
| 2020-02-01 | Štrasburg | 1 - 2 | Lille |
| 2019-09-25 | Lille | 2 - 0 | Štrasburg |
| 2019-02-22 | Štrasburg | 1 - 1 | Lille |
| 2018-11-09 | Lille | 0 - 0 | Štrasburg |
| 2018-10-30 | Štrasburg | 2 - 0 | Lille |
| 2018-01-28 | Lille | 2 - 1 | Štrasburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 5 | 0 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 42% | 0% |
Štrasburg posledné 12 zápasy
| 2023-12-17 | Lorient | 1 - 2 | Štrasburg |
| 2023-12-10 | Štrasburg | 2 - 1 | Le Havre |
| 2023-12-07 | Brest | 1 - 1 | Štrasburg |
| 2023-12-01 | Reims | 2 - 1 | Štrasburg |
| 2023-11-25 | Štrasburg | 1 - 1 | Marseille |
| 2023-11-05 | Štrasburg | 0 - 0 | Clermont Foot |
| 2023-10-29 | Rennais | 1 - 1 | Štrasburg |
| 2023-10-21 | Paris SG | 3 - 0 | Štrasburg |
| 2023-10-12 | Karlsruher | 3 - 0 | Štrasburg |
| 2023-10-06 | Štrasburg | 1 - 2 | Nantes |
| 2023-09-29 | Štrasburg | 0 - 1 | Lens |
| 2023-09-24 | Méty | 0 - 1 | Štrasburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 0% |
Lille posledné 12 zápasy
| 2023-12-17 | Lille | 1 - 1 | Paris SG |
| 2023-12-14 | Lille | 3 - 0 | KI Klaksvik |
| 2023-12-10 | Clermont Foot | 0 - 0 | Lille |
| 2023-12-03 | Lille | 2 - 0 | Méty |
| 2023-11-30 | Ol. Ľubľana | 0 - 2 | Lille |
| 2023-11-26 | Lyon | 0 - 2 | Lille |
| 2023-11-12 | Lille | 1 - 1 | Toulouse |
| 2023-11-09 | Slovan Bratislava | 1 - 1 | Lille |
| 2023-11-04 | Marseille | 0 - 0 | Lille |
| 2023-10-29 | Lille | 2 - 0 | Monaco |
| 2023-10-26 | Lille | 2 - 1 | Slovan Bratislava |
| 2023-10-22 | Lille | 1 - 0 | Brest |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 9 | 2 | 0 | |
| 58% | 42% | 0% | 75% | 17% | 0% |
Tabuľka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | 16 | +26 | 37 |
| 2 | Nice | 16 | +8 | 32 |
| 3 | Monaco | 16 | +10 | 30 |
| 4 | Lille | 16 | +8 | 28 |
| 5 | Brest | 16 | +6 | 28 |
| 6 | Marseille | 16 | +7 | 26 |
| 7 | Lens | 16 | +6 | 26 |
| 8 | Reims | 16 | -2 | 23 |
| 9 | Štrasburg | 16 | -5 | 20 |
| 10 | Le Havre | 16 | -2 | 19 |
| 11 | Nantes | 16 | -8 | 18 |
| 12 | Montpellier | 16 | -2 | 17 |
| 13 | Rennais | 16 | -1 | 16 |
| 14 | Méty | 16 | -9 | 16 |
| 15 | Toulouse | 16 | -7 | 14 |
| 16 | Lyon | 16 | -12 | 13 |
| 17 | Lorient | 16 | -10 | 12 |
| 18 | Clermont Foot | 16 | -13 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Štrasburg | |
| Lille | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Štrasburg | Lille |
|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | ||
| 2 | Nice | 1 - 1 | |
| 3 | Monaco | ||
| 4 | Lille | - | |
| 5 | Brest | ||
| 6 | Marseille | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Lens | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Reims | ||
| 9 | Štrasburg | - | |
| 10 | Le Havre | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 11 | Nantes | 1 - 2 | |
| 12 | Montpellier | 2 - 2 | |
| 13 | Rennais | 2 - 2 | |
| 14 | Méty | ||
| 15 | Toulouse | 2 - 0 | |
| 16 | Lyon | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Lorient | 4 - 1 | |
| 18 | Clermont Foot | 0 - 0 | 0 - 0 |
Pozícia v lige
| Štrasburg | Lille | |
| Pozícia | 9 | 4 |
| Body | 20 | 28 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 5 |
| Body | 12 | 11 |
Forma v lige
| Štrasburg | Lille | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
5 6 |
7
7 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
3 2 |
2
5 1 |
Góly v lige
| Štrasburg | Lille | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
16
21 |
20
12 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
8 |
9
8 |
Celková štatistika pre Ligue 1
| Zápasy (144) | |
| Víťazstva doma | 41% |
| Remízy | 31% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (358) | |
| Góly na zápas | 2.49 |
| Góly doma na zápas | 1.43 |
| Góly vonku na zápas | 1.06 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 62% |
| Obidva Tímy Skórujú | 48% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 24% |
Štrasburg ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-12 | Marseille | - | Štrasburg |
| 2024-01-21 | Clermont Foot | - | Štrasburg |
| 2024-01-28 | Clermont Foot | - | Štrasburg |
| 2024-02-02 | Štrasburg | - | Paris SG |
| 2024-02-07 | Štrasburg | - | Le Havre |
| 2024-02-10 | Lens | - | Štrasburg |
Lille ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-14 | Lille | - | Lorient |
| 2024-01-28 | Montpellier | - | Lille |
| 2024-02-04 | Lille | - | Clermont Foot |
| 2024-02-07 | Lyon | - | Lille |
| 2024-02-10 | Paris SG | - | Lille |
| 2024-02-17 | Lille | - | Le Havre |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 3.40 | 2.05 |
| Pravdepodobnosť | 21% | 46% | 33% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 1.25 |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.20 | |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.67 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Pod 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.25 | |
| Pravdepodobnosť | 14% | 86% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Nie @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-20 16:01. Možné sú zmeny teraz!
