Primera División - Paraguaj
piatok, 23.02.2024
22:30
22:30

Sp. Luqueno

Gen.Caballero JLM
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Luque |
| Vonku: | Doctor Juan Leon Mallorquin |
| Vzdialenosť: | 225.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Feliciano Caceres |
| Kapacita: | 35 000 (26 000) |
| Rozmery: | 105 x 70 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 22:30 (19:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.60 | 4.33 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 23% | 63% | 14% | 1.70 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.98 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 90% | 10% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Posledné 4 priame stretnutia
| 2023-10-19 | Sp. Luqueno | 1 - 0 | Gen.Caballero JLM |
| 2023-07-28 | Gen.Caballero JLM | 1 - 0 | Sp. Luqueno |
| 2023-04-18 | Gen.Caballero JLM | 3 - 2 | Sp. Luqueno |
| 2023-02-05 | Sp. Luqueno | 1 - 1 | Gen.Caballero JLM |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 25% | 25% |
Sp. Luqueno posledné 12 zápasy
| 2024-02-16 | Sp. Ameliano | 1 - 3 | Sp. Luqueno |
| 2024-02-11 | Sp. Luqueno | 2 - 0 | Nacional As. |
| 2024-02-03 | Tacuary | 1 - 1 | Sp. Luqueno |
| 2024-01-27 | Sp. Luqueno | 1 - 1 | Sol de America |
| 2024-01-24 | Libertad | 2 - 1 | Sp. Luqueno |
| 2024-01-20 | Sp. Luqueno | 2 - 0 | 2 de Mayo |
| 2023-12-01 | Sp. Luqueno | 1 - 1 | Nacional As. |
| 2023-11-23 | Tacuary | 1 - 1 | Sp. Luqueno |
| 2023-11-12 | Sp. Luqueno | 0 - 1 | Libertad |
| 2023-11-07 | Olimpia As. | 2 - 1 | Sp. Luqueno |
| 2023-11-03 | Cerro Porteno | 2 - 0 | Sp. Luqueno |
| 2023-10-30 | Sp. Luqueno | 2 - 1 | Sp. Trinidense |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 33% | 8% |
Gen.Caballero JLM posledné 12 zápasy
| 2024-02-16 | Gen.Caballero JLM | 0 - 0 | Guarani As. |
| 2024-02-10 | Olimpia As. | 1 - 1 | Gen.Caballero JLM |
| 2024-02-04 | Gen.Caballero JLM | 2 - 2 | Cerro Porteno |
| 2024-01-28 | Gen.Caballero JLM | 1 - 1 | Sp. Ameliano |
| 2024-01-23 | Nacional As. | 2 - 2 | Gen.Caballero JLM |
| 2024-01-20 | Gen.Caballero JLM | 2 - 1 | Tacuary |
| 2023-12-01 | Gen.Caballero JLM | 0 - 1 | Olimpia As. |
| 2023-11-24 | Sp. Ameliano | 1 - 2 | Gen.Caballero JLM |
| 2023-11-11 | Gen.Caballero JLM | 0 - 0 | Guairena |
| 2023-11-05 | Guarani As. | 2 - 0 | Gen.Caballero JLM |
| 2023-11-01 | Gen.Caballero JLM | 0 - 0 | Nacional As. |
| 2023-10-27 | Tacuary | 3 - 0 | Gen.Caballero JLM |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Tabuľka Primera División
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Sp. Luqueno | 6 | +5 | 11 |
| 3 | Guarani As. | 6 | +6 | 10 |
| 4 | 2 de Mayo | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Cerro Porteno | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Gen.Caballero JLM | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Sp. Ameliano | 6 | -3 | 8 |
| 8 | Olimpia As. | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Tacuary | 6 | -3 | 5 |
| 10 | Nacional As. | 6 | -5 | 5 |
| 11 | Sol de America | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Sp. Trinidense | 6 | -6 | 3 |
Chronológia zápasov v lige
| Sp. Luqueno | |
| Gen.Caballero JLM | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Sp. Luqueno | Gen.Caballero JLM |
|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | ||
| 2 | Sp. Luqueno | - | |
| 3 | Guarani As. | ||
| 4 | 2 de Mayo | 2 - 0 | |
| 5 | Cerro Porteno | ||
| 6 | Gen.Caballero JLM | - | |
| 7 | Sp. Ameliano | ||
| 8 | Olimpia As. | 1 - 1 | |
| 9 | Tacuary | ||
| 10 | Nacional As. | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Sol de America | 1 - 1 | |
| 12 | Sp. Trinidense |
Pozícia v lige
| Sp. Luqueno | Gen.Caballero JLM | |
| Pozícia | 2 | 6 |
| Body | 11 | 8 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 1 | 9 |
| Body | 7 | 2 |
Forma v lige
| Sp. Luqueno | Gen.Caballero JLM | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 1 |
1
5 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
1 0 |
0
2 0 |
Góly v lige
| Sp. Luqueno | Gen.Caballero JLM | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
5 |
8
7 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
5
1 |
3
3 |
Celková štatistika pre Primera División
| Zápasy (36) | |
| Víťazstva doma | 33% |
| Remízy | 42% |
| Víťazstva vonku | 25% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (100) | |
| Góly na zápas | 2.78 |
| Góly doma na zápas | 1.44 |
| Góly vonku na zápas | 1.33 |
| Domáci tím skóroval v | 89% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 78% |
| Obidva Tímy Skórujú | 72% |
| Nad 1.5 | 89% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 28% |
Sp. Luqueno ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Olimpia As. | - | Sp. Luqueno |
| 2024-03-07 | Guarani As. | - | Sp. Luqueno |
| 2024-03-10 | Sp. Luqueno | - | Guarani As. |
| 2024-03-15 | Sp. Luqueno | - | Cerro Porteno |
| 2024-03-28 | Sp. Trinidense | - | Sp. Luqueno |
| 2024-04-05 | Sp. Luqueno | - | Racing Club |
Gen.Caballero JLM ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | Gen.Caballero JLM | - | Sp. Trinidense |
| 2024-03-08 | 2 de Mayo | - | Gen.Caballero JLM |
| 2024-03-17 | Gen.Caballero JLM | - | Libertad |
| 2024-03-31 | Sol de America | - | Gen.Caballero JLM |
| 2024-04-05 | Tacuary | - | Gen.Caballero JLM |
| 2024-04-14 | Gen.Caballero JLM | - | Nacional As. |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 3.60 | 4.33 |
| Pravdepodobnosť | 23% | 63% | 14% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 2.00 |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 90% | 10% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% | |
| Pod 2.5 @ 1.83 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravdepodobnosť | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 74% | 26% | |
| Áno @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-23 20:04. Možné sú zmeny teraz!
