Primeira Liga - Portugalsko
nedeľa, 11.02.2024
18:00
18:00

Sporting CP

SC Braga
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Lisabon |
| Vonku: | Braga |
| Vzdialenosť: | 320.9 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Estádio José Alvalade |
| Kapacita: | 50 049 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.75 | 7.00 | 1 | 1.10 | 2.63 | |||
| 53% | 10% | 37% | 1.44 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.20 | 1.62 | ||||||
| 85% | 15% | 63% | 37% | 41% | 59% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2024-01-23 | SC Braga | 1 - 0 | Sporting CP |
| 2023-09-03 | SC Braga | 1 - 1 | Sporting CP |
| 2023-02-01 | Sporting CP | 5 - 0 | SC Braga |
| 2022-12-19 | Sporting CP | 5 - 0 | SC Braga |
| 2022-08-07 | SC Braga | 3 - 3 | Sporting CP |
| 2022-01-22 | Sporting CP | 1 - 2 | SC Braga |
| 2021-08-14 | SC Braga | 1 - 2 | Sporting CP |
| 2021-07-31 | Sporting CP | 2 - 1 | SC Braga |
| 2021-04-25 | SC Braga | 0 - 1 | Sporting CP |
| 2021-01-23 | Sporting CP | 1 - 0 | SC Braga |
| 2021-01-02 | Sporting CP | 2 - 0 | SC Braga |
| 2020-02-02 | SC Braga | 1 - 0 | Sporting CP |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Sporting CP posledné 12 zápasy
| 2024-02-07 | Uniao Leiria | 0 - 3 | Sporting CP |
| 2024-01-29 | Sporting CP | 8 - 0 | Casa Pia |
| 2024-01-23 | SC Braga | 1 - 0 | Sporting CP |
| 2024-01-18 | Vizela | 2 - 5 | Sporting CP |
| 2024-01-13 | Chaves | 0 - 3 | Sporting CP |
| 2024-01-09 | Sporting CP | 4 - 0 | Tondela |
| 2024-01-05 | Sporting CP | 5 - 1 | Estoril Praia |
| 2023-12-30 | Portimonense | 1 - 2 | Sporting CP |
| 2023-12-23 | Tondela | 1 - 2 | Sporting CP |
| 2023-12-18 | Sporting CP | 2 - 0 | Porto |
| 2023-12-14 | Sporting CP | 3 - 0 | Sturm Graz |
| 2023-12-09 | V. Guimaraes | 3 - 2 | Sporting CP |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 11 | 10 | 5 | |
| 83% | 0% | 17% | 92% | 83% | 42% |
SC Braga posledné 12 zápasy
| 2024-02-04 | SC Braga | 1 - 0 | Moreirense |
| 2024-01-31 | SC Braga | 1 - 1 | Chaves |
| 2024-01-27 | SC Braga | 1 - 1 | Estoril Praia |
| 2024-01-23 | SC Braga | 1 - 0 | Sporting CP |
| 2024-01-18 | Famalicao | 1 - 2 | SC Braga |
| 2024-01-14 | Porto | 2 - 0 | SC Braga |
| 2024-01-10 | Benfica | 3 - 2 | SC Braga |
| 2024-01-06 | SC Braga | 1 - 1 | V. Guimaraes |
| 2023-12-30 | Casa Pia | 1 - 3 | SC Braga |
| 2023-12-22 | Nacional Madeira | 1 - 3 | SC Braga |
| 2023-12-17 | SC Braga | 0 - 1 | Benfica |
| 2023-12-12 | Napoli | 2 - 0 | SC Braga |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 25% |
Tabuľka Primeira Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | 20 | +32 | 51 |
| 2 | Sporting CP | 19 | +34 | 49 |
| 3 | Porto | 20 | +20 | 45 |
| 4 | SC Braga | 20 | +17 | 40 |
| 5 | V. Guimaraes | 20 | +12 | 39 |
| 6 | Moreirense | 21 | +2 | 35 |
| 7 | Farense | 21 | 0 | 26 |
| 8 | Arouca | 20 | +5 | 25 |
| 9 | Boavista | 21 | -9 | 24 |
| 10 | Famalicao | 20 | -5 | 23 |
| 11 | Gil Vicente | 20 | -4 | 22 |
| 12 | Estoril Praia | 21 | -2 | 21 |
| 13 | Estrela Amadora | 21 | -10 | 21 |
| 14 | Portimonense | 21 | -21 | 21 |
| 15 | Casa Pia | 20 | -15 | 20 |
| 16 | Rio Ave | 20 | -9 | 18 |
| 17 | Chaves | 21 | -27 | 14 |
| 18 | Vizela | 20 | -20 | 13 |
Chronológia zápasov v lige
| Sporting CP | |
| SC Braga | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Sporting CP | SC Braga |
|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | ||
| 2 | Sporting CP | - | |
| 3 | Porto | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | SC Braga | - | |
| 5 | V. Guimaraes | ||
| 6 | Moreirense | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 7 | Farense | 3 - 1 | |
| 8 | Arouca | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Boavista | ||
| 10 | Famalicao | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Gil Vicente | 3 - 1 | 3 - 3 |
| 12 | Estoril Praia | 5 - 1 | |
| 13 | Estrela Amadora | 3 - 2 | 2 - 4 |
| 14 | Portimonense | ||
| 15 | Casa Pia | 8 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | Rio Ave | 2 - 0 | |
| 17 | Chaves | 2 - 4 | |
| 18 | Vizela | 3 - 2 | 1 - 3 |
Pozícia v lige
| Sporting CP | SC Braga | |
| Pozícia | 2 | 4 |
| Body | 49 | 40 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 1 | 3 |
| Body | 30 | 22 |
Forma v lige
| Sporting CP | SC Braga | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
16
1 2 |
12
4 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
10
0 0 |
7
1 2 |
Góly v lige
| Sporting CP | SC Braga | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
53
19 |
44
27 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
32
7 |
24
17 |
Celková štatistika pre Primeira Liga
| Zápasy (183) | |
| Víťazstva doma | 44% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 33% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (528) | |
| Góly na zápas | 2.89 |
| Góly doma na zápas | 1.61 |
| Góly vonku na zápas | 1.28 |
| Domáci tím skóroval v | 81% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 55% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 53% |
| Nad 3.5 | 34% |
Sporting CP ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-15 | Young Boys | - | Sporting CP |
| 2024-02-19 | Moreirense | - | Sporting CP |
| 2024-02-22 | Sporting CP | - | Young Boys |
| 2024-02-25 | Rio Ave | - | Sporting CP |
| 2024-02-29 | Sporting CP | - | Benfica |
| 2024-03-03 | Sporting CP | - | Farense |
SC Braga ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-15 | SC Braga | - | Qarabag |
| 2024-02-18 | SC Braga | - | Farense |
| 2024-02-22 | Qarabag | - | SC Braga |
| 2024-02-26 | Boavista | - | SC Braga |
| 2024-03-02 | SC Braga | - | Estrela Amadora |
| 2024-03-09 | Rio Ave | - | SC Braga |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 4.75 | 7.00 |
| Pravdepodobnosť | 53% | 10% | 37% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.10 | 2.63 |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 5.50 | |
| Pravdepodobnosť | 85% | 15% | |
| Nad 1.5 @ 1.14 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 2.40 | |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% | |
| Nad 2.5 @ 1.53 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.62 | |
| Pravdepodobnosť | 41% | 59% | |
| Pod 3.5 @ 1.62 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Áno @ 1.75 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-11 16:00. Možné sú zmeny teraz!
