Superliga - Srbsko
sobota, 16.12.2023
15:00
15:00

Sp. Subotica

Crvena Zvezda
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Subotica |
| Vonku: | Belehrad |
| Vzdialenosť: | 155.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Mestský štadión Subotica |
| Kapacita: | 13 000 |
| Rozmery: | 110 x 60 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (16:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.00 | 6.33 | 1.15 | 2 | 4.51 | 1.01 | |||
| 30% | 4% | 66% | 1.15 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.49 | 1.55 | 2.28 | 2.40 | 1.51 | ||||||
| 81% | 19% | 62% | 38% | 26% | 74% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-19 | Crvena Zvezda | 3 - 0 | Sp. Subotica |
| 2023-04-05 | Sp. Subotica | 1 - 4 | Crvena Zvezda |
| 2022-10-09 | Crvena Zvezda | 3 - 0 | Sp. Subotica |
| 2021-11-28 | Crvena Zvezda | 3 - 0 | Sp. Subotica |
| 2021-07-31 | Sp. Subotica | 1 - 3 | Crvena Zvezda |
| 2021-02-21 | Sp. Subotica | 1 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2020-08-14 | Crvena Zvezda | 3 - 2 | Sp. Subotica |
| 2019-12-07 | Crvena Zvezda | 3 - 1 | Sp. Subotica |
| 2019-08-17 | Sp. Subotica | 2 - 3 | Crvena Zvezda |
| 2018-12-05 | Sp. Subotica | 1 - 3 | Crvena Zvezda |
| 2018-08-12 | Crvena Zvezda | 3 - 0 | Sp. Subotica |
| 2018-05-05 | Crvena Zvezda | 4 - 0 | Sp. Subotica |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 12 | 12 | 12 | 7 | |
| 0% | 0% | 100% | 100% | 100% | 58% |
Sp. Subotica posledné 12 zápasy
| 2023-12-09 | Zelezn. Pancevo | 2 - 1 | Sp. Subotica |
| 2023-12-01 | Sp. Subotica | 1 - 0 | Radnik |
| 2023-11-24 | IMT New Belgrade | 0 - 1 | Sp. Subotica |
| 2023-11-18 | Sp. Subotica | 3 - 3 | Vojvodina |
| 2023-11-12 | Javor Ivanjica | 2 - 0 | Sp. Subotica |
| 2023-11-06 | Sp. Subotica | 1 - 3 | Radnicki 1923 |
| 2023-10-28 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Sp. Subotica |
| 2023-10-20 | Sp. Subotica | 0 - 3 | Partizan |
| 2023-10-08 | TSC Backa Topola | 0 - 2 | Sp. Subotica |
| 2023-09-30 | Sp. Subotica | 0 - 3 | Cukaricki |
| 2023-09-22 | Sp. Subotica | 1 - 0 | Vozdovac |
| 2023-09-16 | Sp. Subotica | 2 - 0 | Vojvodina |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Crvena Zvezda posledné 12 zápasy
| 2023-12-13 | Crvena Zvezda | 2 - 3 | Manchester City |
| 2023-12-09 | Crvena Zvezda | 3 - 1 | Mladost Lucani |
| 2023-12-06 | Crvena Zvezda | 5 - 0 | Radnicki Nis |
| 2023-12-03 | Napredak Kr. | 0 - 1 | Crvena Zvezda |
| 2023-11-28 | Young Boys | 2 - 0 | Crvena Zvezda |
| 2023-11-25 | Vojvodina | 1 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2023-11-11 | Zelezn. Pancevo | 1 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2023-11-07 | Crvena Zvezda | 1 - 2 | RB Lipsko |
| 2023-11-04 | Crvena Zvezda | 3 - 1 | Radnik |
| 2023-11-01 | Crvena Zvezda | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2023-10-28 | IMT New Belgrade | 1 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2023-10-25 | RB Lipsko | 3 - 1 | Crvena Zvezda |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 9 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 75% | 42% |
Tabuľka Superliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 17 | +27 | 43 |
| 2 | Partizan | 17 | +21 | 43 |
| 3 | TSC Backa Topola | 17 | +16 | 33 |
| 4 | Novi Pazar | 18 | +6 | 29 |
| 5 | Cukaricki | 17 | +5 | 26 |
| 6 | Vozdovac | 18 | +1 | 25 |
| 7 | Vojvodina | 17 | -4 | 25 |
| 8 | Mladost Lucani | 17 | -4 | 25 |
| 9 | Sp. Subotica | 17 | -8 | 22 |
| 10 | Javor Ivanjica | 17 | -4 | 20 |
| 11 | Radnicki 1923 | 17 | -9 | 19 |
| 12 | IMT New Belgrade | 17 | -4 | 17 |
| 13 | Zelezn. Pancevo | 18 | -14 | 17 |
| 14 | Napredak Kr. | 17 | -12 | 17 |
| 15 | Radnicki Nis | 17 | -7 | 16 |
| 16 | Radnik | 18 | -10 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Sp. Subotica | |
| Crvena Zvezda | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Sp. Subotica | Crvena Zvezda |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | - | |
| 2 | Partizan | 0 - 3 | |
| 3 | TSC Backa Topola | ||
| 4 | Novi Pazar | ||
| 5 | Cukaricki | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 6 | Vozdovac | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 7 | Vojvodina | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Mladost Lucani | 1 - 4 | |
| 9 | Sp. Subotica | - | |
| 10 | Javor Ivanjica | ||
| 11 | Radnicki 1923 | 1 - 3 | 0 - 3* |
| 12 | IMT New Belgrade | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Zelezn. Pancevo | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 14 | Napredak Kr. | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 15 | Radnicki Nis | ||
| 16 | Radnik | 1 - 0 |
Pozícia v lige
| Sp. Subotica | Crvena Zvezda | |
| Pozícia | 9 | 1 |
| Body | 22 | 43 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 8 | 3 |
| Body | 15 | 18 |
Forma v lige
| Sp. Subotica | Crvena Zvezda | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
1 9 |
14
1 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
0 4 |
6
0 2 |
Góly v lige
| Sp. Subotica | Crvena Zvezda | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
25 |
42
15 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
13 |
17
9 |
Celková štatistika pre Superliga
| Zápasy (138) | |
| Víťazstva doma | 50% |
| Remízy | 19% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (369) | |
| Góly na zápas | 2.67 |
| Góly doma na zápas | 1.50 |
| Góly vonku na zápas | 1.17 |
| Domáci tím skóroval v | 75% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 69% |
| Obidva Tímy Skórujú | 49% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 28% |
Sp. Subotica ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-21 | Novi Pazar | - | Sp. Subotica |
| 2024-01-24 | Crvena Zvezda | - | Sp. Subotica |
| 2024-01-27 | Sp. Subotica | - | Zelezn. Pancevo |
| 2024-02-03 | Sp. Subotica | - | Indija |
| 2024-02-12 | Napredak Kr. | - | Sp. Subotica |
| 2024-02-18 | Sp. Subotica | - | Mladost Lucani |
Crvena Zvezda ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Partizan | - | Crvena Zvezda |
| 2024-01-17 | Crvena Zvezda | - | Akritas Chloraka |
| 2024-01-24 | Crvena Zvezda | - | Sp. Subotica |
| 2024-01-28 | Crvena Zvezda | - | Mladost Lucani |
| 2024-02-01 | Crvena Zvezda | - | Botev Vratsa |
| 2024-02-10 | Crvena Zvezda | - | Vozdovac |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 15.00 | 6.33 | 1.15 |
| Pravdepodobnosť | 30% | 4% | 66% |
| 2 @ 1.15 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 4.51 | 1.01 |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% |
| X2 @ 1.01 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.16 | 4.49 | |
| Pravdepodobnosť | 81% | 19% | |
| Nad 1.5 @ 1.16 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 2.28 | |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% | |
| Nad 2.5 @ 1.55 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 1.51 | |
| Pravdepodobnosť | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.51 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.36 | 1.54 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Nie @ 1.54 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-16 12:04. Možné sú zmeny teraz!
