Serie C - Skupina B - Taliansko
piatok, 23.02.2024
19:45
19:45

SPAL

Arezzo
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Ferrara |
| Vonku: | Arezzo |
| Vzdialenosť: | 152.7 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 2.80 | 2.85 | X2 | 1.36 | 1.50 | |||
| 28% | 31% | 41% | 1.50 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 2.25 | 2.65 | 1.42 | 5.25 | 1.14 | ||||||
| 64% | 36% | 39% | 61% | 23% | 77% |
Posledné 3 priame stretnutia
| 2023-10-23 | Arezzo | 3 - 1 | SPAL |
| 2016-04-23 | SPAL | 1 - 1 | Arezzo |
| 2015-12-13 | Arezzo | 3 - 3 | SPAL |
SPAL posledné 12 zápasy
| 2024-02-18 | Fermana | 1 - 1 | SPAL |
| 2024-02-13 | Pescara | 1 - 2 | SPAL |
| 2024-02-09 | SPAL | 1 - 0 | Recanatese |
| 2024-02-04 | Lucchese | 2 - 1 | SPAL |
| 2024-01-28 | SPAL | 1 - 3 | Juve Next Gen |
| 2024-01-21 | Perugia | 3 - 1 | SPAL |
| 2024-01-14 | SPAL | 0 - 0 | Cesena |
| 2024-01-06 | Vis Pesaro 1898 | 1 - 1 | SPAL |
| 2023-12-23 | SPAL | 2 - 0 | Olbia |
| 2023-12-16 | Pineto | 1 - 1 | SPAL |
| 2023-12-09 | SPAL | 0 - 0 | Entella |
| 2023-12-02 | Gubbio | 0 - 0 | SPAL |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Arezzo posledné 12 zápasy
| 2024-02-18 | Arezzo | 2 - 0 | Recanatese |
| 2024-02-13 | Cesena | 1 - 0 | Arezzo |
| 2024-02-09 | Pontedera | 1 - 1 | Arezzo |
| 2024-02-04 | Arezzo | 0 - 0 | Entella |
| 2024-01-28 | Olbia | 1 - 0 | Arezzo |
| 2024-01-21 | Arezzo | 1 - 2 | Pescara |
| 2024-01-14 | Carrarese | 2 - 3 | Arezzo |
| 2024-01-06 | Arezzo | 1 - 0 | Rimini |
| 2023-12-23 | Sestri Levante | 0 - 0 | Arezzo |
| 2023-12-18 | Arezzo | 2 - 0 | Perugia |
| 2023-12-10 | Torres | 3 - 2 | Arezzo |
| 2023-12-02 | Arezzo | 1 - 1 | Lucchese |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Tabuľka Serie C - Skupina B
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cesena | 27 | +44 | 68 |
| 2 | Torres | 27 | +12 | 56 |
| 3 | Carrarese | 27 | +15 | 49 |
| 4 | Perugia | 27 | +9 | 46 |
| 5 | Gubbio | 27 | +12 | 44 |
| 6 | Pescara | 27 | +9 | 41 |
| 7 | Pontedera | 27 | 0 | 39 |
| 8 | Juve Next Gen | 27 | +2 | 37 |
| 9 | Pineto | 27 | +1 | 36 |
| 10 | Rimini | 27 | -3 | 35 |
| 11 | Arezzo | 27 | -4 | 34 |
| 12 | Entella | 27 | -1 | 33 |
| 13 | Vis Pesaro 1898 | 27 | 0 | 32 |
| 14 | Lucchese | 27 | -9 | 32 |
| 15 | Ancona | 27 | -4 | 30 |
| 16 | SPAL | 27 | -8 | 28 |
| 17 | Sestri Levante | 27 | -10 | 28 |
| 18 | Recanatese | 27 | -15 | 24 |
| 19 | Olbia | 27 | -24 | 21 |
| 20 | Fermana | 27 | -26 | 18 |
Chronológia zápasov v lige
| SPAL | |
| Arezzo | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | SPAL | Arezzo |
|---|---|---|---|
| 1 | Cesena | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Torres | 3 - 2 | |
| 3 | Carrarese | 2 - 3 | |
| 4 | Perugia | 1 - 2 | |
| 5 | Gubbio | ||
| 6 | Pescara | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 7 | Pontedera | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Juve Next Gen | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 9 | Pineto | ||
| 10 | Rimini | 1 - 2 | |
| 11 | Arezzo | - | |
| 12 | Entella | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Vis Pesaro 1898 | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Lucchese | 2 - 2 | |
| 15 | Ancona | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 16 | SPAL | - | |
| 17 | Sestri Levante | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Recanatese | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 19 | Olbia | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Fermana | 0 - 0 | 2 - 3 |
Pozícia v lige
| SPAL | Arezzo | |
| Pozícia | 16 | 11 |
| Body | 28 | 34 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 15 | 11 |
| Body | 17 | 15 |
Forma v lige
| SPAL | Arezzo | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
10 11 |
9
7 11 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
5 4 |
4
3 7 |
Góly v lige
| SPAL | Arezzo | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
23
31 |
31
35 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
12
12 |
16
22 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina B
| Zápasy (270) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 29% |
| Víťazstva vonku | 29% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (631) | |
| Góly na zápas | 2.34 |
| Góly doma na zápas | 1.31 |
| Góly vonku na zápas | 1.02 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 60% |
| Obidva Tímy Skórujú | 47% |
| Nad 1.5 | 65% |
| Nad 2.5 | 40% |
| Nad 3.5 | 25% |
SPAL ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | Sestri Levante | - | SPAL |
| 2024-03-06 | SPAL | - | Torres |
| 2024-03-10 | SPAL | - | Rimini |
| 2024-03-16 | Pontedera | - | SPAL |
| 2024-03-23 | SPAL | - | Carrarese |
| 2024-03-30 | Ancona | - | SPAL |
Arezzo ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Arezzo | - | Ancona |
| 2024-03-05 | Gubbio | - | Arezzo |
| 2024-03-10 | Arezzo | - | Vis Pesaro 1898 |
| 2024-03-17 | Pineto | - | Arezzo |
| 2024-03-24 | Arezzo | - | Fermana |
| 2024-03-30 | Arezzo | - | Juve Next Gen |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 2.80 | 2.85 |
| Pravdepodobnosť | 28% | 31% | 41% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 1.50 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Nad 1.5 @ 1.55 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.65 | 1.42 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 2.5 @ 1.42 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.25 | 1.14 | |
| Pravdepodobnosť | 23% | 77% | |
| Pod 3.5 @ 1.14 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.58 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Áno @ 2.20 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-23 16:06. Možné sú zmeny teraz!
