Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia CAF
pondelok, 20.11.2023
19:00
0 - 5
(0 - 3, 0 - 2)
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 51.00 |
17.00 |
1.02 |
2 |
|
|
|
19.00 |
1.00 |
| 15% |
37% |
48% |
1.02 |
|
|
|
4% |
96% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.04 |
9.17 |
|
|
|
1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.90 |
1.95 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
45% |
55% |
Posledné 2 priame stretnutia
|
2011-11-15 |
Keňa
|
4 - 0 |
Seychely
|
|
2011-11-11 |
Seychely
|
0 - 3 |
Keňa
|
Seychely posledné 12 zápasy
|
2023-11-17 |
Pobrežie Slonov.
|
9 - 0 |
Seychely
|
|
2023-07-11 |
Seychely
|
2 - 4 |
Zambia
|
|
2023-07-09 |
Malawi
|
2 - 0 |
Seychely
|
|
2023-07-06 |
Seychely
|
0 - 3 |
Komory
|
|
2023-03-28 |
Bangladéš
|
0 - 1 |
Seychely
|
|
2023-03-25 |
Bangladéš
|
1 - 0 |
Seychely
|
|
2022-09-21 |
San Maríno
|
0 - 0 |
Seychely
|
|
2022-07-31 |
Madagaskar
|
3 - 0 |
Seychely
|
|
2022-07-23 |
Seychely
|
0 - 1 |
Madagaskar
|
|
2022-07-10 |
Seychely
|
1 - 2 |
Komory
|
|
2022-07-07 |
Angola
|
3 - 0 |
Seychely
|
|
2022-07-05 |
Seychely
|
0 - 1 |
Botswana
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
7 |
6 |
2 |
| 8% |
8% |
83% |
|
58% |
50% |
17% |
Keňa posledné 12 zápasy
|
2023-11-16 |
Gabon
|
2 - 1 |
Keňa
|
|
2023-10-16 |
Rusko
|
2 - 2 |
Keňa
|
|
2023-09-12 |
Keňa
|
0 - 1 |
Južný Sudán
|
|
2023-09-07 |
Katar
|
1 - 2 |
Keňa
|
|
2023-06-18 |
Maurícius
|
1 - 0 |
Keňa
|
|
2023-06-14 |
Pakistan
|
0 - 1 |
Keňa
|
|
2023-03-28 |
Irán
|
2 - 1 |
Keňa
|
|
2021-11-15 |
Keňa
|
2 - 1 |
Rwanda
|
|
2021-11-11 |
Uganda
|
1 - 1 |
Keňa
|
|
2021-10-10 |
Keňa
|
0 - 1 |
Mali
|
|
2021-10-07 |
Mali
|
5 - 0 |
Keňa
|
|
2021-09-05 |
Rwanda
|
1 - 1 |
Keňa
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
6 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
50% |
17% |
Seychely ďalšie 6 zápasy
|
2024-06-08 |
Gambia
|
- |
Seychely
|
|
2024-06-11 |
Seychely
|
- |
Burundi
|
|
2024-06-28 |
Lesotho
|
- |
Seychely
|
|
2024-07-01 |
Angola
|
- |
Seychely
|
|
2024-07-03 |
Namíbia
|
- |
Seychely
|
|
2025-03-20 |
Gabon
|
- |
Seychely
|
Keňa ďalšie 6 zápasy
|
2024-03-23 |
Malawi
|
- |
Keňa
|
|
2024-03-26 |
Zimbabwe
|
- |
Keňa
|
|
2024-06-07 |
Keňa
|
- |
Burundi
|
|
2024-06-11 |
Keňa
|
- |
Pobrežie Slonov.
|
|
2024-06-27 |
Zambia
|
- |
Keňa
|
|
2024-06-30 |
Keňa
|
- |
Komory
|
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
51.00 |
17.00 |
1.02 |
| Pravdepodobnosť |
15% |
37% |
48% |
|
2 @ 1.02 |
| Dvojitá šanca |
1X |
X2 |
| Kurzy |
19.00 |
1.00 |
| Pravdepodobnosť |
4% |
96% |
|
X2 @ 1.00 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.04 |
9.17 |
| Pravdepodobnosť |
|
83% |
17% |
|
Nad 1.5 @ 1.04 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.20 |
4.33 |
| Pravdepodobnosť |
|
65% |
35% |
|
Nad 2.5 @ 1.20 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.90 |
1.95 |
| Pravdepodobnosť |
|
45% |
55% |
|
Pod 3.5 @ 1.95 |
| Obidva Tímy Skórujú |
Áno |
Nie |
| Kurzy |
|
4.30 |
1.22 |
| Pravdepodobnosť |
|
37% |
63% |
|
Nie @ 1.22 |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-20 16:03. Možné sú zmeny teraz!