Serie C - Skupina B - Taliansko
štvrtok, 16.11.2023
17:00
17:00

Sestri Levante

Rimini
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Sestri Levante |
| Vonku: | Rimini |
| Vzdialenosť: | 254.9 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.10 | 2.70 | 1X | 1.40 | 1.53 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.40 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.85 | 2.10 | 1.65 | 3.75 | 1.23 | ||||||
| 63% | 37% | 43% | 57% | 26% | 74% |
Priame stretnutia
V systéme nie sú žiadne údaje
Sestri Levante posledné 12 zápasy
| 2023-11-12 | Sestri Levante | 3 - 0 | Fermana |
| 2023-11-06 | Recanatese | 2 - 2 | Sestri Levante |
| 2023-10-26 | SPAL | 1 - 0 | Sestri Levante |
| 2023-10-23 | Sestri Levante | 1 - 0 | Carrarese |
| 2023-10-15 | Cesena | 2 - 2 | Sestri Levante |
| 2023-10-08 | Sestri Levante | 0 - 0 | Juve Next Gen |
| 2023-10-05 | SPAL | 2 - 0 | Sestri Levante |
| 2023-10-01 | Perugia | 1 - 0 | Sestri Levante |
| 2023-09-24 | Sestri Levante | 0 - 1 | Torres |
| 2023-09-19 | Sestri Levante | 1 - 2 | Pescara |
| 2023-09-16 | Entella | 0 - 1 | Sestri Levante |
| 2023-09-09 | Sestri Levante | 0 - 1 | Lucchese |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 5 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 42% | 33% | 17% |
Rimini posledné 12 zápasy
| 2023-11-13 | Pescara | 1 - 1 | Rimini |
| 2023-11-09 | Rimini | 1 - 0 | Perugia |
| 2023-11-06 | Rimini | 1 - 0 | SPAL |
| 2023-10-26 | Rimini | 2 - 0 | Lucchese |
| 2023-10-22 | Rimini | 1 - 1 | Ancona |
| 2023-10-16 | Pontedera | 4 - 0 | Rimini |
| 2023-10-08 | Rimini | 2 - 3 | Recanatese |
| 2023-10-05 | Rimini | 1 - 0 | Gubbio |
| 2023-10-01 | Cesena | 5 - 2 | Rimini |
| 2023-09-23 | Rimini | 2 - 2 | Perugia |
| 2023-09-19 | Pineto | 1 - 0 | Rimini |
| 2023-09-15 | Rimini | 4 - 3 | Juve Next Gen |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 5 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 42% | 42% |
Tabuľka Serie C - Skupina B
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Torres | 13 | +11 | 30 |
| 2 | Cesena | 12 | +21 | 27 |
| 3 | Perugia | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Carrarese | 13 | +5 | 23 |
| 5 | Pescara | 13 | +5 | 21 |
| 6 | Recanatese | 13 | +3 | 21 |
| 7 | Pontedera | 13 | +3 | 20 |
| 8 | Pineto | 13 | +3 | 20 |
| 9 | Gubbio | 13 | +1 | 17 |
| 10 | Lucchese | 12 | -1 | 16 |
| 11 | Ancona | 13 | -2 | 16 |
| 12 | Arezzo | 13 | -6 | 15 |
| 13 | Olbia | 13 | -8 | 15 |
| 14 | Entella | 12 | -1 | 14 |
| 15 | Sestri Levante | 12 | -2 | 12 |
| 16 | Vis Pesaro 1898 | 13 | -5 | 12 |
| 17 | SPAL | 13 | -6 | 12 |
| 18 | Rimini | 12 | -7 | 12 |
| 19 | Juve Next Gen | 12 | -4 | 11 |
| 20 | Fermana | 13 | -17 | 7 |
Chronológia zápasov v lige
| Sestri Levante | |
| Rimini | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Sestri Levante | Rimini |
|---|---|---|---|
| 1 | Torres | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Cesena | 5 - 2 | |
| 3 | Perugia | ||
| 4 | Carrarese | 1 - 0 | |
| 5 | Pescara | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Recanatese | ||
| 7 | Pontedera | 4 - 0 | |
| 8 | Pineto | 1 - 0 | |
| 9 | Gubbio | ||
| 10 | Lucchese | 0 - 1 | |
| 11 | Ancona | ||
| 12 | Arezzo | ||
| 13 | Olbia | ||
| 14 | Entella | ||
| 15 | Sestri Levante | - | |
| 16 | Vis Pesaro 1898 | ||
| 17 | SPAL | ||
| 18 | Rimini | - | |
| 19 | Juve Next Gen | 0 - 0 | |
| 20 | Fermana | 3 - 0 |
Pozícia v lige
| Sestri Levante | Rimini | |
| Pozícia | 15 | 18 |
| Body | 12 | 12 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 18 | 20 |
| Body | 7 | 1 |
Forma v lige
| Sestri Levante | Rimini | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
3 6 |
3
3 6 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
1 3 |
0
1 4 |
Góly v lige
| Sestri Levante | Rimini | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
12 |
17
24 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
5
4 |
4
13 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina B
| Zápasy (127) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 26% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (292) | |
| Góly na zápas | 2.30 |
| Góly doma na zápas | 1.35 |
| Góly vonku na zápas | 0.95 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 59% |
| Obidva Tímy Skórujú | 46% |
| Nad 1.5 | 65% |
| Nad 2.5 | 40% |
| Nad 3.5 | 22% |
Sestri Levante ďalšie 6 zápasy
| 2023-11-19 | Gubbio | - | Sestri Levante |
| 2023-11-26 | Sestri Levante | - | Olbia |
| 2023-12-03 | Pineto | - | Sestri Levante |
| 2023-12-10 | Sestri Levante | - | Ancona |
| 2023-12-17 | Vis Pesaro 1898 | - | Sestri Levante |
| 2023-12-23 | Sestri Levante | - | Arezzo |
Rimini ďalšie 6 zápasy
| 2023-11-25 | Rimini | - | Fermana |
| 2023-11-28 | Cesena | - | Rimini |
| 2023-12-03 | Vis Pesaro 1898 | - | Rimini |
| 2023-12-06 | Olbia | - | Rimini |
| 2023-12-10 | Rimini | - | Carrarese |
| 2023-12-13 | Vicenza | - | Rimini |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 3.10 | 2.70 |
| Pravdepodobnosť | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 1.53 |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.37 | 2.85 | |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% | |
| Nad 1.5 @ 1.37 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.65 | |
| Pravdepodobnosť | 43% | 57% | |
| Pod 2.5 @ 1.65 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.23 | |
| Pravdepodobnosť | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.23 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.88 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 46% | 54% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-16 16:04. Možné sú zmeny teraz!
