Africký pohár národov - Skupinová fáza
piatok, 19.01.2024
17:00
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.10 |
4.50 |
1 |
|
|
|
1.18 |
1.80 |
| 39% |
35% |
26% |
2.00 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.57 |
2.25 |
|
|
|
2.70 |
1.44 |
|
|
|
6.00 |
1.13 |
| 60% |
40% |
|
|
|
34% |
66% |
|
|
|
17% |
83% |
Posledné 6 priame stretnutia
|
2023-10-16 |
Senegal
|
1 - 0 |
Kamerun
|
|
2017-01-28 |
Senegal
|
0 - 0 |
Kamerun
|
|
2011-06-04 |
Kamerun
|
0 - 0 |
Senegal
|
|
2011-03-26 |
Senegal
|
1 - 0 |
Kamerun
|
|
2005-02-10 |
Kamerun
|
1 - 0 |
Senegal
|
|
2002-02-10 |
Kamerun
|
1 - 0 |
Senegal
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
2 |
|
0 |
0 |
0 |
| 33% |
33% |
33% |
|
0% |
0% |
0% |
Senegal posledné 12 zápasy
|
2024-01-15 |
Senegal
|
3 - 0 |
Gambia
|
|
2024-01-08 |
Senegal
|
1 - 0 |
Niger
|
|
2023-11-21 |
Togo
|
0 - 0 |
Senegal
|
|
2023-11-18 |
Senegal
|
4 - 0 |
Južný Sudán
|
|
2023-10-16 |
Senegal
|
1 - 0 |
Kamerun
|
|
2023-09-12 |
Senegal
|
0 - 1 |
Alžírsko
|
|
2023-09-09 |
Senegal
|
1 - 1 |
Rwanda
|
|
2023-06-20 |
Brazília
|
2 - 4 |
Senegal
|
|
2023-06-17 |
Benin
|
1 - 1 |
Senegal
|
|
2023-03-28 |
Mozambik
|
0 - 1 |
Senegal
|
|
2023-03-24 |
Senegal
|
5 - 1 |
Mozambik
|
|
2023-02-04 |
Alžírsko
|
0 - 0 |
Senegal
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
6 |
4 |
3 |
| 58% |
33% |
8% |
|
50% |
33% |
25% |
Kamerun posledné 12 zápasy
|
2024-01-15 |
Kamerun
|
1 - 1 |
Guinea
|
|
2024-01-09 |
Zambia
|
1 - 1 |
Kamerun
|
|
2023-11-21 |
Líbya
|
1 - 1 |
Kamerun
|
|
2023-11-17 |
Kamerun
|
3 - 0 |
Maurícius
|
|
2023-10-16 |
Senegal
|
1 - 0 |
Kamerun
|
|
2023-10-12 |
Rusko
|
1 - 0 |
Kamerun
|
|
2023-09-12 |
Kamerun
|
3 - 0 |
Burundi
|
|
2023-06-11 |
Mexiko
|
2 - 2 |
Kamerun
|
|
2023-03-28 |
Namíbia
|
2 - 1 |
Kamerun
|
|
2023-03-24 |
Kamerun
|
1 - 1 |
Namíbia
|
|
2023-01-24 |
Niger
|
1 - 0 |
Kamerun
|
|
2023-01-16 |
Kamerun
|
1 - 0 |
Kongo
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
4 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
33% |
8% |
Senegal ďalšie 6 zápasy
|
2024-01-23 |
Guinea
|
- |
Senegal
|
|
2024-01-29 |
Senegal
|
- |
Pobrežie Slonov.
|
|
2024-03-22 |
Senegal
|
- |
Gabon
|
|
2024-03-26 |
Senegal
|
- |
Benin
|
|
2024-06-06 |
Senegal
|
- |
Konžská DR
|
|
2024-06-09 |
Mauritánia
|
- |
Senegal
|
Kamerun ďalšie 6 zápasy
|
2024-01-23 |
Gambia
|
- |
Kamerun
|
|
2024-01-27 |
Nigéria
|
- |
Kamerun
|
|
2024-06-08 |
Kamerun
|
- |
Kapverdy
|
|
2024-06-11 |
Angola
|
- |
Kamerun
|
|
2024-09-07 |
Kamerun
|
- |
Namíbia
|
|
2024-09-10 |
Zimbabwe
|
- |
Kamerun
|
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
2.00 |
3.10 |
4.50 |
| Pravdepodobnosť |
39% |
35% |
26% |
|
1 @ 2.00 |
| Dvojitá šanca |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.18 |
1.80 |
| Pravdepodobnosť |
69% |
31% |
|
1X @ 1.18 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.57 |
2.25 |
| Pravdepodobnosť |
|
60% |
40% |
|
Nad 1.5 @ 1.57 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.70 |
1.44 |
| Pravdepodobnosť |
|
34% |
66% |
|
Pod 2.5 @ 1.44 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
6.00 |
1.13 |
| Pravdepodobnosť |
|
17% |
83% |
|
Pod 3.5 @ 1.13 |
| Obidva Tímy Skórujú |
Áno |
Nie |
| Kurzy |
|
2.38 |
1.53 |
| Pravdepodobnosť |
|
40% |
60% |
|
Nie @ 1.53 |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-19 16:05. Možné sú zmeny teraz!