Erste Liga - Rakúsko
piatok, 01.12.2023
17:10
17:10

Sankt Polten

Sturm Graz II
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Sankt Polten |
| Vonku: | Graz |
| Vzdialenosť: | 126.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | NV Arena |
| Kapacita: | 8 000 |
| Rozmery: | 100 x 64 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:10 (18:10 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.25 | 7.50 | 1 | 1.08 | 3.25 | |||
| 61% | 18% | 21% | 1.30 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.39 | 2.75 | 1.98 | 1.72 | ||||||
| 86% | 14% | 57% | 43% | 42% | 58% |
Posledné 3 priame stretnutia
| 2023-07-30 | Sturm Graz II | 1 - 4 | Sankt Polten |
| 2023-02-26 | Sturm Graz II | 0 - 2 | Sankt Polten |
| 2022-08-12 | Sankt Polten | 2 - 5 | Sturm Graz II |
Sankt Polten posledné 12 zápasy
| 2023-11-24 | Sankt Polten | 0 - 2 | Horn |
| 2023-11-16 | Austria Viedeň | 3 - 2 | Sankt Polten |
| 2023-11-10 | SW Bregenz | 2 - 3 | Sankt Polten |
| 2023-11-04 | Sankt Polten | 2 - 0 | Dornbirn 1913 |
| 2023-11-01 | Sankt Polten | 4 - 0 | A. Lustenau |
| 2023-10-29 | SV Ried | 1 - 1 | Sankt Polten |
| 2023-10-22 | Sankt Polten | 1 - 2 | DSV Leoben |
| 2023-10-12 | Blau-Weiss Linz | 1 - 2 | Sankt Polten |
| 2023-10-06 | SV Stripfing | 4 - 1 | Sankt Polten |
| 2023-09-29 | Sankt Polten | 1 - 3 | Grazer AK |
| 2023-09-26 | Dornbirn 1913 | 2 - 2 | Sankt Polten |
| 2023-09-22 | Admira Wacker | 2 - 2 | Sankt Polten |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 9 | 7 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 75% | 58% |
Sturm Graz II posledné 12 zápasy
| 2023-11-26 | Sturm Graz II | 0 - 2 | DSV Leoben |
| 2023-11-10 | SV Stripfing | 2 - 1 | Sturm Graz II |
| 2023-10-27 | Lafnitz | 5 - 2 | Sturm Graz II |
| 2023-10-21 | Sturm Graz II | 1 - 1 | Liefering |
| 2023-10-07 | Dornbirn 1913 | 2 - 3 | Sturm Graz II |
| 2023-10-01 | Sturm Graz II | 3 - 2 | Amstetten |
| 2023-09-24 | Horn | 4 - 0 | Sturm Graz II |
| 2023-09-17 | Sturm Graz II | 0 - 2 | SW Bregenz |
| 2023-09-01 | Admira Wacker | 1 - 1 | Sturm Graz II |
| 2023-08-27 | Sturm Graz II | 3 - 3 | Kapfenberg |
| 2023-08-18 | Grazer AK | 1 - 0 | Sturm Graz II |
| 2023-08-13 | Sturm Graz II | 2 - 2 | FAC Viedeň |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 7 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 58% | 50% |
Tabuľka Erste Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Grazer AK | 15 | +14 | 37 |
| 2 | SV Ried | 14 | +18 | 26 |
| 3 | FAC Viedeň | 15 | +11 | 26 |
| 4 | First Vienna | 15 | +1 | 25 |
| 5 | SW Bregenz | 15 | +11 | 24 |
| 6 | DSV Leoben | 15 | +6 | 24 |
| 7 | Sankt Polten | 15 | +4 | 23 |
| 8 | SV Stripfing | 15 | +2 | 23 |
| 9 | Kapfenberg | 15 | -1 | 23 |
| 10 | Horn | 15 | -1 | 21 |
| 11 | Lafnitz | 15 | -8 | 19 |
| 12 | Admira Wacker | 15 | -1 | 18 |
| 13 | Liefering | 15 | -4 | 14 |
| 14 | Sturm Graz II | 14 | -14 | 11 |
| 15 | Dornbirn 1913 | 15 | -22 | 10 |
| 16 | Amstetten | 15 | -16 | 4 |
Chronológia zápasov v lige
| Sankt Polten | |
| Sturm Graz II | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Sankt Polten | Sturm Graz II |
|---|---|---|---|
| 1 | Grazer AK | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | SV Ried | ||
| 3 | FAC Viedeň | 2 - 0 | |
| 4 | First Vienna | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | SW Bregenz | ||
| 6 | DSV Leoben | 1 - 2 | |
| 7 | Sankt Polten | - | |
| 8 | SV Stripfing | 2 - 1 | |
| 9 | Kapfenberg | ||
| 10 | Horn | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 11 | Lafnitz | 2 - 0 | 5 - 2 |
| 12 | Admira Wacker | 1 - 1 | |
| 13 | Liefering | 0 - 1 | |
| 14 | Sturm Graz II | - | |
| 15 | Dornbirn 1913 | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 16 | Amstetten |
Pozícia v lige
| Sankt Polten | Sturm Graz II | |
| Pozícia | 7 | 14 |
| Body | 23 | 11 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 11 | 12 |
| Body | 9 | 5 |
Forma v lige
| Sankt Polten | Sturm Graz II | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
2 6 |
2
5 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
0 5 |
1
2 4 |
Góly v lige
| Sankt Polten | Sturm Graz II | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
24
20 |
19
33 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
10 |
9
17 |
Celková štatistika pre Erste Liga
| Zápasy (119) | |
| Víťazstva doma | 44% |
| Remízy | 22% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (346) | |
| Góly na zápas | 2.91 |
| Góly doma na zápas | 1.59 |
| Góly vonku na zápas | 1.32 |
| Domáci tím skóroval v | 81% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 54% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 55% |
| Nad 3.5 | 36% |
Sankt Polten ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-17 | Sankt Polten | - | TSV Hartberg |
| 2024-02-04 | Rapid Viedeň | - | Sankt Polten |
| 2024-02-09 | Rubin Kazaň | - | Sankt Polten |
| 2024-02-23 | Lafnitz | - | Sankt Polten |
| 2024-03-02 | Liefering | - | Sankt Polten |
| 2024-03-08 | Sankt Polten | - | Kapfenberg |
Sturm Graz II ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-06 | Sturm Graz II | - | SV Ried |
| 2024-01-24 | A. Klagenfurt | - | Sturm Graz II |
| 2024-02-24 | Sturm Graz II | - | First Vienna |
| 2024-03-01 | FAC Viedeň | - | Sturm Graz II |
| 2024-03-10 | Sturm Graz II | - | Grazer AK |
| 2024-03-16 | Kapfenberg | - | Sturm Graz II |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 5.25 | 7.50 |
| Pravdepodobnosť | 61% | 18% | 21% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.08 | 3.25 |
| Pravdepodobnosť | 74% | 26% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.12 | 5.50 | |
| Pravdepodobnosť | 86% | 14% | |
| Nad 1.5 @ 1.12 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.39 | 2.75 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.39 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.72 | |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% | |
| Pod 3.5 @ 1.72 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.68 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Áno @ 1.68 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-01 16:03. Možné sú zmeny teraz!
