2. Bundesliga - Nemecko
sobota, 20.01.2024
12:00
12:00

Sankt Pauli

Kaiserslautern
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Hamburg |
| Vonku: | Kaiserslautern |
| Vzdialenosť: | 485.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Millerntor-Stadion |
| Kapacita: | 29 063 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Alexander Blessin (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 12:00 (13:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.50 | 6.50 | 1X | 1.11 | 2.50 | |||
| 45% | 38% | 17% | 1.11 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.67 | 2.15 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 87% | 13% | 67% | 33% | 40% | 60% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-07-29 | Kaiserslautern | 1 - 2 | Sankt Pauli |
| 2023-02-12 | Sankt Pauli | 1 - 0 | Kaiserslautern |
| 2022-08-07 | Kaiserslautern | 2 - 1 | Sankt Pauli |
| 2018-03-17 | Kaiserslautern | 1 - 1 | Sankt Pauli |
| 2017-10-13 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Kaiserslautern |
| 2017-05-05 | Kaiserslautern | 1 - 2 | Sankt Pauli |
| 2016-12-02 | Sankt Pauli | 0 - 0 | Kaiserslautern |
| 2016-05-15 | Sankt Pauli | 5 - 2 | Kaiserslautern |
| 2015-12-06 | Kaiserslautern | 1 - 2 | Sankt Pauli |
| 2015-05-09 | Kaiserslautern | 0 - 2 | Sankt Pauli |
| 2015-01-15 | Kaiserslautern | 1 - 0 | Sankt Pauli |
| 2014-11-30 | Sankt Pauli | 1 - 3 | Kaiserslautern |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Sankt Pauli posledné 12 zápasy
| 2024-01-12 | Osnabruck | 3 - 1 | Sankt Pauli |
| 2023-12-17 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Wehen |
| 2023-12-09 | Osnabruck | 1 - 1 | Sankt Pauli |
| 2023-12-01 | Sankt Pauli | 2 - 2 | Hamburg |
| 2023-11-25 | Rostock | 2 - 3 | Sankt Pauli |
| 2023-11-17 | E. Braunschweig | 2 - 1 | Sankt Pauli |
| 2023-11-10 | Sankt Pauli | 0 - 0 | Hannover |
| 2023-11-03 | Elversberg | 0 - 2 | Sankt Pauli |
| 2023-10-31 | Sankt Pauli | 1 - 1 | Schalke |
| 2023-10-28 | Sankt Pauli | 2 - 1 | Karlsruher |
| 2023-10-21 | Paderborn | 2 - 2 | Sankt Pauli |
| 2023-10-12 | Brémy | 3 - 3 | Sankt Pauli |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 58% | 17% | 92% | 58% | 42% |
Kaiserslautern posledné 12 zápasy
| 2024-01-10 | Dyn. Drážďany | 3 - 0 | Kaiserslautern |
| 2024-01-06 | Genclerbirligi | 1 - 4 | Kaiserslautern |
| 2023-12-17 | E. Braunschweig | 2 - 1 | Kaiserslautern |
| 2023-12-09 | Kaiserslautern | 1 - 2 | Hertha Berlín |
| 2023-12-05 | Kaiserslautern | 2 - 0 | Norimberg |
| 2023-12-02 | Magdeburg | 4 - 1 | Kaiserslautern |
| 2023-11-26 | Kaiserslautern | 0 - 3 | Holstein Kiel |
| 2023-11-17 | Kaiserslautern | 0 - 1 | F91 Dudelange |
| 2023-11-12 | Wehen | 2 - 1 | Kaiserslautern |
| 2023-11-04 | Kaiserslautern | 0 - 2 | Greuther Fürth |
| 2023-10-31 | Kaiserslautern | 3 - 2 | Kolín n. R. |
| 2023-10-28 | Kaiserslautern | 3 - 3 | Hamburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 9 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 75% | 33% |
Tabuľka 2. Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Holstein Kiel | 18 | +9 | 35 |
| 2 | Sankt Pauli | 17 | +16 | 33 |
| 3 | Hamburg | 17 | +11 | 31 |
| 4 | Düsseldorf | 17 | +16 | 30 |
| 5 | Greuther Fürth | 17 | +7 | 29 |
| 6 | Paderborn | 17 | 0 | 27 |
| 7 | Hertha Berlín | 17 | +7 | 25 |
| 8 | Hannover | 17 | +7 | 24 |
| 9 | Karlsruher | 18 | +1 | 24 |
| 10 | Elversberg | 17 | -3 | 24 |
| 11 | Norimberg | 17 | -9 | 24 |
| 12 | Wehen | 17 | -3 | 22 |
| 13 | Magdeburg | 17 | +2 | 20 |
| 14 | Schalke | 17 | -4 | 20 |
| 15 | Kaiserslautern | 17 | -8 | 18 |
| 16 | Rostock | 17 | -11 | 17 |
| 17 | E. Braunschweig | 18 | -14 | 17 |
| 18 | Osnabruck | 18 | -24 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Sankt Pauli | |
| Kaiserslautern | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Sankt Pauli | Kaiserslautern |
|---|---|---|---|
| 1 | Holstein Kiel | 5 - 1 | |
| 2 | Sankt Pauli | - | |
| 3 | Hamburg | 2 - 2 | |
| 4 | Düsseldorf | 0 - 0 | 4 - 3 |
| 5 | Greuther Fürth | ||
| 6 | Paderborn | 1 - 2 | |
| 7 | Hertha Berlín | ||
| 8 | Hannover | 0 - 0 | |
| 9 | Karlsruher | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Elversberg | ||
| 11 | Norimberg | 5 - 1 | |
| 12 | Wehen | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Magdeburg | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 14 | Schalke | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 15 | Kaiserslautern | - | |
| 16 | Rostock | ||
| 17 | E. Braunschweig | 2 - 1 | |
| 18 | Osnabruck | 2 - 2 |
Pozícia v lige
| Sankt Pauli | Kaiserslautern | |
| Pozícia | 2 | 15 |
| Body | 33 | 18 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 17 |
| Body | 17 | 5 |
Forma v lige
| Sankt Pauli | Kaiserslautern | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
9 0 |
5
3 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
5 0 |
1
2 5 |
Góly v lige
| Sankt Pauli | Kaiserslautern | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
31
15 |
28
36 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
7 |
11
19 |
Celková štatistika pre 2. Bundesliga
| Zápasy (155) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (494) | |
| Góly na zápas | 3.19 |
| Góly doma na zápas | 1.78 |
| Góly vonku na zápas | 1.41 |
| Domáci tím skóroval v | 83% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 77% |
| Obidva Tímy Skórujú | 63% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 63% |
| Nad 3.5 | 39% |
Sankt Pauli ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-27 | Düsseldorf | - | Sankt Pauli |
| 2024-01-30 | Sankt Pauli | - | Düsseldorf |
| 2024-02-03 | Sankt Pauli | - | Greuther Fürth |
| 2024-02-10 | Magdeburg | - | Sankt Pauli |
| 2024-02-18 | Sankt Pauli | - | E. Braunschweig |
| 2024-02-23 | Holstein Kiel | - | Sankt Pauli |
Kaiserslautern ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-26 | Kaiserslautern | - | Schalke |
| 2024-01-31 | Hertha Berlín | - | Kaiserslautern |
| 2024-02-04 | Elversberg | - | Kaiserslautern |
| 2024-02-10 | Kaiserslautern | - | Paderborn |
| 2024-02-18 | Norimberg | - | Kaiserslautern |
| 2024-02-24 | Kaiserslautern | - | Karlsruher |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 4.50 | 6.50 |
| Pravdepodobnosť | 45% | 38% | 17% |
| 1X @ 1.11 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.11 | 2.50 |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravdepodobnosť | 87% | 13% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.15 | |
| Pravdepodobnosť | 67% | 33% | |
| Nad 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-20 08:05. Možné sú zmeny teraz!
