Premier League - Škótsko
nedeľa, 18.02.2024
12:00
12:00

Saint Johnstone

Rangers
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Perth |
| Vonku: | Glasgow |
| Vzdialenosť: | 78.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | McDiarmid Park |
| Kapacita: | 10 673 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 12:00 (12:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.00 | 7.50 | 1.20 | 2 | 4.33 | 1.05 | |||
| 19% | 24% | 57% | 1.20 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.38 | 1.57 | ||||||
| 71% | 29% | 42% | 58% | 24% | 76% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-12-20 | Rangers | 2 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-09-16 | Saint Johnstone | 0 - 2 | Rangers |
| 2023-01-28 | Rangers | 2 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-01-21 | Saint Johnstone | 0 - 1 | Rangers |
| 2022-11-06 | Saint Johnstone | 2 - 1 | Rangers |
| 2022-08-13 | Rangers | 4 - 0 | Saint Johnstone |
| 2022-03-02 | Saint Johnstone | 0 - 1 | Rangers |
| 2021-12-15 | Rangers | 2 - 0 | Saint Johnstone |
| 2021-09-11 | Saint Johnstone | 1 - 2 | Rangers |
| 2021-04-25 | Rangers | 0 - 0 | Saint Johnstone |
| 2021-04-21 | Saint Johnstone | 1 - 1 | Rangers |
| 2021-02-03 | Rangers | 1 - 0 | Saint Johnstone |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 3 | 1 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 25% | 8% |
Saint Johnstone posledné 12 zápasy
| 2024-02-11 | Dundee FC | 2 - 1 | Saint Johnstone |
| 2024-02-07 | Saint Johnstone | 0 - 1 | Hearts |
| 2024-02-03 | Ross County | 0 - 1 | Saint Johnstone |
| 2024-01-27 | Saint Johnstone | 1 - 1 | Motherwell |
| 2024-01-24 | Saint Johnstone | 1 - 1 | Aberdeen |
| 2024-01-20 | Airdrieonians | 1 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-12-27 | Livingston | 0 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-12-23 | Kilmarnock | 2 - 1 | Saint Johnstone |
| 2023-12-20 | Rangers | 2 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-12-16 | Saint Johnstone | 1 - 0 | Hibernian |
| 2023-12-09 | Motherwell | 1 - 1 | Saint Johnstone |
| 2023-12-06 | Saint Johnstone | 1 - 0 | Saint Mirren |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 2 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 17% | 0% |
Rangers posledné 12 zápasy
| 2024-02-14 | Rangers | 3 - 1 | Ross County |
| 2024-02-10 | Rangers | 2 - 0 | Ayr United |
| 2024-02-06 | Rangers | 2 - 1 | Aberdeen |
| 2024-02-03 | Rangers | 3 - 0 | Livingston |
| 2024-01-27 | Saint Mirren | 0 - 1 | Rangers |
| 2024-01-24 | Hibernian | 0 - 3 | Rangers |
| 2024-01-20 | Dumbarton | 1 - 4 | Rangers |
| 2024-01-16 | Rangers | 2 - 2 | Copenhagen |
| 2024-01-13 | Rangers | 0 - 1 | Hertha Berlín |
| 2024-01-02 | Rangers | 3 - 1 | Kilmarnock |
| 2023-12-30 | Celtic | 2 - 1 | Rangers |
| 2023-12-24 | Motherwell | 0 - 2 | Rangers |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 8 | 4 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 67% | 33% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 26 | +40 | 62 |
| 2 | Rangers | 25 | +40 | 61 |
| 3 | Hearts | 26 | +13 | 51 |
| 4 | Kilmarnock | 26 | +2 | 37 |
| 5 | Saint Mirren | 26 | -1 | 35 |
| 6 | Dundee FC | 25 | -4 | 32 |
| 7 | Aberdeen | 25 | -10 | 27 |
| 7 | Hibernian | 25 | -10 | 27 |
| 9 | Motherwell | 26 | -6 | 26 |
| 10 | Saint Johnstone | 25 | -15 | 24 |
| 11 | Ross County | 25 | -23 | 19 |
| 12 | Livingston | 26 | -26 | 16 |
Chronológia zápasov v lige
| Saint Johnstone | |
| Rangers | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Saint Johnstone | Rangers |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Rangers | 0 - 2 | - |
| 3 | Hearts | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Kilmarnock | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Saint Mirren | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Dundee FC | 2 - 2 | 0 - 5 |
| 7 | Aberdeen | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Hibernian | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 9 | Motherwell | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Saint Johnstone | - | 0 - 2 |
| 11 | Ross County | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Livingston | 1 - 1 | 0 - 2 |
Pozícia v lige
| Saint Johnstone | Rangers | |
| Pozícia | 10 | 2 |
| Body | 24 | 61 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 2 |
| Body | 17 | 28 |
Forma v lige
| Saint Johnstone | Rangers | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
9 11 |
20
1 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
5 4 |
9
1 2 |
Góly v lige
| Saint Johnstone | Rangers | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
32 |
53
13 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
16 |
23
4 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (153) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (389) | |
| Góly na zápas | 2.54 |
| Góly doma na zápas | 1.38 |
| Góly vonku na zápas | 1.16 |
| Domáci tím skóroval v | 71% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 65% |
| Obidva Tímy Skórujú | 44% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 28% |
Saint Johnstone ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-24 | Saint Mirren | - | Saint Johnstone |
| 2024-02-28 | Aberdeen | - | Saint Johnstone |
| 2024-03-02 | Saint Johnstone | - | Livingston |
| 2024-03-16 | Celtic | - | Saint Johnstone |
| 2024-03-30 | Saint Johnstone | - | Dundee FC |
| 2024-04-06 | Hibernian | - | Saint Johnstone |
Rangers ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-24 | Rangers | - | Hearts |
| 2024-02-28 | Kilmarnock | - | Rangers |
| 2024-03-02 | Rangers | - | Motherwell |
| 2024-03-07 | Benfica | - | Rangers |
| 2024-03-10 | Hibernian | - | Rangers |
| 2024-03-14 | Rangers | - | Benfica |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 12.00 | 7.50 | 1.20 |
| Pravdepodobnosť | 19% | 24% | 57% |
| 2 @ 1.20 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 4.33 | 1.05 |
| Pravdepodobnosť | 25% | 75% |
| X2 @ 1.05 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.17 | 5.00 | |
| Pravdepodobnosť | 71% | 29% | |
| Nad 1.5 @ 1.17 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.53 | 2.40 | |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% | |
| Pod 2.5 @ 2.40 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.38 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 24% | 76% | |
| Pod 3.5 @ 1.57 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.67 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Nie @ 1.67 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-18 08:04. Možné sú zmeny teraz!
