Premier League - Škótsko
sobota, 16.12.2023
15:00
15:00

Saint Johnstone

Hibernian
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Perth |
| Vonku: | Edinburgh |
| Vzdialenosť: | 51.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | McDiarmid Park |
| Kapacita: | 10 673 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.30 | 2.30 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 23% | 34% | 43% | 1.36 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.20 | 2.10 | 1.70 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 45% | 55% | 33% | 67% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-23 | Hibernian | 2 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-04-22 | Saint Johnstone | 1 - 1 | Hibernian |
| 2022-10-21 | Hibernian | 1 - 2 | Saint Johnstone |
| 2022-07-30 | Saint Johnstone | 0 - 1 | Hibernian |
| 2022-05-15 | Hibernian | 4 - 0 | Saint Johnstone |
| 2022-03-05 | Hibernian | 0 - 0 | Saint Johnstone |
| 2021-11-27 | Saint Johnstone | 1 - 2 | Hibernian |
| 2021-09-26 | Hibernian | 1 - 0 | Saint Johnstone |
| 2021-05-22 | Saint Johnstone | 1 - 0 | Hibernian |
| 2021-05-01 | Hibernian | 0 - 1 | Saint Johnstone |
| 2021-03-06 | Saint Johnstone | 1 - 0 | Hibernian |
| 2021-01-23 | Saint Johnstone | 3 - 0 | Hibernian |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 33% | 8% |
Saint Johnstone posledné 12 zápasy
| 2023-12-09 | Motherwell | 1 - 1 | Saint Johnstone |
| 2023-12-06 | Saint Johnstone | 1 - 0 | Saint Mirren |
| 2023-12-03 | Saint Johnstone | 1 - 3 | Celtic |
| 2023-11-25 | Hearts | 1 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-11-11 | Saint Johnstone | 1 - 0 | Ross County |
| 2023-11-07 | Saint Johnstone | 2 - 2 | Motherwell |
| 2023-11-01 | Saint Johnstone | 2 - 1 | Kilmarnock |
| 2023-10-28 | Saint Mirren | 4 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-10-08 | Aberdeen | 0 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-09-30 | Saint Johnstone | 1 - 1 | Livingston |
| 2023-09-23 | Hibernian | 2 - 0 | Saint Johnstone |
| 2023-09-16 | Saint Johnstone | 0 - 2 | Rangers |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Hibernian posledné 12 zápasy
| 2023-12-09 | Livingston | 0 - 1 | Hibernian |
| 2023-12-06 | Celtic | 4 - 1 | Hibernian |
| 2023-12-03 | Hibernian | 2 - 0 | Aberdeen |
| 2023-11-25 | Dundee FC | 1 - 2 | Hibernian |
| 2023-11-11 | Hibernian | 1 - 0 | Kilmarnock |
| 2023-11-08 | Saint Mirren | 2 - 2 | Hibernian |
| 2023-11-04 | Hibernian | 0 - 1 | Aberdeen |
| 2023-10-31 | Hibernian | 2 - 2 | Ross County |
| 2023-10-28 | Hibernian | 0 - 0 | Celtic |
| 2023-10-21 | Rangers | 4 - 0 | Hibernian |
| 2023-10-07 | Hearts | 2 - 2 | Hibernian |
| 2023-09-30 | Hibernian | 0 - 0 | Dundee FC |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 6 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 50% | 42% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 17 | +31 | 42 |
| 2 | Rangers | 16 | +25 | 37 |
| 3 | Saint Mirren | 17 | -1 | 25 |
| 4 | Hibernian | 17 | -1 | 24 |
| 5 | Kilmarnock | 17 | +1 | 23 |
| 6 | Hearts | 16 | 0 | 23 |
| 7 | Dundee FC | 15 | -4 | 18 |
| 8 | Ross County | 16 | -8 | 17 |
| 9 | Aberdeen | 15 | -8 | 16 |
| 10 | Motherwell | 17 | -9 | 15 |
| 11 | Saint Johnstone | 16 | -12 | 15 |
| 12 | Livingston | 15 | -14 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Saint Johnstone | |
| Hibernian | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Saint Johnstone | Hibernian |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 1 - 3 | 4 - 1 |
| 2 | Rangers | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 3 | Saint Mirren | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Hibernian | - | |
| 5 | Kilmarnock | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 6 | Hearts | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 7 | Dundee FC | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Ross County | 1 - 0 | |
| 9 | Aberdeen | 0 - 2 | |
| 10 | Motherwell | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Saint Johnstone | - | |
| 12 | Livingston | 1 - 1 | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Saint Johnstone | Hibernian | |
| Pozícia | 11 | 4 |
| Body | 15 | 24 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 4 |
| Body | 12 | 12 |
Forma v lige
| Saint Johnstone | Hibernian | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
6 7 |
6
6 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
3 3 |
3
3 3 |
Góly v lige
| Saint Johnstone | Hibernian | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
23 |
24
25 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
13 |
13
17 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (97) | |
| Víťazstva doma | 43% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (245) | |
| Góly na zápas | 2.53 |
| Góly doma na zápas | 1.41 |
| Góly vonku na zápas | 1.11 |
| Domáci tím skóroval v | 72% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 62% |
| Obidva Tímy Skórujú | 42% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 46% |
| Nad 3.5 | 30% |
Saint Johnstone ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Rangers | - | Saint Johnstone |
| 2023-12-23 | Kilmarnock | - | Saint Johnstone |
| 2023-12-27 | Livingston | - | Saint Johnstone |
| 2024-01-02 | Dundee FC | - | Saint Johnstone |
| 2024-01-20 | Airdrieonians | - | Saint Johnstone |
| 2024-01-24 | Saint Johnstone | - | Aberdeen |
Hibernian ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-23 | Ross County | - | Hibernian |
| 2023-12-27 | Hibernian | - | Hearts |
| 2024-01-02 | Hibernian | - | Motherwell |
| 2024-01-12 | Servette | - | Hibernian |
| 2024-01-20 | Forfar Athletic | - | Hibernian |
| 2024-01-24 | Hibernian | - | Rangers |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.20 | 3.30 | 2.30 |
| Pravdepodobnosť | 23% | 34% | 43% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 1.36 |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 3.20 | |
| Pravdepodobnosť | 71% | 29% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.70 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Pod 2.5 @ 1.70 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.25 | |
| Pravdepodobnosť | 33% | 67% | |
| Pod 3.5 @ 1.25 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 44% | 56% | |
| Nie @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-16 12:04. Možné sú zmeny teraz!
