Pro League - Belgicko
nedeľa, 21.01.2024
12:30
12:30

Royal Antwerp

Charleroi
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Antwerpen |
| Vonku: | Charleroi |
| Vzdialenosť: | 90.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Bosuilstadion |
| Kapacita: | 16 649 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 12:30 (13:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.20 | 6.00 | 1 | 1.13 | 2.38 | |||
| 44% | 35% | 21% | 1.55 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.73 | 2.08 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 73% | 27% | 51% | 49% | 35% | 65% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-12-06 | Royal Antwerp | 5 - 2 | Charleroi |
| 2023-10-21 | Charleroi | 3 - 2 | Royal Antwerp |
| 2023-03-19 | Royal Antwerp | 0 - 1 | Charleroi |
| 2022-10-30 | Charleroi | 1 - 0 | Royal Antwerp |
| 2022-01-16 | Royal Antwerp | 3 - 0 | Charleroi |
| 2021-08-13 | Charleroi | 1 - 1 | Royal Antwerp |
| 2020-12-27 | Royal Antwerp | 2 - 1 | Charleroi |
| 2020-08-30 | Charleroi | 2 - 0 | Royal Antwerp |
| 2020-02-16 | Royal Antwerp | 1 - 1 | Charleroi |
| 2019-08-11 | Charleroi | 2 - 1 | Royal Antwerp |
| 2019-05-26 | Royal Antwerp | 3 - 2 | Charleroi |
| 2019-03-10 | Royal Antwerp | 1 - 2 | Charleroi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Royal Antwerp posledné 12 zápasy
| 2023-12-26 | Genk | 3 - 0 | Royal Antwerp |
| 2023-12-23 | Royal Antwerp | 2 - 2 | Westerlo |
| 2023-12-17 | Royal Antwerp | 1 - 1 | Anderlecht |
| 2023-12-13 | Royal Antwerp | 3 - 2 | Barcelona |
| 2023-12-09 | Cercle Brugge | 1 - 3 | Royal Antwerp |
| 2023-12-06 | Royal Antwerp | 5 - 2 | Charleroi |
| 2023-12-02 | Royal Antwerp | 1 - 0 | OH Leuven |
| 2023-11-28 | Shakhtar Donetsk | 1 - 0 | Royal Antwerp |
| 2023-11-24 | Saint Truiden | 1 - 1 | Royal Antwerp |
| 2023-11-11 | Royal Antwerp | 6 - 0 | Standard Liege |
| 2023-11-07 | Porto | 2 - 0 | Royal Antwerp |
| 2023-11-04 | Royal Antwerp | 3 - 2 | Genk |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 50% |
Charleroi posledné 12 zápasy
| 2024-01-12 | Din. Bucuresti | 2 - 6 | Charleroi |
| 2023-12-27 | Charleroi | 3 - 1 | Mechelen |
| 2023-12-23 | Saint Truiden | 1 - 0 | Charleroi |
| 2023-12-16 | Standard Liege | 0 - 0 | Charleroi |
| 2023-12-10 | Charleroi | 1 - 3 | Saint-Gilloise |
| 2023-12-06 | Royal Antwerp | 5 - 2 | Charleroi |
| 2023-12-02 | RWDM Brussels | 0 - 0 | Charleroi |
| 2023-11-25 | Charleroi | 3 - 2 | Westerlo |
| 2023-11-11 | Mechelen | 1 - 0 | Charleroi |
| 2023-11-05 | Charleroi | 1 - 3 | KAA Gent |
| 2023-10-28 | Eupen | 2 - 0 | Charleroi |
| 2023-10-21 | Charleroi | 3 - 2 | Royal Antwerp |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 58% |
Tabuľka Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint-Gilloise | 20 | +24 | 48 |
| 2 | Anderlecht | 20 | +18 | 42 |
| 3 | KAA Gent | 21 | +15 | 38 |
| 4 | Club Brugge | 21 | +24 | 37 |
| 5 | Genk | 21 | +21 | 35 |
| 6 | Royal Antwerp | 20 | +17 | 32 |
| 7 | Cercle Brugge | 21 | +3 | 32 |
| 8 | Saint Truiden | 20 | -6 | 27 |
| 9 | Mechelen | 21 | -4 | 25 |
| 10 | Standard Liege | 21 | -11 | 23 |
| 11 | Westerlo | 21 | -8 | 21 |
| 12 | Charleroi | 20 | -9 | 21 |
| 13 | RWDM Brussels | 20 | -18 | 21 |
| 14 | OH Leuven | 20 | -13 | 16 |
| 15 | Eupen | 20 | -22 | 15 |
| 16 | Kortrijk | 21 | -31 | 13 |
Chronológia zápasov v lige
| Royal Antwerp | |
| Charleroi | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Royal Antwerp | Charleroi |
|---|---|---|---|
| 1 | Saint-Gilloise | 3 - 1 | |
| 2 | Anderlecht | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | KAA Gent | 0 - 0 | |
| 4 | Club Brugge | 4 - 2 | |
| 5 | Genk | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Royal Antwerp | - | |
| 7 | Cercle Brugge | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Saint Truiden | 1 - 0 | |
| 9 | Mechelen | 1 - 0 | |
| 10 | Standard Liege | 6 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Westerlo | 2 - 2 | |
| 12 | Charleroi | - | |
| 13 | RWDM Brussels | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | OH Leuven | 1 - 0 | |
| 15 | Eupen | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Kortrijk | 6 - 0 |
Pozícia v lige
| Royal Antwerp | Charleroi | |
| Pozícia | 6 | 12 |
| Body | 32 | 21 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 16 |
| Body | 22 | 3 |
Forma v lige
| Royal Antwerp | Charleroi | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
8 4 |
5
6 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
4 0 |
0
3 7 |
Góly v lige
| Royal Antwerp | Charleroi | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
37
20 |
21
30 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
24
6 |
4
15 |
Celková štatistika pre Pro League
| Zápasy (164) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (462) | |
| Góly na zápas | 2.82 |
| Góly doma na zápas | 1.61 |
| Góly vonku na zápas | 1.21 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 70% |
| Obidva Tímy Skórujú | 55% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 32% |
Royal Antwerp ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-24 | OH Leuven | - | Royal Antwerp |
| 2024-01-28 | Eupen | - | Royal Antwerp |
| 2024-01-31 | Standard Liege | - | Royal Antwerp |
| 2024-02-04 | Royal Antwerp | - | Club Brugge |
| 2024-02-08 | Oostende | - | Royal Antwerp |
| 2024-02-11 | RWDM Brussels | - | Royal Antwerp |
Charleroi ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-27 | Charleroi | - | Club Brugge |
| 2024-01-31 | Charleroi | - | Eupen |
| 2024-02-03 | Kortrijk | - | Charleroi |
| 2024-02-11 | Charleroi | - | Anderlecht |
| 2024-02-17 | OH Leuven | - | Charleroi |
| 2024-02-23 | Charleroi | - | Genk |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 4.20 | 6.00 |
| Pravdepodobnosť | 44% | 35% | 21% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 2.38 |
| Pravdepodobnosť | 67% | 33% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 73% | 27% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 2.08 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Nad 2.5 @ 1.73 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-21 08:06. Možné sú zmeny teraz!
