Serie C - Skupina A - Taliansko
sobota, 17.02.2024
15:15
15:15

Renate

Vicenza
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Renate |
| Vonku: | Vicenza |
| Vzdialenosť: | 176.6 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:15 (16:15 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.20 | 1.73 | X2 | 1.98 | 1.18 | |||
| 27% | 31% | 42% | 1.18 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 64% | 36% | 37% | 63% | 21% | 79% |
Posledné 7 priame stretnutia
| 2023-10-15 | Vicenza | 1 - 2 | Renate |
| 2023-02-11 | Vicenza | 2 - 1 | Renate |
| 2022-10-16 | Renate | 2 - 1 | Vicenza |
| 2019-01-19 | Vicenza | 1 - 1 | Renate |
| 2018-09-23 | Renate | 1 - 1 | Vicenza |
| 2018-03-25 | Renate | 2 - 0 | Vicenza |
| 2017-11-08 | Vicenza | 1 - 1 | Renate |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 1 | 7 | 3 | 0 | |
| 43% | 43% | 14% | 100% | 43% | 0% |
Renate posledné 12 zápasy
| 2024-02-13 | Triestina | 1 - 3 | Renate |
| 2024-02-10 | Renate | 0 - 1 | Lumezzane |
| 2024-02-03 | Renate | 0 - 1 | Legnago Salus |
| 2024-01-20 | Renate | 1 - 5 | Pergolettese |
| 2024-01-13 | Pro Vercelli | 0 - 1 | Renate |
| 2024-01-07 | Renate | 3 - 1 | Fiorenzuola |
| 2023-12-23 | Renate | 1 - 0 | Trento 1921 |
| 2023-12-16 | Giana Erminio | 2 - 1 | Renate |
| 2023-12-08 | Renate | 0 - 2 | Albinoleffe |
| 2023-12-03 | Mantova | 4 - 1 | Renate |
| 2023-11-25 | Renate | 1 - 1 | Virtus Verona |
| 2023-11-18 | ArzignanoChiampo | 1 - 1 | Renate |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 42% | 33% |
Vicenza posledné 12 zápasy
| 2024-02-13 | Vicenza | 2 - 0 | Pro Vercelli |
| 2024-02-10 | Atalanta U23 | 1 - 2 | Vicenza |
| 2024-02-03 | Pergolettese | 0 - 2 | Vicenza |
| 2024-01-28 | Vicenza | 0 - 0 | Virtus Verona |
| 2024-01-20 | Lumezzane | 2 - 1 | Vicenza |
| 2024-01-14 | Vicenza | 3 - 1 | Giana Erminio |
| 2024-01-06 | Albinoleffe | 0 - 0 | Vicenza |
| 2023-12-22 | Vicenza | 1 - 0 | Alessandria |
| 2023-12-17 | Trento 1921 | 4 - 1 | Vicenza |
| 2023-12-13 | Vicenza | 0 - 0 | Rimini |
| 2023-12-08 | Vicenza | 0 - 2 | Mantova |
| 2023-12-03 | Novara | 2 - 2 | Vicenza |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Tabuľka Serie C - Skupina A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 26 | +33 | 63 |
| 2 | Padova | 26 | +21 | 55 |
| 3 | Triestina | 26 | +16 | 46 |
| 4 | Vicenza | 26 | +11 | 43 |
| 5 | Atalanta U23 | 25 | +3 | 41 |
| 6 | Pro Vercelli | 26 | +6 | 38 |
| 7 | Lumezzane | 26 | 0 | 38 |
| 8 | Virtus Verona | 26 | 0 | 37 |
| 9 | Legnago Salus | 26 | +4 | 37 |
| 10 | Pro Patria | 26 | -5 | 35 |
| 11 | Albinoleffe | 26 | -1 | 33 |
| 12 | ArzignanoChiampo | 26 | -3 | 32 |
| 13 | Renate | 25 | -6 | 32 |
| 14 | Trento 1921 | 26 | -4 | 31 |
| 15 | Giana Erminio | 26 | -9 | 31 |
| 16 | Novara | 26 | -13 | 28 |
| 17 | Pergolettese | 26 | -8 | 27 |
| 18 | Fiorenzuola | 26 | -16 | 26 |
| 19 | Pro Sesto | 25 | -13 | 19 |
| 20 | Alessandria | 25 | -16 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Renate | |
| Vicenza | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Renate | Vicenza |
|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | ||
| 2 | Padova | ||
| 3 | Triestina | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Vicenza | - | |
| 5 | Atalanta U23 | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Pro Vercelli | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Lumezzane | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Virtus Verona | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Legnago Salus | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Pro Patria | 1 - 2 | |
| 11 | Albinoleffe | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 12 | ArzignanoChiampo | 0 - 1 | |
| 13 | Renate | - | |
| 14 | Trento 1921 | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 15 | Giana Erminio | 1 - 5 | |
| 16 | Novara | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 17 | Pergolettese | 1 - 5 | 0 - 2 |
| 18 | Fiorenzuola | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 19 | Pro Sesto | ||
| 20 | Alessandria | 0 - 2 |
Pozícia v lige
| Renate | Vicenza | |
| Pozícia | 13 | 4 |
| Body | 32 | 43 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 17 | 12 |
| Body | 13 | 16 |
Forma v lige
| Renate | Vicenza | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
8 9 |
12
7 7 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
4 6 |
4
4 5 |
Góly v lige
| Renate | Vicenza | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
26
32 |
34
23 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
12
19 |
16
16 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina A
| Zápasy (258) | |
| Víťazstva doma | 38% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 36% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (574) | |
| Góly na zápas | 2.22 |
| Góly doma na zápas | 1.14 |
| Góly vonku na zápas | 1.09 |
| Domáci tím skóroval v | 66% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 67% |
| Obidva Tímy Skórujú | 44% |
| Nad 1.5 | 67% |
| Nad 2.5 | 38% |
| Nad 3.5 | 17% |
Renate ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-21 | Atalanta U23 | - | Renate |
| 2024-02-25 | Pro Patria | - | Renate |
| 2024-03-03 | Renate | - | Padova |
| 2024-03-06 | Novara | - | Renate |
| 2024-03-11 | Renate | - | Pro Sesto |
| 2024-03-17 | Alessandria | - | Renate |
Vicenza ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-25 | Vicenza | - | Triestina |
| 2024-03-03 | Vicenza | - | Fiorenzuola |
| 2024-03-06 | Padova | - | Vicenza |
| 2024-03-10 | Vicenza | - | ArzignanoChiampo |
| 2024-03-16 | Pro Patria | - | Vicenza |
| 2024-03-19 | Vicenza | - | Fiorenzuola |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.33 | 3.20 | 1.73 |
| Pravdepodobnosť | 27% | 31% | 42% |
| X2 @ 1.18 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.18 |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.41 | 2.65 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Nad 1.5 @ 1.41 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% | |
| Pod 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.10 | 1.20 | |
| Pravdepodobnosť | 21% | 79% | |
| Pod 3.5 @ 1.20 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.63 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Nie @ 1.63 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-17 12:02. Možné sú zmeny teraz!
