Championnat National - Francúzsko
piatok, 19.01.2024
18:30
18:30

Red Star Paris

GOAL FC
odložené
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Saint-Ouen |
| Vonku: | Chasselay |
| Vzdialenosť: | 383.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stade de Paris |
| Kapacita: | 18 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:30 (19:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.49 | 3.90 | 5.25 | 1 | 1.13 | 2.45 | |||
| 53% | 21% | 26% | 1.49 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.60 | 1.77 | 1.93 | 2.90 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 51% | 49% | 21% | 79% |
Posledné 1 priame stretnutia
| 2023-08-18 | GOAL FC | 3 - 1 | Red Star Paris |
Red Star Paris posledné 12 zápasy
| 2024-01-12 | Red Star Paris | 2 - 1 | Orleans |
| 2023-12-18 | Versailles 78 | 2 - 2 | Red Star Paris |
| 2023-12-02 | Red Star Paris | 2 - 0 | Nimes |
| 2023-11-24 | Dijon | 3 - 1 | Red Star Paris |
| 2023-11-18 | Chateauroux | 2 - 1 | Red Star Paris |
| 2023-11-10 | Red Star Paris | 2 - 1 | Marignane Gignac |
| 2023-11-06 | Chamois Niort | 1 - 1 | Red Star Paris |
| 2023-10-23 | Red Star Paris | 2 - 0 | Cholet |
| 2023-10-11 | Nancy | 1 - 1 | Red Star Paris |
| 2023-10-06 | Red Star Paris | 2 - 0 | Villefranche |
| 2023-10-02 | Chateauroux | 1 - 2 | Red Star Paris |
| 2023-09-22 | Red Star Paris | 3 - 0 | Avranches |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 7 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 58% | 17% |
GOAL FC posledné 12 zápasy
| 2024-01-12 | GOAL FC | 2 - 0 | Versailles 78 |
| 2023-12-15 | Nimes | 1 - 2 | GOAL FC |
| 2023-11-24 | Marignane Gignac | 2 - 2 | GOAL FC |
| 2023-11-10 | GOAL FC | 2 - 3 | Chamois Niort |
| 2023-11-03 | Cholet | 1 - 0 | GOAL FC |
| 2023-10-20 | GOAL FC | 1 - 0 | Nancy |
| 2023-10-11 | Villefranche | 2 - 1 | GOAL FC |
| 2023-10-06 | GOAL FC | 1 - 1 | Chateauroux |
| 2023-09-29 | Avranches | 1 - 1 | GOAL FC |
| 2023-09-22 | GOAL FC | 1 - 2 | Le Mans |
| 2023-09-15 | Rouen | 2 - 1 | GOAL FC |
| 2023-09-08 | GOAL FC | 0 - 0 | Martigues |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Tabuľka Championnat National
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | 17 | +14 | 39 |
| 2 | Chamois Niort | 17 | +7 | 30 |
| 3 | Martigues | 17 | +8 | 29 |
| 4 | Sochaux | 17 | +8 | 28 |
| 5 | Rouen | 16 | +11 | 25 |
| 6 | Nancy | 17 | +4 | 23 |
| 7 | Villefranche | 14 | +3 | 23 |
| 8 | Dijon | 16 | -2 | 22 |
| 9 | Avranches | 16 | -3 | 22 |
| 10 | Le Mans | 16 | -3 | 22 |
| 11 | Versailles 78 | 16 | +8 | 21 |
| 12 | Orleans | 16 | -3 | 21 |
| 13 | GOAL FC | 16 | +3 | 20 |
| 14 | Marignane Gignac | 17 | -9 | 16 |
| 15 | Nimes | 17 | -11 | 16 |
| 16 | Chateauroux | 17 | -9 | 14 |
| 17 | Epinal | 17 | -9 | 13 |
| 18 | Cholet | 17 | -17 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Red Star Paris | |
| GOAL FC | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Red Star Paris | GOAL FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | - | |
| 2 | Chamois Niort | ||
| 3 | Martigues | ||
| 4 | Sochaux | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 5 | Rouen | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Nancy | ||
| 7 | Villefranche | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Dijon | ||
| 9 | Avranches | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Le Mans | ||
| 11 | Versailles 78 | ||
| 12 | Orleans | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | GOAL FC | - | |
| 14 | Marignane Gignac | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Nimes | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Chateauroux | ||
| 17 | Epinal | 0 - 0 | |
| 18 | Cholet | 2 - 0 | 1 - 0 |
Pozícia v lige
| Red Star Paris | GOAL FC | |
| Pozícia | 1 | 13 |
| Body | 39 | 20 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 1 | 8 |
| Body | 24 | 9 |
Forma v lige
| Red Star Paris | GOAL FC | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
12
3 2 |
5
5 6 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
0 0 |
2
3 4 |
Góly v lige
| Red Star Paris | GOAL FC | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
31
17 |
20
17 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
4 |
10
10 |
Celková štatistika pre Championnat National
| Zápasy (148) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 26% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (372) | |
| Góly na zápas | 2.51 |
| Góly doma na zápas | 1.49 |
| Góly vonku na zápas | 1.03 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 67% |
| Obidva Tímy Skórujú | 52% |
| Nad 1.5 | 76% |
| Nad 2.5 | 45% |
| Nad 3.5 | 22% |
Red Star Paris ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-02 | Sochaux | - | Red Star Paris |
| 2024-02-09 | Red Star Paris | - | Martigues |
| 2024-02-19 | Rouen | - | Red Star Paris |
| 2024-02-23 | Red Star Paris | - | Le Mans |
| 2024-02-27 | Red Star Paris | - | GOAL FC |
| 2024-03-02 | Avranches | - | Red Star Paris |
GOAL FC ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-26 | GOAL FC | - | Dijon |
| 2024-02-02 | GOAL FC | - | Epinal |
| 2024-02-10 | GOAL FC | - | Sochaux |
| 2024-02-16 | Martigues | - | GOAL FC |
| 2024-02-23 | GOAL FC | - | Rouen |
| 2024-02-27 | Red Star Paris | - | GOAL FC |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.49 | 3.90 | 5.25 |
| Pravdepodobnosť | 53% | 21% | 26% |
| 1 @ 1.49 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 2.45 |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.60 | |
| Pravdepodobnosť | 79% | 21% | |
| Nad 1.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.77 | 1.93 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Nad 2.5 @ 1.77 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.90 | 1.36 | |
| Pravdepodobnosť | 21% | 79% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.78 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Áno @ 1.90 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-19 16:05. Možné sú zmeny teraz!
