Premier League - Škótsko
streda, 14.02.2024
19:45
19:45

Rangers

Ross County
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Glasgow |
| Vonku: | Dingwall |
| Vzdialenosť: | 192.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Ibrox Stadium |
| Kapacita: | 51 082 |
| Rozmery: | 105 x 69 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (19:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 12.00 | 21.00 | 1 | 1.02 | 8.00 | |||
| 62% | 22% | 16% | 1.08 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.30 | 3.50 | 1.80 | 2.00 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-26 | Ross County | 0 - 2 | Rangers |
| 2023-02-04 | Rangers | 2 - 1 | Ross County |
| 2022-12-23 | Ross County | 0 - 1 | Rangers |
| 2022-08-27 | Rangers | 4 - 0 | Ross County |
| 2022-05-11 | Rangers | 4 - 1 | Ross County |
| 2022-01-29 | Ross County | 3 - 3 | Rangers |
| 2021-11-07 | Rangers | 4 - 2 | Ross County |
| 2021-08-22 | Ross County | 2 - 4 | Rangers |
| 2021-01-23 | Rangers | 5 - 0 | Ross County |
| 2020-12-06 | Ross County | 0 - 4 | Rangers |
| 2020-10-04 | Rangers | 2 - 0 | Ross County |
| 2020-03-08 | Ross County | 0 - 1 | Rangers |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 10 | 8 | 7 | |
| 92% | 8% | 0% | 83% | 67% | 58% |
Rangers posledné 12 zápasy
| 2024-02-10 | Rangers | 2 - 0 | Ayr United |
| 2024-02-06 | Rangers | 2 - 1 | Aberdeen |
| 2024-02-03 | Rangers | 3 - 0 | Livingston |
| 2024-01-27 | Saint Mirren | 0 - 1 | Rangers |
| 2024-01-24 | Hibernian | 0 - 3 | Rangers |
| 2024-01-20 | Dumbarton | 1 - 4 | Rangers |
| 2024-01-16 | Rangers | 2 - 2 | Copenhagen |
| 2024-01-13 | Rangers | 0 - 1 | Hertha Berlín |
| 2024-01-02 | Rangers | 3 - 1 | Kilmarnock |
| 2023-12-30 | Celtic | 2 - 1 | Rangers |
| 2023-12-24 | Motherwell | 0 - 2 | Rangers |
| 2023-12-20 | Rangers | 2 - 0 | Saint Johnstone |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 58% | 25% |
Ross County posledné 12 zápasy
| 2024-02-06 | Motherwell | 5 - 0 | Ross County |
| 2024-02-03 | Ross County | 0 - 1 | Saint Johnstone |
| 2024-01-30 | Livingston | 2 - 2 | Ross County |
| 2024-01-27 | Celtic | 1 - 0 | Ross County |
| 2024-01-20 | Ross County | 0 - 3 | Partick Thistle |
| 2024-01-02 | Ross County | 0 - 3 | Aberdeen |
| 2023-12-30 | Hearts | 2 - 2 | Ross County |
| 2023-12-16 | Ross County | 0 - 1 | Dundee FC |
| 2023-12-09 | Saint Mirren | 2 - 0 | Ross County |
| 2023-12-05 | Ross County | 3 - 0 | Motherwell |
| 2023-11-28 | Ross County | 1 - 0 | Saint Mirren |
| 2023-11-25 | Ross County | 0 - 0 | Kilmarnock |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 25 | +40 | 61 |
| 2 | Rangers | 24 | +38 | 58 |
| 3 | Hearts | 25 | +11 | 48 |
| 4 | Kilmarnock | 25 | +2 | 36 |
| 5 | Saint Mirren | 25 | 0 | 35 |
| 6 | Dundee FC | 24 | -6 | 29 |
| 7 | Hibernian | 24 | -10 | 26 |
| 8 | Motherwell | 24 | -4 | 25 |
| 9 | Aberdeen | 23 | -10 | 25 |
| 10 | Saint Johnstone | 25 | -15 | 24 |
| 11 | Ross County | 23 | -19 | 19 |
| 12 | Livingston | 25 | -27 | 13 |
Chronológia zápasov v lige
| Rangers | |
| Ross County | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Rangers | Ross County |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Rangers | - | |
| 3 | Hearts | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Kilmarnock | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Saint Mirren | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Dundee FC | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Hibernian | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Motherwell | 1 - 0 | 5 - 0 |
| 9 | Aberdeen | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 10 | Saint Johnstone | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Ross County | - | |
| 12 | Livingston | 3 - 0 | 2 - 2 |
Pozícia v lige
| Rangers | Ross County | |
| Pozícia | 2 | 11 |
| Body | 58 | 19 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 1 | 10 |
| Body | 30 | 8 |
Forma v lige
| Rangers | Ross County | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
19
1 4 |
4
7 12 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
10
0 2 |
1
5 6 |
Góly v lige
| Rangers | Ross County | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
50
12 |
19
38 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
8 |
12
26 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (146) | |
| Víťazstva doma | 41% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (368) | |
| Góly na zápas | 2.52 |
| Góly doma na zápas | 1.35 |
| Góly vonku na zápas | 1.17 |
| Domáci tím skóroval v | 70% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 66% |
| Obidva Tímy Skórujú | 43% |
| Nad 1.5 | 71% |
| Nad 2.5 | 48% |
| Nad 3.5 | 27% |
Rangers ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-18 | Saint Johnstone | - | Rangers |
| 2024-02-24 | Rangers | - | Hearts |
| 2024-02-28 | Kilmarnock | - | Rangers |
| 2024-03-02 | Rangers | - | Motherwell |
| 2024-03-07 | Benfica | - | Rangers |
| 2024-03-10 | Hibernian | - | Rangers |
Ross County ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-17 | Dundee FC | - | Ross County |
| 2024-02-24 | Ross County | - | Livingston |
| 2024-02-27 | Ross County | - | Saint Mirren |
| 2024-03-02 | Hibernian | - | Ross County |
| 2024-03-13 | Ross County | - | Hibernian |
| 2024-03-16 | Ross County | - | Hearts |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.08 | 12.00 | 21.00 |
| Pravdepodobnosť | 62% | 22% | 16% |
| 1 @ 1.08 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.02 | 8.00 |
| Pravdepodobnosť | 79% | 21% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.10 | 7.00 | |
| Pravdepodobnosť | 70% | 30% | |
| Nad 1.5 @ 1.10 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 3.50 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 27% | 73% | |
| Pod 3.5 @ 2.00 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.38 | 1.53 | |
| Pravdepodobnosť | 32% | 68% | |
| Nie @ 1.53 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-14 16:01. Možné sú zmeny teraz!
