Superligaen - Dánsko
nedeľa, 26.11.2023
15:00
15:00

Randers

Odense
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Randers |
| Vonku: | Odense |
| Vzdialenosť: | 120.9 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Randers Stadium |
| Kapacita: | 12 000 (6 114) |
| Rozmery: | 102 x 65 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (16:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.60 | 1X | 1.29 | 1.80 | |||
| 37% | 35% | 28% | 1.29 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 82% | 18% | 65% | 35% | 33% | 67% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-07-23 | Odense | 2 - 2 | Randers |
| 2023-02-19 | Odense | 0 - 0 | Randers |
| 2022-07-24 | Randers | 2 - 2 | Odense |
| 2021-12-12 | Odense | 1 - 2 | Randers |
| 2021-12-05 | Randers | 0 - 2 | Odense |
| 2021-10-17 | Odense | 1 - 2 | Randers |
| 2021-07-25 | Randers | 1 - 1 | Odense |
| 2021-02-28 | Odense | 2 - 1 | Randers |
| 2021-01-26 | Odense | 0 - 1 | Randers |
| 2020-11-27 | Randers | 2 - 1 | Odense |
| 2020-07-19 | Odense | 2 - 0 | Randers |
| 2020-07-11 | Randers | 2 - 1 | Odense |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 17% |
Randers posledné 12 zápasy
| 2023-11-10 | Silkeborg | 1 - 1 | Randers |
| 2023-11-05 | Randers | 2 - 4 | Copenhagen |
| 2023-11-02 | Randers | 0 - 1 | Brondby |
| 2023-10-30 | AGF Aarhus | 2 - 1 | Randers |
| 2023-10-22 | Randers | 2 - 2 | Brondby |
| 2023-10-08 | Midtjylland | 2 - 2 | Randers |
| 2023-10-01 | Randers | 1 - 0 | Silkeborg |
| 2023-09-27 | B.93 Copenhagen | 3 - 3 | Randers |
| 2023-09-24 | Randers | 1 - 1 | AGF Aarhus |
| 2023-09-17 | Vejle | 1 - 2 | Randers |
| 2023-09-03 | Brondby | 3 - 1 | Randers |
| 2023-08-25 | Randers | 1 - 0 | Viborg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Odense posledné 12 zápasy
| 2023-11-12 | Odense | 0 - 2 | Hvidovre |
| 2023-11-04 | Lyngby | 2 - 2 | Odense |
| 2023-11-01 | Fredericia | 3 - 1 | Odense |
| 2023-10-29 | Silkeborg | 0 - 0 | Odense |
| 2023-10-23 | Odense | 1 - 2 | Midtjylland |
| 2023-10-08 | Nordsjaelland | 0 - 1 | Odense |
| 2023-10-02 | Odense | 1 - 2 | Lyngby |
| 2023-09-27 | Hobro | 0 - 1 | Odense |
| 2023-09-24 | Midtjylland | 2 - 1 | Odense |
| 2023-09-18 | Odense | 0 - 3 | Silkeborg |
| 2023-09-01 | Odense | 1 - 2 | Vejle |
| 2023-08-27 | Hvidovre | 1 - 5 | Odense |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 25% |
Tabuľka Superligaen
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Copenhagen | 16 | +14 | 33 |
| 2 | Brondby | 15 | +12 | 30 |
| 3 | Midtjylland | 15 | +7 | 30 |
| 4 | Silkeborg | 15 | +12 | 27 |
| 5 | Nordsjaelland | 15 | +12 | 25 |
| 6 | AGF Aarhus | 15 | +3 | 24 |
| 7 | Viborg | 16 | -8 | 19 |
| 8 | Lyngby | 15 | -8 | 16 |
| 9 | Randers | 15 | -12 | 15 |
| 10 | Odense | 15 | -5 | 13 |
| 11 | Vejle | 16 | -5 | 13 |
| 12 | Hvidovre | 16 | -22 | 7 |
Chronológia zápasov v lige
| Randers | |
| Odense | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Randers | Odense |
|---|---|---|---|
| 1 | Copenhagen | 2 - 4 | 2 - 1 |
| 2 | Brondby | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 3 | Midtjylland | 2 - 1 | |
| 4 | Silkeborg | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Nordsjaelland | 0 - 5 | 0 - 1 |
| 6 | AGF Aarhus | 1 - 1 | |
| 7 | Viborg | 1 - 0 | |
| 8 | Lyngby | 2 - 2 | |
| 9 | Randers | - | |
| 10 | Odense | - | |
| 11 | Vejle | ||
| 12 | Hvidovre | 2 - 2 | 1 - 5 |
Pozícia v lige
| Randers | Odense | |
| Pozícia | 9 | 10 |
| Body | 15 | 13 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 4 |
| Body | 9 | 11 |
Forma v lige
| Randers | Odense | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
6 6 |
3
4 8 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
3 2 |
3
2 2 |
Góly v lige
| Randers | Odense | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
30 |
19
24 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
14 |
12
8 |
Celková štatistika pre Superligaen
| Zápasy (92) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (247) | |
| Góly na zápas | 2.68 |
| Góly doma na zápas | 1.39 |
| Góly vonku na zápas | 1.29 |
| Domáci tím skóroval v | 79% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 72% |
| Obidva Tímy Skórujú | 57% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 55% |
| Nad 3.5 | 27% |
Randers ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-01 | Randers | - | Vejle |
| 2024-01-19 | Randers | - | Hobro |
| 2024-01-26 | Randers | - | AAB Aalborg |
| 2024-01-30 | Randers | - | Vendsyssel |
| 2024-02-05 | Halmstads | - | Randers |
| 2024-02-10 | Sirius | - | Randers |
Odense ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-03 | Odense | - | Nordsjaelland |
| 2024-01-13 | Kolding | - | Odense |
| 2024-01-19 | B.93 Copenhagen | - | Odense |
| 2024-01-26 | Elfsborg | - | Odense |
| 2024-02-02 | Pardubice | - | Odense |
| 2024-02-16 | Viborg | - | Odense |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 3.60 | 3.60 |
| Pravdepodobnosť | 37% | 35% | 28% |
| 1X @ 1.29 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 1.80 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 82% | 18% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Nad 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 33% | 67% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 65% | 35% | |
| Áno @ 1.70 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-26 12:00. Možné sú zmeny teraz!
