League One - Škótsko
sobota, 03.02.2024
15:00
15:00

Queen of South

Hamilton
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Dumfries |
| Vonku: | Hamilton |
| Vzdialenosť: | 82.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Palmerston Park |
| Kapacita: | 6 412 (3 509) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 4.00 | 1.55 | 2 | 2.38 | 1.14 | |||
| 24% | 25% | 51% | 1.55 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.67 | 2.15 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-12-02 | Hamilton | 5 - 0 | Queen of South |
| 2023-09-23 | Queen of South | 1 - 2 | Hamilton |
| 2023-02-07 | Hamilton | 1 - 1 | Queen of South |
| 2022-07-02 | Queen of South | 3 - 1 | Hamilton |
| 2022-03-26 | Hamilton | 1 - 0 | Queen of South |
| 2022-01-02 | Queen of South | 0 - 3 | Hamilton |
| 2021-10-26 | Hamilton | 1 - 0 | Queen of South |
| 2021-08-28 | Queen of South | 1 - 2 | Hamilton |
| 2017-07-22 | Hamilton | 1 - 1 | Queen of South |
| 2014-03-08 | Queen of South | 1 - 1 | Hamilton |
| 2014-01-04 | Hamilton | 3 - 1 | Queen of South |
| 2013-11-09 | Queen of South | 0 - 1 | Hamilton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Queen of South posledné 12 zápasy
| 2024-01-27 | Cove Rangers | 0 - 2 | Queen of South |
| 2024-01-20 | Saint Mirren | 1 - 0 | Queen of South |
| 2024-01-13 | Queen of South | 1 - 1 | Alloa Athletic |
| 2024-01-06 | Falkirk | 1 - 0 | Queen of South |
| 2023-12-30 | Queen of South | 2 - 1 | Annan Athletic |
| 2023-12-23 | Stirling Albion | 1 - 1 | Queen of South |
| 2023-12-16 | Queen of South | 3 - 1 | Edinburgh City |
| 2023-12-09 | Montrose | 1 - 4 | Queen of South |
| 2023-12-02 | Hamilton | 5 - 0 | Queen of South |
| 2023-11-25 | Queen of South | 2 - 2 | Dundee Utd |
| 2023-11-18 | Queen of South | 1 - 3 | Kelty Hearts |
| 2023-11-11 | Alloa Athletic | 1 - 0 | Queen of South |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Hamilton posledné 12 zápasy
| 2024-01-27 | Hamilton | 1 - 1 | Montrose |
| 2024-01-13 | Hamilton | 2 - 0 | Cove Rangers |
| 2023-12-30 | Edinburgh City | 2 - 5 | Hamilton |
| 2023-12-23 | Hamilton | 1 - 1 | Kelty Hearts |
| 2023-12-16 | Hamilton | 1 - 3 | Falkirk |
| 2023-12-09 | Alloa Athletic | 0 - 0 | Hamilton |
| 2023-12-02 | Hamilton | 5 - 0 | Queen of South |
| 2023-11-28 | Annan Athletic | 1 - 2 | Hamilton |
| 2023-11-25 | Hamilton | 0 - 2 | Kelty Hearts |
| 2023-11-17 | Hamilton | 1 - 4 | Raith Rovers |
| 2023-11-11 | Hamilton | 5 - 0 | Stirling Albion |
| 2023-11-04 | Cove Rangers | 1 - 0 | Hamilton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 42% |
Tabuľka League One
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Falkirk | 22 | +43 | 56 |
| 2 | Hamilton | 21 | +30 | 45 |
| 3 | Cove Rangers | 22 | +5 | 33 |
| 4 | Montrose | 21 | -2 | 27 |
| 5 | Queen of South | 22 | -4 | 27 |
| 6 | Alloa Athletic | 20 | -8 | 26 |
| 7 | Stirling Albion | 20 | -11 | 25 |
| 8 | Kelty Hearts | 20 | -6 | 24 |
| 9 | Annan Athletic | 21 | -15 | 16 |
| 10 | Edinburgh City | 21 | -32 | 4 |
Chronológia zápasov v lige
| Queen of South | |
| Hamilton | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Queen of South | Hamilton |
|---|---|---|---|
| 1 | Falkirk | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Hamilton | 1 - 2 | - |
| 3 | Cove Rangers | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Montrose | 2 - 3 | 0 - 3 |
| 5 | Queen of South | - | 1 - 2 |
| 6 | Alloa Athletic | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Stirling Albion | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Kelty Hearts | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 9 | Annan Athletic | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Edinburgh City | 3 - 1 | 2 - 5 |
Pozícia v lige
| Queen of South | Hamilton | |
| Pozícia | 5 | 2 |
| Body | 27 | 45 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 8 | 2 |
| Body | 11 | 21 |
Forma v lige
| Queen of South | Hamilton | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
3 11 |
13
6 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 6 |
6
3 1 |
Góly v lige
| Queen of South | Hamilton | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
30
34 |
44
14 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
19 |
19
7 |
Celková štatistika pre League One
| Zápasy (105) | |
| Víťazstva doma | 41% |
| Remízy | 25% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (323) | |
| Góly na zápas | 3.08 |
| Góly doma na zápas | 1.63 |
| Góly vonku na zápas | 1.45 |
| Domáci tím skóroval v | 81% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 57% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 40% |
Queen of South ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-10 | Kelty Hearts | - | Queen of South |
| 2024-02-17 | Edinburgh City | - | Queen of South |
| 2024-02-24 | Queen of South | - | Montrose |
| 2024-03-02 | Queen of South | - | Stirling Albion |
| 2024-03-09 | Annan Athletic | - | Queen of South |
| 2024-03-16 | Queen of South | - | Falkirk |
Hamilton ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-10 | Hamilton | - | Annan Athletic |
| 2024-02-17 | Falkirk | - | Hamilton |
| 2024-02-24 | Hamilton | - | Alloa Athletic |
| 2024-02-27 | Stirling Albion | - | Hamilton |
| 2024-03-02 | Kelty Hearts | - | Hamilton |
| 2024-03-09 | Hamilton | - | Edinburgh City |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.25 | 4.00 | 1.55 |
| Pravdepodobnosť | 24% | 25% | 51% |
| 2 @ 1.55 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.38 | 1.14 |
| Pravdepodobnosť | 32% | 68% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.15 | |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% | |
| Nad 2.5 @ 1.67 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 34% | 66% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 54% | 46% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-03 12:05. Možné sú zmeny teraz!
