Serie C - Skupina A - Taliansko
sobota, 13.01.2024
15:15
15:15

Pro Vercelli

Renate
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Vercelli |
| Vonku: | Renate |
| Vzdialenosť: | 81.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Silvio Piola |
| Kapacita: | 4 200 (575) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:15 (16:15 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.10 | 3.40 | 1 | 1.27 | 1.71 | |||
| 42% | 34% | 24% | 2.00 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.55 | 2.30 | 1.53 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 69% | 31% | 38% | 62% | 23% | 77% |
Posledné 8 priame stretnutia
| 2023-09-10 | Renate | 1 - 1 | Pro Vercelli |
| 2023-01-14 | Renate | 1 - 0 | Pro Vercelli |
| 2022-09-13 | Pro Vercelli | 1 - 1 | Renate |
| 2022-02-20 | Pro Vercelli | 1 - 1 | Renate |
| 2021-10-18 | Renate | 2 - 2 | Pro Vercelli |
| 2021-02-03 | Pro Vercelli | 3 - 0 | Renate |
| 2020-10-07 | Renate | 2 - 1 | Pro Vercelli |
| 2019-11-23 | Pro Vercelli | 2 - 2 | Renate |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 2 | 7 | 4 | 2 | |
| 12% | 62% | 25% | 88% | 50% | 25% |
Pro Vercelli posledné 12 zápasy
| 2024-01-08 | Lumezzane | 0 - 3 | Pro Vercelli |
| 2023-12-22 | Pro Vercelli | 0 - 0 | Virtus Verona |
| 2023-12-17 | ArzignanoChiampo | 3 - 1 | Pro Vercelli |
| 2023-12-08 | Pro Vercelli | 2 - 0 | Trento 1921 |
| 2023-12-03 | Albinoleffe | 0 - 1 | Pro Vercelli |
| 2023-11-25 | Pro Vercelli | 2 - 0 | Alessandria |
| 2023-11-19 | Padova | 3 - 2 | Pro Vercelli |
| 2023-11-13 | Pro Vercelli | 3 - 3 | Novara |
| 2023-11-04 | Legnago Salus | 1 - 1 | Pro Vercelli |
| 2023-10-28 | Pro Vercelli | 2 - 1 | Pro Patria |
| 2023-10-24 | Mantova | 1 - 0 | Pro Vercelli |
| 2023-10-21 | Pro Vercelli | 1 - 0 | Pergolettese |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Renate posledné 12 zápasy
| 2024-01-07 | Renate | 3 - 1 | Fiorenzuola |
| 2023-12-23 | Renate | 1 - 0 | Trento 1921 |
| 2023-12-16 | Giana Erminio | 2 - 1 | Renate |
| 2023-12-08 | Renate | 0 - 2 | Albinoleffe |
| 2023-12-03 | Mantova | 4 - 1 | Renate |
| 2023-11-25 | Renate | 1 - 1 | Virtus Verona |
| 2023-11-18 | ArzignanoChiampo | 1 - 1 | Renate |
| 2023-11-12 | Renate | 0 - 2 | Alessandria |
| 2023-11-07 | Triestina | 4 - 0 | Renate |
| 2023-11-03 | Pro Sesto | 1 - 1 | Renate |
| 2023-10-28 | Renate | 2 - 2 | Novara |
| 2023-10-24 | Padova | 0 - 0 | Renate |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 5 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 42% | 33% |
Tabuľka Serie C - Skupina A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 20 | +28 | 50 |
| 2 | Padova | 20 | +15 | 43 |
| 3 | Triestina | 20 | +20 | 42 |
| 4 | Pro Vercelli | 20 | +10 | 35 |
| 5 | Atalanta U23 | 20 | +2 | 33 |
| 6 | Vicenza | 20 | +5 | 30 |
| 7 | Giana Erminio | 20 | 0 | 30 |
| 8 | Virtus Verona | 20 | -1 | 28 |
| 9 | Albinoleffe | 20 | 0 | 26 |
| 10 | Renate | 20 | -3 | 26 |
| 11 | ArzignanoChiampo | 20 | -4 | 26 |
| 12 | Legnago Salus | 20 | +1 | 25 |
| 13 | Lumezzane | 20 | -2 | 25 |
| 14 | Trento 1921 | 20 | -3 | 25 |
| 15 | Pergolettese | 20 | -6 | 23 |
| 16 | Pro Patria | 20 | -10 | 22 |
| 17 | Novara | 20 | -10 | 18 |
| 18 | Pro Sesto | 20 | -10 | 16 |
| 19 | Fiorenzuola | 20 | -20 | 14 |
| 20 | Alessandria | 20 | -12 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Pro Vercelli | |
| Renate | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Pro Vercelli | Renate |
|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 4 - 1 | |
| 2 | Padova | 0 - 0 | |
| 3 | Triestina | ||
| 4 | Pro Vercelli | - | |
| 5 | Atalanta U23 | ||
| 6 | Vicenza | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Giana Erminio | 2 - 1 | |
| 8 | Virtus Verona | 0 - 0 | |
| 9 | Albinoleffe | ||
| 10 | Renate | - | |
| 11 | ArzignanoChiampo | 1 - 1 | |
| 12 | Legnago Salus | 1 - 0 | |
| 13 | Lumezzane | 4 - 1 | 2 - 3 |
| 14 | Trento 1921 | 2 - 0 | |
| 15 | Pergolettese | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Pro Patria | 2 - 1 | |
| 17 | Novara | 3 - 3 | |
| 18 | Pro Sesto | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Fiorenzuola | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | Alessandria | 2 - 0 |
Pozícia v lige
| Pro Vercelli | Renate | |
| Pozícia | 4 | 10 |
| Body | 35 | 26 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 2 | 9 |
| Body | 24 | 13 |
Forma v lige
| Pro Vercelli | Renate | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
10
5 5 |
6
8 6 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
3 0 |
3
4 3 |
Góly v lige
| Pro Vercelli | Renate | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
31
21 |
21
24 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
19
6 |
10
12 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina A
| Zápasy (200) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 35% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (459) | |
| Góly na zápas | 2.30 |
| Góly doma na zápas | 1.21 |
| Góly vonku na zápas | 1.09 |
| Domáci tím skóroval v | 68% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 67% |
| Obidva Tímy Skórujú | 44% |
| Nad 1.5 | 68% |
| Nad 2.5 | 40% |
| Nad 3.5 | 20% |
Pro Vercelli ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-20 | Pro Vercelli | - | Triestina |
| 2024-01-28 | Pro Sesto | - | Pro Vercelli |
| 2024-02-04 | Pro Vercelli | - | Atalanta U23 |
| 2024-02-10 | Fiorenzuola | - | Pro Vercelli |
| 2024-02-13 | Vicenza | - | Pro Vercelli |
| 2024-02-17 | Pro Vercelli | - | Giana Erminio |
Renate ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-20 | Renate | - | Pergolettese |
| 2024-01-29 | Atalanta U23 | - | Renate |
| 2024-02-03 | Renate | - | Legnago Salus |
| 2024-02-10 | Renate | - | Lumezzane |
| 2024-02-13 | Triestina | - | Renate |
| 2024-02-17 | Renate | - | Vicenza |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 3.10 | 3.40 |
| Pravdepodobnosť | 42% | 34% | 24% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.27 | 1.71 |
| Pravdepodobnosť | 63% | 37% |
| 1X @ 1.27 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.55 | |
| Pravdepodobnosť | 69% | 31% | |
| Nad 1.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 1.53 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Pod 2.5 @ 1.53 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.33 | 1.19 | |
| Pravdepodobnosť | 23% | 77% | |
| Pod 3.5 @ 1.19 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.66 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-13 12:01. Možné sú zmeny teraz!
