A-League - Austrália
piatok, 08.12.2023
10:45
10:45

Perth Glory

Melbourne City
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Perth |
| Vonku: | Melbourne |
| Vzdialenosť: | 2 721.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Perth Oval |
| Kapacita: | 20 441 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 10:45 (18:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 4.00 | 1.91 | X2 | 1.83 | 1.29 | |||
| 33% | 25% | 42% | 1.29 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.53 | ||||||
| 88% | 12% | 58% | 42% | 35% | 65% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-02-11 | Perth Glory | 2 - 4 | Melbourne City |
| 2022-11-05 | Melbourne City | 4 - 0 | Perth Glory |
| 2022-05-04 | Perth Glory | 2 - 0 | Melbourne City |
| 2022-03-02 | Melbourne City | 2 - 2 | Perth Glory |
| 2021-12-08 | Melbourne City | 1 - 0 | Perth Glory |
| 2021-05-05 | Perth Glory | 1 - 3 | Melbourne City |
| 2021-01-31 | Melbourne City | 1 - 3 | Perth Glory |
| 2020-03-08 | Perth Glory | 2 - 3 | Melbourne City |
| 2020-01-25 | Melbourne City | 0 - 0 | Perth Glory |
| 2019-12-06 | Melbourne City | 0 - 3 | Perth Glory |
| 2019-03-03 | Melbourne City | 2 - 2 | Perth Glory |
| 2019-01-19 | Melbourne City | 0 - 0 | Perth Glory |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 8 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 67% | 58% |
Perth Glory posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | Sydney | 3 - 2 | Perth Glory |
| 2023-11-26 | Brisbane Roar | 2 - 1 | Perth Glory |
| 2023-11-11 | WS Wanderers | 2 - 0 | Perth Glory |
| 2023-11-04 | Perth Glory | 2 - 0 | CC Mariners |
| 2023-10-28 | Wellington Ph. | 2 - 1 | Perth Glory |
| 2023-10-22 | Perth Glory | 2 - 2 | Newcastle Jets |
| 2023-10-04 | Perth Glory | 0 - 4 | Melbourne Vict. |
| 2023-07-18 | Perth Glory | 0 - 4 | Macarthur |
| 2023-07-15 | West Ham | 6 - 2 | Perth Glory |
| 2023-04-29 | Perth Glory | 1 - 2 | Western United |
| 2023-04-23 | Perth Glory | 4 - 4 | Adelaide Utd |
| 2023-04-16 | Sydney | 4 - 1 | Perth Glory |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 12 | 10 | 7 | |
| 8% | 17% | 75% | 100% | 83% | 58% |
Melbourne City posledné 12 zápasy
| 2023-12-03 | Newcastle Jets | 0 - 2 | Melbourne City |
| 2023-11-29 | Ventforet Kofu | 3 - 3 | Melbourne City |
| 2023-11-25 | Wellington Ph. | 1 - 0 | Melbourne City |
| 2023-11-12 | Melbourne City | 3 - 3 | Macarthur |
| 2023-11-08 | Melbourne City | 0 - 1 | Buriram Utd |
| 2023-11-03 | Melbourne City | 2 - 0 | Sydney |
| 2023-10-29 | Adelaide Utd | 6 - 0 | Melbourne City |
| 2023-10-25 | Buriram Utd | 0 - 2 | Melbourne City |
| 2023-10-21 | Melbourne City | 1 - 2 | Western United |
| 2023-10-04 | Zhejiang Pro | 1 - 2 | Melbourne City |
| 2023-09-24 | Melbourne City | 1 - 2 | Sydney |
| 2023-09-20 | Melbourne City | 0 - 0 | Ventforet Kofu |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Tabuľka A-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Ph. | 6 | +6 | 14 |
| 2 | WS Wanderers | 6 | +8 | 12 |
| 3 | Macarthur | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Brisbane Roar | 6 | +2 | 11 |
| 5 | Adelaide Utd | 6 | +6 | 10 |
| 6 | Melbourne Vict. | 6 | +4 | 10 |
| 7 | Melbourne City | 6 | -4 | 7 |
| 8 | Sydney | 6 | -3 | 6 |
| 9 | Newcastle Jets | 6 | -5 | 5 |
| 10 | Perth Glory | 6 | -3 | 4 |
| 11 | CC Mariners | 6 | -5 | 4 |
| 12 | Western United | 6 | -9 | 3 |
Chronológia zápasov v lige
| Perth Glory | |
| Melbourne City | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Perth Glory | Melbourne City |
|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Ph. | 1 - 0 | |
| 2 | WS Wanderers | ||
| 3 | Macarthur | ||
| 4 | Brisbane Roar | ||
| 5 | Adelaide Utd | 6 - 0 | |
| 6 | Melbourne Vict. | ||
| 7 | Melbourne City | - | |
| 8 | Sydney | ||
| 9 | Newcastle Jets | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 10 | Perth Glory | - | |
| 11 | CC Mariners | 2 - 0 | |
| 12 | Western United |
Pozícia v lige
| Perth Glory | Melbourne City | |
| Pozícia | 10 | 7 |
| Body | 4 | 7 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 9 |
| Body | 4 | 3 |
Forma v lige
| Perth Glory | Melbourne City | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 4 |
2
1 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
1 0 |
1
0 2 |
Góly v lige
| Perth Glory | Melbourne City | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
11 |
8
12 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
4
2 |
2
7 |
Celková štatistika pre A-League
| Zápasy (36) | |
| Víťazstva doma | 44% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (118) | |
| Góly na zápas | 3.28 |
| Góly doma na zápas | 1.92 |
| Góly vonku na zápas | 1.36 |
| Domáci tím skóroval v | 83% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 72% |
| Obidva Tímy Skórujú | 58% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 39% |
Perth Glory ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Newcastle Jets | - | Perth Glory |
| 2023-12-23 | Perth Glory | - | Macarthur |
| 2023-12-31 | CC Mariners | - | Perth Glory |
| 2024-01-06 | Perth Glory | - | Melbourne Vict. |
| 2024-01-14 | Perth Glory | - | Wellington Ph. |
| 2024-01-20 | WS Wanderers | - | Perth Glory |
Melbourne City ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-12 | Melbourne City | - | Zhejiang Pro |
| 2023-12-17 | Melbourne City | - | CC Mariners |
| 2023-12-23 | Melbourne City | - | Melbourne Vict. |
| 2023-12-28 | Melbourne City | - | Brisbane Roar |
| 2024-01-07 | Western United | - | Melbourne City |
| 2024-01-12 | Melbourne City | - | WS Wanderers |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.60 | 4.00 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 33% | 25% | 42% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.29 |
| Pravdepodobnosť | 44% | 56% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.50 | |
| Pravdepodobnosť | 88% | 12% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.30 | |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% | |
| Nad 2.5 @ 1.60 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.53 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 3.5 @ 1.53 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 52% | 48% | |
| Áno @ 1.57 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-08 08:03. Možné sú zmeny teraz!
