Nemzeti Bajnokság I - Maďarsko
piatok, 16.02.2024
19:00
19:00

Paks

Zalaegerszeg
3 - 4
(2 - 0, 1 - 4)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Paks |
| Vonku: | Zalaegerszeg |
| Vzdialenosť: | 155.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Fehervari uti Stadion |
| Kapacita: | 6 150 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:00 (20:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.80 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.30 | |||
| 62% | 14% | 24% | 1.57 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 82% | 18% | 57% | 43% | 29% | 71% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-10-21 | Zalaegerszeg | 2 - 5 | Paks |
| 2023-05-26 | Zalaegerszeg | 1 - 1 | Paks |
| 2023-03-04 | Paks | 3 - 1 | Zalaegerszeg |
| 2022-10-15 | Zalaegerszeg | 3 - 0 | Paks |
| 2022-04-23 | Zalaegerszeg | 2 - 3 | Paks |
| 2022-01-29 | Paks | 3 - 2 | Zalaegerszeg |
| 2021-09-24 | Zalaegerszeg | 2 - 5 | Paks |
| 2021-04-17 | Paks | 1 - 1 | Zalaegerszeg |
| 2021-01-31 | Zalaegerszeg | 4 - 4 | Paks |
| 2020-10-18 | Paks | 3 - 1 | Zalaegerszeg |
| 2020-06-13 | Zalaegerszeg | 3 - 3 | Paks |
| 2020-02-01 | Paks | 2 - 0 | Zalaegerszeg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 12 | 9 | 8 | |
| 58% | 33% | 8% | 100% | 75% | 67% |
Paks posledné 12 zápasy
| 2024-02-11 | Paks | 1 - 0 | Kecskemeti |
| 2024-02-08 | Mezokovesd | 0 - 1 | Paks |
| 2024-02-04 | Paks | 2 - 1 | Puskas Academy |
| 2024-01-26 | Paks | 2 - 0 | Botev Plovdiv |
| 2024-01-24 | Paks | 0 - 0 | Blau-Weiss Linz |
| 2024-01-19 | Pogon Štetín | 3 - 0 | Paks |
| 2024-01-10 | Paks | 3 - 0 | BFC Siofok |
| 2023-12-16 | Fehervar | 3 - 0 | Paks |
| 2023-12-10 | Paks | 3 - 2 | Ferencváros |
| 2023-12-03 | Újpest | 1 - 2 | Paks |
| 2023-11-24 | Paks | 4 - 1 | DVTK |
| 2023-11-12 | Debrecín | 1 - 0 | Paks |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 7 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 58% | 17% |
Zalaegerszeg posledné 12 zápasy
| 2024-02-11 | Zalaegerszeg | 1 - 1 | Mezokovesd |
| 2024-02-07 | Puskas Academy | 0 - 1 | Zalaegerszeg |
| 2024-02-03 | Zalaegerszeg | 3 - 1 | Fehervar |
| 2024-01-17 | Pafos | 1 - 3 | Zalaegerszeg |
| 2024-01-12 | Nafta Lendava | 0 - 8 | Zalaegerszeg |
| 2023-12-17 | Ferencváros | 3 - 0 | Zalaegerszeg |
| 2023-12-09 | Zalaegerszeg | 1 - 1 | Újpest |
| 2023-12-03 | DVTK | 0 - 3 | Zalaegerszeg |
| 2023-11-25 | Zalaegerszeg | 1 - 2 | Debrecín |
| 2023-11-17 | Zalaegerszeg | 1 - 1 | Rudes |
| 2023-11-10 | MTK Budapešť | 2 - 0 | Zalaegerszeg |
| 2023-11-05 | Kisvarda | 0 - 1 | Zalaegerszeg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Tabuľka Nemzeti Bajnokság I
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paks | 20 | +14 | 43 |
| 2 | Ferencváros | 20 | +30 | 42 |
| 3 | Fehervar | 20 | +13 | 36 |
| 4 | Puskas Academy | 20 | +7 | 31 |
| 5 | Debrecín | 20 | +3 | 29 |
| 6 | MTK Budapešť | 20 | -10 | 28 |
| 7 | Kecskemeti | 20 | -1 | 27 |
| 8 | DVTK | 20 | -4 | 25 |
| 9 | Újpest | 20 | -14 | 24 |
| 10 | Zalaegerszeg | 20 | -12 | 22 |
| 11 | Mezokovesd | 20 | -13 | 16 |
| 12 | Kisvarda | 20 | -13 | 14 |
Chronológia zápasov v lige
| Paks | |
| Zalaegerszeg | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Paks | Zalaegerszeg |
|---|---|---|---|
| 1 | Paks | - | |
| 2 | Ferencváros | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Fehervar | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 4 | Puskas Academy | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Debrecín | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | MTK Budapešť | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Kecskemeti | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | DVTK | 4 - 1 | 0 - 3 |
| 9 | Újpest | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Zalaegerszeg | - | |
| 11 | Mezokovesd | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Kisvarda | 3 - 1 | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Paks | Zalaegerszeg | |
| Pozícia | 1 | 10 |
| Body | 43 | 22 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 1 | 5 |
| Body | 28 | 13 |
Forma v lige
| Paks | Zalaegerszeg | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
13
4 3 |
6
4 10 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
9
1 0 |
4
1 5 |
Góly v lige
| Paks | Zalaegerszeg | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
36
22 |
26
38 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
22
6 |
12
15 |
Celková štatistika pre Nemzeti Bajnokság I
| Zápasy (120) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 19% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (366) | |
| Góly na zápas | 3.05 |
| Góly doma na zápas | 1.71 |
| Góly vonku na zápas | 1.34 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 72% |
| Obidva Tímy Skórujú | 59% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 32% |
Paks ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-25 | Kisvarda | - | Paks |
| 2024-02-29 | Újpest | - | Paks |
| 2024-03-03 | MTK Budapešť | - | Paks |
| 2024-03-10 | Paks | - | Debrecín |
| 2024-03-16 | DVTK | - | Paks |
| 2024-03-31 | Paks | - | Újpest |
Zalaegerszeg ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-24 | Zalaegerszeg | - | Kecskemeti |
| 2024-02-27 | DVTK | - | Zalaegerszeg |
| 2024-03-02 | Kisvarda | - | Zalaegerszeg |
| 2024-03-10 | Zalaegerszeg | - | MTK Budapešť |
| 2024-03-17 | Debrecín | - | Zalaegerszeg |
| 2024-03-30 | Zalaegerszeg | - | DVTK |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 3.80 | 5.50 |
| Pravdepodobnosť | 62% | 14% | 24% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 2.30 |
| Pravdepodobnosť | 71% | 29% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 82% | 18% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Nad 2.5 @ 1.75 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravdepodobnosť | 29% | 71% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Áno @ 1.73 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-16 16:00. Možné sú zmeny teraz!
