Superliga 2 - Grécko
nedeľa, 26.11.2023
13:00
13:00

Ch. Kissamikos

Egaleo
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Mourniés |
| Vonku: | Egaleo |
| Vzdialenosť: | 280.4 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 13:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 7.00 | 10.00 | 1 | 1.06 | 3.75 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.25 | 86% | 14% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.86 | 2.10 | 1.70 | 3.74 | 1.23 | ||||||
| 59% | 41% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-04-29 | Ch. Kissamikos | 2 - 1 | Egaleo |
| 2022-12-18 | Egaleo | 0 - 0 | Ch. Kissamikos |
| 2022-02-13 | Ch. Kissamikos | 1 - 0 | Egaleo |
| 2021-11-07 | Egaleo | 1 - 1 | Ch. Kissamikos |
| 2021-09-29 | Egaleo | 1 - 1 | Ch. Kissamikos |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| 40% | 60% | 0% | 60% | 20% | 0% |
Ch. Kissamikos posledné 12 zápasy
| 2023-11-19 | Giouchtas | 0 - 0 | Ch. Kissamikos |
| 2023-11-12 | Ch. Kissamikos | 2 - 0 | Panathinaikos B |
| 2023-11-06 | Athens Kallithea | 0 - 1 | Ch. Kissamikos |
| 2023-10-28 | Ch. Kissamikos | 4 - 1 | Panachaiki |
| 2023-10-22 | Kalamata | 0 - 2 | Ch. Kissamikos |
| 2023-10-16 | Diagoras | 3 - 1 | Ch. Kissamikos |
| 2023-10-09 | Ch. Kissamikos | 3 - 5 | OFI Crete |
| 2023-10-02 | Ch. Kissamikos | 3 - 0 | Tilikratis |
| 2023-09-27 | Kozani FC | 1 - 2 | Ch. Kissamikos |
| 2023-09-24 | Ionikos | 0 - 3 | Ch. Kissamikos |
| 2023-09-17 | Ch. Kissamikos | 2 - 1 | Apollon Pontou |
| 2023-09-09 | OFI Crete | 2 - 2 | Ch. Kissamikos |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 8 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 67% | 33% |
Egaleo posledné 12 zápasy
| 2023-11-18 | Egaleo | 0 - 0 | Olympiacos B |
| 2023-11-12 | Egaleo | 1 - 0 | Giouchtas |
| 2023-11-05 | Panathinaikos B | 1 - 0 | Egaleo |
| 2023-10-28 | Egaleo | 1 - 1 | Athens Kallithea |
| 2023-10-22 | Panachaiki | 0 - 1 | Egaleo |
| 2023-10-14 | Egaleo | 0 - 3 | Kalamata |
| 2023-10-04 | Egaleo | 0 - 0 | Diagoras |
| 2023-09-30 | Diagoras | 2 - 1 | Egaleo |
| 2023-09-24 | Tilikratis | 1 - 0 | Egaleo |
| 2023-09-13 | Makedonikos | 0 - 4 | Egaleo |
| 2023-06-18 | Egaleo | 1 - 1 | Proodeftiki |
| 2023-06-11 | Athens Kallithea | 2 - 0 | Egaleo |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 25% | 8% |
Tabuľka Superliga 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadiakos | 9 | +7 | 22 |
| 2 | Larissa | 8 | +5 | 17 |
| 3 | Niki Volos | 8 | +8 | 15 |
| 4 | Makedonikos | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Kozani FC | 8 | +1 | 13 |
| 6 | Anag. Karditsas | 8 | 0 | 11 |
| 6 | Iraklis | 9 | 0 | 11 |
| 8 | PAOK B | 8 | +1 | 10 |
| 9 | Aiolikos | 8 | -6 | 8 |
| 10 | Kampaniakos | 7 | -6 | 6 |
| 11 | Apollon Pontou | 8 | -8 | 5 |
| 12 | AEK Athens B | 7 | -4 | 4 |
| 1 | Athens Kallithea | 9 | +7 | 20 |
| 2 | Ch. Kissamikos | 8 | +12 | 19 |
| 3 | Kalamata | 8 | +9 | 15 |
| 4 | Ionikos | 9 | +2 | 14 |
| 5 | Diagoras | 8 | 0 | 12 |
| 6 | Giouchtas | 8 | +1 | 11 |
| 7 | Ilioupoli | 7 | -3 | 10 |
| 8 | Egaleo | 8 | -4 | 8 |
| 9 | Tilikratis | 9 | -12 | 7 |
| 10 | Panathinaikos B | 8 | -9 | 6 |
| 11 | Olympiacos B | 8 | +5 | 3 |
| 12 | Panachaiki | 8 | -8 | 3 |
Chronológia zápasov v lige
| Ch. Kissamikos | |
| Egaleo | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Ch. Kissamikos | Egaleo |
|---|---|---|---|
| 1 | Levadiakos | ||
| 2 | Larissa | ||
| 3 | Niki Volos | ||
| 4 | Makedonikos | ||
| 5 | Kozani FC | ||
| 6 | Anag. Karditsas | ||
| 6 | Iraklis | ||
| 8 | PAOK B | ||
| 9 | Aiolikos | ||
| 10 | Kampaniakos | ||
| 11 | Apollon Pontou | ||
| 12 | AEK Athens B | ||
| 1 | Athens Kallithea | ||
| 2 | Ch. Kissamikos | - | |
| 3 | Kalamata | ||
| 4 | Ionikos | ||
| 5 | Diagoras | 2 - 1 | |
| 6 | Giouchtas | ||
| 7 | Ilioupoli | ||
| 8 | Egaleo | - | |
| 9 | Tilikratis | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Panathinaikos B | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Olympiacos B | ||
| 12 | Panachaiki | 4 - 1 | 0 - 1 |
Pozícia v lige
| Ch. Kissamikos | Egaleo | |
| Pozícia | 2 | 8 |
| Body | 19 | 8 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 21 | 23 |
| Body | 9 | 3 |
Forma v lige
| Ch. Kissamikos | Egaleo | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
1 1 |
2
2 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
0 0 |
1
0 3 |
Góly v lige
| Ch. Kissamikos | Egaleo | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
16
4 |
4
8 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
1 |
2
4 |
Celková štatistika pre Superliga 2
| Zápasy (97) | |
| Víťazstva doma | 51% |
| Remízy | 19% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (218) | |
| Góly na zápas | 2.25 |
| Góly doma na zápas | 1.29 |
| Góly vonku na zápas | 0.96 |
| Domáci tím skóroval v | 71% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 58% |
| Obidva Tímy Skórujú | 37% |
| Nad 1.5 | 65% |
| Nad 2.5 | 40% |
| Nad 3.5 | 21% |
Ch. Kissamikos ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-03 | Olympiacos B | - | Ch. Kissamikos |
| 2023-12-10 | Ilioupoli | - | Ch. Kissamikos |
| 2023-12-19 | Ch. Kissamikos | - | Ionikos |
| 2024-01-07 | Tilikratis | - | Ch. Kissamikos |
| 2024-01-13 | Ch. Kissamikos | - | Diagoras |
| 2024-01-21 | Ch. Kissamikos | - | Kalamata |
Egaleo ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-03 | Ilioupoli | - | Egaleo |
| 2023-12-13 | Ionikos | - | Egaleo |
| 2023-12-19 | Egaleo | - | Tilikratis |
| 2024-01-07 | Egaleo | - | Diagoras |
| 2024-01-13 | Kalamata | - | Egaleo |
| 2024-01-21 | Egaleo | - | Panachaiki |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 7.00 | 10.00 |
| Pravdepodobnosť | 45% | 35% | 20% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.06 | 3.75 |
| Pravdepodobnosť | 86% | 14% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.36 | 2.86 | |
| Pravdepodobnosť | 59% | 41% | |
| Nad 1.5 @ 1.36 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.70 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Pod 2.5 @ 1.70 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.74 | 1.23 | |
| Pravdepodobnosť | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.23 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.96 | 1.37 | |
| Pravdepodobnosť | 29% | 71% | |
| Nie @ 1.37 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-26 12:00. Možné sú zmeny teraz!
