Serie C - Skupina A - Taliansko
sobota, 10.02.2024
17:30
17:30

Padova

Trento 1921
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Padua |
| Vonku: | Trento |
| Vzdialenosť: | 93.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Euganeo |
| Kapacita: | 32 420 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:30 (18:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.40 | 9.00 | 1 | 1.06 | 3.20 | |||
| 56% | 22% | 22% | 1.30 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.90 | 2.05 | 1.68 | 3.60 | 1.24 | ||||||
| 68% | 32% | 34% | 66% | 14% | 86% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-09-30 | Trento 1921 | 0 - 3 | Padova |
| 2023-04-08 | Trento 1921 | 0 - 1 | Padova |
| 2022-12-04 | Padova | 2 - 1 | Trento 1921 |
| 2022-02-20 | Trento 1921 | 2 - 2 | Padova |
| 2021-10-17 | Padova | 2 - 1 | Trento 1921 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 0 | 4 | 4 | 1 | |
| 80% | 20% | 0% | 80% | 80% | 20% |
Padova posledné 12 zápasy
| 2024-02-04 | Virtus Verona | 1 - 1 | Padova |
| 2024-01-28 | Novara | 0 - 3 | Padova |
| 2024-01-24 | Lucchese | 1 - 0 | Padova |
| 2024-01-20 | Padova | 1 - 0 | Alessandria |
| 2024-01-14 | Legnago Salus | 0 - 0 | Padova |
| 2024-01-08 | Padova | 0 - 5 | Mantova |
| 2023-12-22 | Triestina | 0 - 1 | Padova |
| 2023-12-17 | Padova | 3 - 0 | Fiorenzuola |
| 2023-12-12 | Pontedera | 0 - 1 | Padova |
| 2023-12-09 | Atalanta U23 | 0 - 1 | Padova |
| 2023-12-03 | Padova | 1 - 1 | Lumezzane |
| 2023-11-30 | Padova | 2 - 0 | Lumezzane |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 3 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 25% | 8% |
Trento 1921 posledné 12 zápasy
| 2024-02-05 | Trento 1921 | 0 - 2 | Fiorenzuola |
| 2024-01-28 | Legnago Salus | 0 - 0 | Trento 1921 |
| 2024-01-21 | Trento 1921 | 1 - 1 | Novara |
| 2024-01-13 | Atalanta U23 | 1 - 0 | Trento 1921 |
| 2024-01-07 | Trento 1921 | 0 - 1 | Triestina |
| 2023-12-23 | Renate | 1 - 0 | Trento 1921 |
| 2023-12-17 | Trento 1921 | 4 - 1 | Vicenza |
| 2023-12-08 | Pro Vercelli | 2 - 0 | Trento 1921 |
| 2023-12-03 | Giana Erminio | 2 - 1 | Trento 1921 |
| 2023-11-24 | Trento 1921 | 1 - 2 | Albinoleffe |
| 2023-11-19 | Mantova | 0 - 1 | Trento 1921 |
| 2023-11-11 | Trento 1921 | 1 - 0 | ArzignanoChiampo |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 25% | 8% |
Tabuľka Serie C - Skupina A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 25 | +32 | 60 |
| 2 | Padova | 24 | +19 | 51 |
| 3 | Triestina | 25 | +18 | 46 |
| 4 | Atalanta U23 | 23 | +3 | 38 |
| 5 | Pro Vercelli | 24 | +8 | 37 |
| 6 | Vicenza | 24 | +8 | 37 |
| 7 | Lumezzane | 24 | +1 | 35 |
| 8 | Virtus Verona | 24 | 0 | 34 |
| 9 | Albinoleffe | 24 | +1 | 33 |
| 10 | Pro Patria | 24 | -5 | 32 |
| 11 | Legnago Salus | 24 | +2 | 31 |
| 12 | Giana Erminio | 24 | -5 | 31 |
| 13 | ArzignanoChiampo | 24 | -5 | 29 |
| 14 | Renate | 23 | -7 | 29 |
| 15 | Pergolettese | 24 | -5 | 27 |
| 16 | Trento 1921 | 24 | -6 | 27 |
| 17 | Novara | 24 | -15 | 22 |
| 18 | Fiorenzuola | 24 | -17 | 22 |
| 19 | Pro Sesto | 24 | -12 | 19 |
| 20 | Alessandria | 24 | -15 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Padova | |
| Trento 1921 | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Padova | Trento 1921 |
|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 0 - 5 | 0 - 1 |
| 2 | Padova | - | |
| 3 | Triestina | 0 - 1 | |
| 4 | Atalanta U23 | 1 - 0 | |
| 5 | Pro Vercelli | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | Vicenza | ||
| 7 | Lumezzane | 1 - 1 | |
| 8 | Virtus Verona | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 9 | Albinoleffe | ||
| 10 | Pro Patria | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 11 | Legnago Salus | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Giana Erminio | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | ArzignanoChiampo | ||
| 14 | Renate | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Pergolettese | 2 - 0 | |
| 16 | Trento 1921 | - | |
| 17 | Novara | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Fiorenzuola | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 19 | Pro Sesto | ||
| 20 | Alessandria | 1 - 0 |
Pozícia v lige
| Padova | Trento 1921 | |
| Pozícia | 2 | 16 |
| Body | 51 | 27 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 15 |
| Body | 24 | 13 |
Forma v lige
| Padova | Trento 1921 | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
14
9 1 |
7
6 11 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
3 1 |
4
1 7 |
Góly v lige
| Padova | Trento 1921 | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
36
17 |
21
27 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
10 |
9
14 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina A
| Zápasy (240) | |
| Víťazstva doma | 38% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 35% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (533) | |
| Góly na zápas | 2.22 |
| Góly doma na zápas | 1.14 |
| Góly vonku na zápas | 1.08 |
| Domáci tím skóroval v | 65% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 45% |
| Nad 1.5 | 67% |
| Nad 2.5 | 38% |
| Nad 3.5 | 18% |
Padova ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-13 | Pro Patria | - | Padova |
| 2024-02-17 | Padova | - | Pro Sesto |
| 2024-02-24 | Padova | - | ArzignanoChiampo |
| 2024-02-28 | Padova | - | Lucchese |
| 2024-03-03 | Renate | - | Padova |
| 2024-03-06 | Padova | - | Vicenza |
Trento 1921 ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-13 | Lumezzane | - | Trento 1921 |
| 2024-02-18 | Trento 1921 | - | Pergolettese |
| 2024-02-24 | Pro Sesto | - | Trento 1921 |
| 2024-03-01 | Trento 1921 | - | Pro Patria |
| 2024-03-05 | Alessandria | - | Trento 1921 |
| 2024-03-09 | Trento 1921 | - | Virtus Verona |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 4.40 | 9.00 |
| Pravdepodobnosť | 56% | 22% | 22% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.06 | 3.20 |
| Pravdepodobnosť | 71% | 29% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.35 | 2.90 | |
| Pravdepodobnosť | 68% | 32% | |
| Nad 1.5 @ 1.35 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.68 | |
| Pravdepodobnosť | 34% | 66% | |
| Pod 2.5 @ 1.68 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.60 | 1.24 | |
| Pravdepodobnosť | 14% | 86% | |
| Pod 3.5 @ 1.24 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.65 | 1.41 | |
| Pravdepodobnosť | 41% | 59% | |
| Nie @ 1.41 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-10 16:03. Možné sú zmeny teraz!
