Liga Nacional - Honduras
nedeľa, 04.02.2024
23:00
23:00

Ol. Tegucigalpa

Real Soc. Tocoa
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Tegucigalpa |
| Vonku: | Tocoa |
| Vzdialenosť: | 220.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Tiburcio Carias Andino |
| Kapacita: | 35 000 |
| Rozmery: | 110 x 75 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 23:00 (17:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 4.50 | 8.00 | X2 | 1.02 | 3.70 | |||
| 22% | 46% | 32% | 3.70 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.75 | 1.68 | 2.05 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 84% | 16% | 66% | 34% | 45% | 55% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-25 | Ol. Tegucigalpa | 3 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2023-08-17 | Real Soc. Tocoa | 3 - 3 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-03-01 | Real Soc. Tocoa | 0 - 2 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-01-22 | Ol. Tegucigalpa | 5 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2022-11-19 | Ol. Tegucigalpa | 2 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2022-09-11 | Real Soc. Tocoa | 2 - 2 | Ol. Tegucigalpa |
| 2022-04-21 | Real Soc. Tocoa | 0 - 1 | Ol. Tegucigalpa |
| 2022-01-20 | Ol. Tegucigalpa | 4 - 2 | Real Soc. Tocoa |
| 2021-10-10 | Ol. Tegucigalpa | 4 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2021-08-08 | Real Soc. Tocoa | 0 - 3 | Ol. Tegucigalpa |
| 2021-04-04 | Ol. Tegucigalpa | 3 - 1 | Real Soc. Tocoa |
| 2021-03-03 | Real Soc. Tocoa | 2 - 2 | Ol. Tegucigalpa |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 11 | 9 | 7 | |
| 75% | 25% | 0% | 92% | 75% | 58% |
Ol. Tegucigalpa posledné 12 zápasy
| 2024-02-02 | Vida La Ceiba | 0 - 4 | Ol. Tegucigalpa |
| 2024-01-28 | Ol. Tegucigalpa | 1 - 1 | Marathon |
| 2024-01-21 | Genesis PN | 2 - 2 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-12-22 | Ol. Tegucigalpa | 2 - 1 | Motagua |
| 2023-12-17 | Motagua | 0 - 0 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-12-10 | Ol. Tegucigalpa | 2 - 0 | Genesis PN |
| 2023-12-08 | Genesis PN | 0 - 1 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-11-25 | Genesis PN | 1 - 2 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-11-12 | Ol. Tegucigalpa | 5 - 1 | Marathon |
| 2023-11-06 | Ol. Tegucigalpa | 3 - 1 | Lobos UPNFM |
| 2023-10-29 | Vida La Ceiba | 1 - 3 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-10-23 | Ol. Tegucigalpa | 3 - 0 | Motagua |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 10 | 8 | 5 | |
| 75% | 25% | 0% | 83% | 67% | 42% |
Real Soc. Tocoa posledné 12 zápasy
| 2024-01-31 | Real Soc. Tocoa | 2 - 1 | Lobos UPNFM |
| 2024-01-28 | Olancho FC | 0 - 1 | Real Soc. Tocoa |
| 2024-01-21 | Real Soc. Tocoa | 3 - 2 | Victoria La Ceiba |
| 2023-12-03 | Genesis PN | 3 - 2 | Real Soc. Tocoa |
| 2023-11-30 | Real Soc. Tocoa | 0 - 0 | Genesis PN |
| 2023-11-25 | Vida La Ceiba | 1 - 1 | Real Soc. Tocoa |
| 2023-11-12 | Real Soc. Tocoa | 3 - 2 | Motagua |
| 2023-11-08 | Real Espana | 1 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2023-10-29 | Marathon | 2 - 1 | Real Soc. Tocoa |
| 2023-10-22 | Real Soc. Tocoa | 0 - 1 | Olancho FC |
| 2023-10-20 | Victoria La Ceiba | 0 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2023-10-09 | Real Soc. Tocoa | 0 - 1 | Genesis PN |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 42% | 25% |
Tabuľka Liga Nacional
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Soc. Tocoa | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Marathon | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Real Espana | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Ol. Tegucigalpa | 3 | +4 | 5 |
| 5 | Motagua | 3 | +1 | 4 |
| 6 | Lobos UPNFM | 3 | 0 | 3 |
| 7 | Olancho FC | 3 | -1 | 2 |
| 8 | Genesis PN | 3 | -3 | 2 |
| 9 | Victoria La Ceiba | 3 | -4 | 1 |
| 10 | Vida La Ceiba | 3 | -8 | 0 |
Chronológia zápasov v lige
| Ol. Tegucigalpa | |
| Real Soc. Tocoa | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Ol. Tegucigalpa | Real Soc. Tocoa |
|---|---|---|---|
| 1 | Real Soc. Tocoa | - | |
| 2 | Marathon | 1 - 1 | |
| 3 | Real Espana | ||
| 4 | Ol. Tegucigalpa | - | |
| 5 | Motagua | ||
| 6 | Lobos UPNFM | ||
| 7 | Olancho FC | 0 - 1 | |
| 8 | Genesis PN | ||
| 9 | Victoria La Ceiba | ||
| 10 | Vida La Ceiba |
Pozícia v lige
| Ol. Tegucigalpa | Real Soc. Tocoa | |
| Pozícia | 4 | 1 |
| Body | 5 | 9 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 1 |
| Body | 1 | 3 |
Forma v lige
| Ol. Tegucigalpa | Real Soc. Tocoa | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
2 0 |
3
0 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
1 0 |
1
0 0 |
Góly v lige
| Ol. Tegucigalpa | Real Soc. Tocoa | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
7
3 |
6
3 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
1
1 |
1
0 |
Celková štatistika pre Liga Nacional
| Zápasy (15) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 33% |
| Víťazstva vonku | 20% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (47) | |
| Góly na zápas | 3.13 |
| Góly doma na zápas | 1.87 |
| Góly vonku na zápas | 1.27 |
| Domáci tím skóroval v | 87% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 80% |
| Obidva Tímy Skórujú | 67% |
| Nad 1.5 | 93% |
| Nad 2.5 | 73% |
| Nad 3.5 | 40% |
Ol. Tegucigalpa ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-12 | Real Espana | - | Ol. Tegucigalpa |
| 2024-02-18 | Ol. Tegucigalpa | - | Olancho FC |
| 2024-02-25 | Motagua | - | Ol. Tegucigalpa |
| 2024-03-01 | Ol. Tegucigalpa | - | Lobos UPNFM |
| 2024-03-03 | Victoria La Ceiba | - | Ol. Tegucigalpa |
| 2024-03-10 | Ol. Tegucigalpa | - | Genesis PN |
Real Soc. Tocoa ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-11 | Real Soc. Tocoa | - | Genesis PN |
| 2024-02-17 | Marathon | - | Real Soc. Tocoa |
| 2024-02-25 | Vida La Ceiba | - | Real Soc. Tocoa |
| 2024-02-29 | Real Soc. Tocoa | - | Motagua |
| 2024-03-05 | Real Espana | - | Real Soc. Tocoa |
| 2024-03-11 | Victoria La Ceiba | - | Real Soc. Tocoa |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.24 | 4.50 | 8.00 |
| Pravdepodobnosť | 22% | 46% | 32% |
| X2 @ 3.70 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.02 | 3.70 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% |
| X2 @ 3.70 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.23 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 84% | 16% | |
| Nad 1.5 @ 1.23 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.68 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Nad 2.5 @ 1.68 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.55 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 1.55 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Áno @ 2.30 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-04 20:01. Možné sú zmeny teraz!
