National League - Anglicko
sobota, 27.01.2024
15:00
15:00

Oldham

Woking
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Oldham |
| Vonku: | Woking |
| Vzdialenosť: | 268.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Boundary Park |
| Kapacita: | 10 638 |
| Rozmery: | 100 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.75 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.20 | |||
| 51% | 29% | 20% | 1.65 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 49% | 51% | 30% | 70% |
Posledné 3 priame stretnutia
| 2023-11-18 | Woking | 0 - 1 | Oldham |
| 2023-03-07 | Oldham | 1 - 0 | Woking |
| 2022-09-13 | Woking | 3 - 0 | Oldham |
Oldham posledné 12 zápasy
| 2024-01-23 | Oldham | 2 - 0 | Barnet |
| 2024-01-06 | Dorking | 0 - 1 | Oldham |
| 2023-12-30 | Oldham | 2 - 0 | Hartlepool |
| 2023-12-26 | Hartlepool | 1 - 3 | Oldham |
| 2023-12-23 | Oldham | 1 - 2 | Gateshead |
| 2023-12-16 | Solihull Moors | 2 - 3 | Oldham |
| 2023-11-25 | Oldham | 1 - 4 | Ebbsfleet Utd |
| 2023-11-22 | Barnet | 1 - 4 | Oldham |
| 2023-11-18 | Woking | 0 - 1 | Oldham |
| 2023-11-11 | Oldham | 1 - 1 | Eastleigh |
| 2023-11-04 | Newport County | 2 - 0 | Oldham |
| 2023-10-28 | Oldham | 2 - 2 | Altrincham |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 6 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 50% | 42% |
Woking posledné 12 zápasy
| 2024-01-23 | Chesterfield | 1 - 0 | Woking |
| 2024-01-06 | Solihull Moors | 3 - 0 | Woking |
| 2024-01-01 | Woking | 2 - 3 | Aldershot |
| 2023-12-26 | Aldershot | 0 - 0 | Woking |
| 2023-12-23 | Woking | 0 - 0 | Maidenhead Utd |
| 2023-12-16 | Dorking | 1 - 2 | Woking |
| 2023-11-25 | Boreham Wood | 4 - 2 | Woking |
| 2023-11-21 | Woking | 0 - 2 | Chesterfield |
| 2023-11-18 | Woking | 0 - 1 | Oldham |
| 2023-11-11 | Oxford City | 3 - 2 | Woking |
| 2023-10-28 | Woking | 0 - 1 | Bromley |
| 2023-10-24 | Eastleigh | 0 - 1 | Woking |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 6 | 5 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 50% | 42% | 25% |
Tabuľka National League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chesterfield | 28 | +35 | 71 |
| 2 | Bromley | 30 | +20 | 58 |
| 3 | Barnet | 29 | +15 | 55 |
| 4 | Solihull Moors | 27 | +6 | 46 |
| 5 | Oldham | 28 | +7 | 45 |
| 6 | Altrincham | 27 | +11 | 43 |
| 7 | Rochdale | 28 | +7 | 41 |
| 8 | Halifax | 28 | +3 | 41 |
| 9 | Aldershot | 28 | -4 | 41 |
| 10 | Gateshead | 27 | +11 | 40 |
| 11 | Eastleigh | 28 | -4 | 38 |
| 12 | Southend | 27 | +16 | 34 |
| 13 | Boreham Wood | 29 | -9 | 34 |
| 14 | Hartlepool | 30 | -11 | 34 |
| 15 | Wealdstone | 25 | -2 | 33 |
| 16 | Dagenham and R. | 28 | -4 | 33 |
| 17 | York City | 28 | -7 | 33 |
| 18 | Maidenhead Utd | 28 | -8 | 32 |
| 19 | Dorking | 28 | -15 | 31 |
| 20 | Ebbsfleet Utd | 30 | -17 | 30 |
| 21 | Woking | 28 | -10 | 27 |
| 22 | Fylde | 28 | -11 | 26 |
| 23 | Kidderminster | 30 | -14 | 26 |
| 24 | Oxford City | 29 | -15 | 24 |
Chronológia zápasov v lige
| Oldham | |
| Woking | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Oldham | Woking |
|---|---|---|---|
| 1 | Chesterfield | 1 - 0 | |
| 2 | Bromley | ||
| 3 | Barnet | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Solihull Moors | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Oldham | - | |
| 6 | Altrincham | 2 - 2 | |
| 7 | Rochdale | ||
| 8 | Halifax | 1 - 2 | |
| 9 | Aldershot | 5 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Gateshead | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 11 | Eastleigh | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Southend | ||
| 13 | Boreham Wood | 4 - 2 | |
| 14 | Hartlepool | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 15 | Wealdstone | 1 - 0 | |
| 16 | Dagenham and R. | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 17 | York City | 2 - 0 | |
| 18 | Maidenhead Utd | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 19 | Dorking | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Ebbsfleet Utd | 1 - 4 | |
| 21 | Woking | - | |
| 22 | Fylde | 0 - 2 | |
| 23 | Kidderminster | 0 - 0 | |
| 24 | Oxford City | 4 - 0 | 3 - 2 |
Pozícia v lige
| Oldham | Woking | |
| Pozícia | 5 | 21 |
| Body | 45 | 27 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 11 | 11 |
| Body | 20 | 18 |
Forma v lige
| Oldham | Woking | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
12
9 7 |
7
6 15 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
5 4 |
5
3 7 |
Góly v lige
| Oldham | Woking | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
45
38 |
28
38 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
23
16 |
15
18 |
Celková štatistika pre National League
| Zápasy (338) | |
| Víťazstva doma | 42% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (1010) | |
| Góly na zápas | 2.99 |
| Góly doma na zápas | 1.65 |
| Góly vonku na zápas | 1.34 |
| Domáci tím skóroval v | 79% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 60% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 57% |
| Nad 3.5 | 34% |
Oldham ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-03 | Ebbsfleet Utd | - | Oldham |
| 2024-02-10 | Oldham | - | Bromley |
| 2024-02-13 | Oldham | - | Boreham Wood |
| 2024-02-17 | Maidenhead Utd | - | Oldham |
| 2024-02-20 | York City | - | Oldham |
| 2024-02-24 | Oldham | - | Kidderminster |
Woking ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-03 | Woking | - | Boreham Wood |
| 2024-02-06 | Woking | - | Oxford City |
| 2024-02-10 | Woking | - | Hartlepool |
| 2024-02-17 | Halifax | - | Woking |
| 2024-02-20 | Ebbsfleet Utd | - | Woking |
| 2024-02-24 | Woking | - | Wealdstone |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 3.75 | 4.75 |
| Pravdepodobnosť | 51% | 29% | 20% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 2.20 |
| Pravdepodobnosť | 71% | 29% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.29 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 78% | 22% | |
| Nad 1.5 @ 1.29 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Pod 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 30% | 70% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.91 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Áno @ 1.91 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-27 12:03. Možné sú zmeny teraz!
