Liga Nacional - Honduras
sobota, 25.11.2023
21:00
21:00

Olancho FC

Real Espana
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Juticalpa |
| Vonku: | San Pedro Sula |
| Vzdialenosť: | 215.2 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 21:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.93 | 3.20 | 3.40 | 1 | 1.28 | 1.75 | |||
| 47% | 12% | 41% | 1.93 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.20 | 1.90 | 1.77 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 66% | 34% | 53% | 47% | 32% | 68% |
Posledné 7 priame stretnutia
| 2023-09-21 | Real Espana | 3 - 1 | Olancho FC |
| 2023-05-13 | Olancho FC | 2 - 0 | Real Espana |
| 2023-05-11 | Real Espana | 0 - 2 | Olancho FC |
| 2023-04-29 | Olancho FC | 0 - 0 | Real Espana |
| 2023-02-26 | Real Espana | 1 - 1 | Olancho FC |
| 2022-11-13 | Real Espana | 4 - 3 | Olancho FC |
| 2022-09-04 | Olancho FC | 3 - 1 | Real Espana |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 6 | 3 | 3 | |
| 43% | 29% | 29% | 86% | 43% | 43% |
Olancho FC posledné 12 zápasy
| 2023-11-11 | Lobos UPNFM | 2 - 2 | Olancho FC |
| 2023-11-05 | Olancho FC | 0 - 1 | Motagua |
| 2023-10-29 | Genesis PN | 2 - 2 | Olancho FC |
| 2023-10-22 | Real Soc. Tocoa | 0 - 1 | Olancho FC |
| 2023-10-19 | Olancho FC | 0 - 1 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-10-08 | Vida La Ceiba | 0 - 0 | Olancho FC |
| 2023-10-05 | Ol. Tegucigalpa | 1 - 0 | Olancho FC |
| 2023-09-30 | Olancho FC | 0 - 2 | Victoria La Ceiba |
| 2023-09-24 | Marathon | 0 - 2 | Olancho FC |
| 2023-09-21 | Real Espana | 3 - 1 | Olancho FC |
| 2023-09-17 | Olancho FC | 2 - 1 | Lobos UPNFM |
| 2023-09-14 | Motagua | 1 - 0 | Olancho FC |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 25% |
Real Espana posledné 12 zápasy
| 2023-11-13 | Real Espana | 3 - 1 | Vida La Ceiba |
| 2023-11-08 | Real Espana | 1 - 0 | Real Soc. Tocoa |
| 2023-10-29 | Motagua | 4 - 1 | Real Espana |
| 2023-10-24 | Real Espana | 0 - 0 | Genesis PN |
| 2023-10-20 | Real Espana | 1 - 2 | Marathon |
| 2023-10-08 | Lobos UPNFM | 1 - 3 | Real Espana |
| 2023-10-02 | Real Espana | 0 - 1 | Ol. Tegucigalpa |
| 2023-09-24 | Victoria La Ceiba | 4 - 3 | Real Espana |
| 2023-09-21 | Real Espana | 3 - 1 | Olancho FC |
| 2023-09-18 | Vida La Ceiba | 1 - 0 | Real Espana |
| 2023-09-14 | Real Soc. Tocoa | 2 - 1 | Real Espana |
| 2023-09-04 | Real Espana | 3 - 3 | Motagua |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 8 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 67% | 50% |
Tabuľka Liga Nacional
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Tegucigalpa | 17 | +33 | 45 |
| 2 | Motagua | 17 | +12 | 29 |
| 3 | Marathon | 17 | -1 | 29 |
| 4 | Genesis PN | 17 | 0 | 23 |
| 5 | Real Soc. Tocoa | 17 | -2 | 21 |
| 6 | Olancho FC | 17 | -3 | 20 |
| 7 | Real Espana | 17 | -6 | 20 |
| 8 | Vida La Ceiba | 17 | -9 | 19 |
| 9 | Lobos UPNFM | 17 | -15 | 15 |
| 10 | Victoria La Ceiba | 17 | -9 | 14 |
Chronológia zápasov v lige
| Olancho FC | |
| Real Espana | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Olancho FC | Real Espana |
|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Tegucigalpa | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Motagua | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 3 | Marathon | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Genesis PN | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Real Soc. Tocoa | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Olancho FC | - | |
| 7 | Real Espana | - | |
| 8 | Vida La Ceiba | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Lobos UPNFM | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 10 | Victoria La Ceiba | 0 - 2 | 4 - 3 |
Pozícia v lige
| Olancho FC | Real Espana | |
| Pozícia | 6 | 7 |
| Body | 20 | 20 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 10 | 7 |
| Body | 10 | 3 |
Forma v lige
| Olancho FC | Real Espana | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
5 7 |
6
2 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
1 4 |
1
0 7 |
Góly v lige
| Olancho FC | Real Espana | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
18 |
25
31 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
6
8 |
9
20 |
Celková štatistika pre Liga Nacional
| Zápasy (85) | |
| Víťazstva doma | 51% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 26% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (240) | |
| Góly na zápas | 2.82 |
| Góly doma na zápas | 1.66 |
| Góly vonku na zápas | 1.16 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 71% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 34% |
Olancho FC ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-01 | Olancho FC | - | Motagua |
| 2023-12-04 | Motagua | - | Olancho FC |
| 2024-01-22 | Motagua | - | Olancho FC |
| 2024-01-28 | Olancho FC | - | Real Soc. Tocoa |
| 2024-02-01 | Olancho FC | - | Real Espana |
| 2024-02-04 | Victoria La Ceiba | - | Olancho FC |
Real Espana ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-14 | Real Espana | - | Coban Imperial |
| 2024-01-21 | Vida La Ceiba | - | Real Espana |
| 2024-01-28 | Real Espana | - | Motagua |
| 2024-02-01 | Olancho FC | - | Real Espana |
| 2024-02-03 | Lobos UPNFM | - | Real Espana |
| 2024-02-12 | Real Espana | - | Ol. Tegucigalpa |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.93 | 3.20 | 3.40 |
| Pravdepodobnosť | 47% | 12% | 41% |
| 1 @ 1.93 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 1.75 |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.31 | 3.20 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Nad 1.5 @ 1.31 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.77 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.90 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.29 | |
| Pravdepodobnosť | 32% | 68% | |
| Pod 3.5 @ 1.29 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.78 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 52% | 48% | |
| Áno @ 1.78 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-25 20:00. Možné sú zmeny teraz!
