Prvá liga - Čierna Hora
sobota, 02.12.2023
14:30
14:30

Petrovac

Buducnost
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Petrovac |
| Vonku: | Podgorica |
| Vzdialenosť: | 37.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stadion pod Malim Brdom |
| Kapacita: | 530 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:30 (15:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.60 | 3.50 | 1.62 | 2 | 2.15 | 1.17 | |||
| 17% | 43% | 40% | 1.62 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.40 | 1.83 | 1.85 | 3.00 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 40% | 60% | 26% | 74% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-23 | Buducnost | 2 - 1 | Petrovac |
| 2023-04-09 | Buducnost | 4 - 4 | Petrovac |
| 2023-02-18 | Petrovac | 1 - 1 | Buducnost |
| 2022-10-09 | Buducnost | 3 - 3 | Petrovac |
| 2022-07-31 | Petrovac | 4 - 2 | Buducnost |
| 2022-05-24 | Buducnost | 6 - 0 | Petrovac |
| 2022-04-02 | Petrovac | 0 - 2 | Buducnost |
| 2021-12-05 | Buducnost | 2 - 1 | Petrovac |
| 2021-09-26 | Petrovac | 2 - 3 | Buducnost |
| 2021-05-01 | Buducnost | 0 - 2 | Petrovac |
| 2021-03-06 | Petrovac | 1 - 4 | Buducnost |
| 2020-12-17 | Petrovac | 0 - 1 | Buducnost |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 8 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 67% | 50% |
Petrovac posledné 12 zápasy
| 2023-11-28 | Jedinstvo | 1 - 1 | Petrovac |
| 2023-11-11 | Petrovac | 1 - 1 | Arsenal Tivat |
| 2023-11-05 | Sutjeska Niksic | 3 - 2 | Petrovac |
| 2023-11-01 | Decic Tuzi | 2 - 1 | Petrovac |
| 2023-10-28 | Petrovac | 0 - 0 | Jezero Plav |
| 2023-10-21 | Rudar Pljevlja | 1 - 0 | Petrovac |
| 2023-10-07 | Petrovac | 2 - 3 | Decic Tuzi |
| 2023-10-01 | Mladost DG | 0 - 2 | Petrovac |
| 2023-09-27 | Mornar Bar | 0 - 0 | Petrovac |
| 2023-09-23 | Buducnost | 2 - 1 | Petrovac |
| 2023-09-16 | Petrovac | 1 - 1 | Jedinstvo |
| 2023-09-03 | Arsenal Tivat | 2 - 2 | Petrovac |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 8% | 50% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Buducnost posledné 12 zápasy
| 2023-11-26 | Buducnost | 4 - 3 | Mornar Bar |
| 2023-11-11 | Buducnost | 3 - 2 | Jedinstvo |
| 2023-11-05 | Arsenal Tivat | 1 - 1 | Buducnost |
| 2023-11-01 | Mornar Bar | 2 - 2 | Buducnost |
| 2023-10-28 | Buducnost | 1 - 0 | Sutjeska Niksic |
| 2023-10-22 | Jezero Plav | 1 - 3 | Buducnost |
| 2023-10-08 | Buducnost | 2 - 0 | Rudar Pljevlja |
| 2023-10-01 | Decic Tuzi | 2 - 0 | Buducnost |
| 2023-09-27 | Buducnost | 2 - 2 | Mladost DG |
| 2023-09-23 | Buducnost | 2 - 1 | Petrovac |
| 2023-09-16 | Mornar Bar | 0 - 0 | Buducnost |
| 2023-09-10 | Partizan | 2 - 1 | Buducnost |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Tabuľka Prvá liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Buducnost | 17 | +15 | 35 |
| 2 | Decic Tuzi | 17 | +9 | 34 |
| 3 | Jezero Plav | 17 | +7 | 28 |
| 4 | Sutjeska Niksic | 17 | +6 | 24 |
| 5 | Mornar Bar | 17 | 0 | 23 |
| 6 | Petrovac | 17 | 0 | 20 |
| 7 | Arsenal Tivat | 17 | -3 | 18 |
| 8 | Jedinstvo | 17 | -8 | 15 |
| 9 | Mladost DG | 17 | -10 | 14 |
| 10 | Rudar Pljevlja | 17 | -16 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Petrovac | |
| Buducnost | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Petrovac | Buducnost |
|---|---|---|---|
| 1 | Buducnost | - | |
| 2 | Decic Tuzi | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Jezero Plav | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 4 | Sutjeska Niksic | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Mornar Bar | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Petrovac | - | |
| 7 | Arsenal Tivat | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Jedinstvo | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 9 | Mladost DG | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Rudar Pljevlja | 2 - 0 | 0 - 4 |
Pozícia v lige
| Petrovac | Buducnost | |
| Pozícia | 6 | 1 |
| Body | 20 | 35 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 7 | 2 |
| Body | 11 | 14 |
Forma v lige
| Petrovac | Buducnost | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
8 5 |
10
5 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
5 1 |
4
2 2 |
Góly v lige
| Petrovac | Buducnost | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
18 |
33
18 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
6 |
15
8 |
Celková štatistika pre Prvá liga
| Zápasy (85) | |
| Víťazstva doma | 34% |
| Remízy | 38% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (204) | |
| Góly na zápas | 2.40 |
| Góly doma na zápas | 1.24 |
| Góly vonku na zápas | 1.16 |
| Domáci tím skóroval v | 69% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 68% |
| Nad 2.5 | 38% |
| Nad 3.5 | 26% |
Petrovac ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-09 | Petrovac | - | Mornar Bar |
| 2024-02-17 | Petrovac | - | Mladost DG |
| 2024-02-25 | Decic Tuzi | - | Petrovac |
| 2024-02-28 | Petrovac | - | Rudar Pljevlja |
| 2024-03-03 | Jezero Plav | - | Petrovac |
| 2024-03-09 | Petrovac | - | Sutjeska Niksic |
Buducnost ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-10 | Mladost DG | - | Buducnost |
| 2024-01-18 | Buducnost | - | Jezero Plav |
| 2024-01-21 | Buducnost | - | Arsenal Tivat |
| 2024-01-25 | Buducnost | - | Debrecín |
| 2024-01-28 | Buducnost | - | Arka Gdynia |
| 2024-01-29 | České Budějovice | - | Buducnost |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.60 | 3.50 | 1.62 |
| Pravdepodobnosť | 17% | 43% | 40% |
| 2 @ 1.62 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.15 | 1.17 |
| Pravdepodobnosť | 30% | 70% |
| X2 @ 1.17 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.28 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 75% | 25% | |
| Nad 1.5 @ 1.28 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.85 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Pod 2.5 @ 1.85 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 26% | 74% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% | |
| Áno @ 1.85 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-02 12:05. Možné sú zmeny teraz!
