PrvaLiga - Slovinsko

nedeľa, 10.12.2023
16:30
Mura

Mura

Domžale

Domžale

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Informácia
Mesto
Doma: Murska Sobota
Vonku: Domzale
Vzdialenosť: 134.0 km
Štadión
Štadión: Fazanerija City Stadium
Kapacita: 4 506 (3 716)
Rozmery: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 16:30 (17:30 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.50 3.25 2.55 12 1.46 1.49
37% 22% 41% 1.31 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.30 1.85 1.83 3.10 1.32
85% 15% 54% 46% 32% 68%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-09-27 Domžale 0 - 2 Mura
2023-07-22 Mura 2 - 3 Domžale
2023-04-02 Domžale 0 - 0 Mura
2022-12-12 Mura 0 - 1 Domžale
2022-10-01 Domžale 2 - 2 Mura
2022-07-24 Mura 4 - 3 Domžale
2022-05-08 Mura 3 - 1 Domžale
2022-03-05 Domžale 1 - 1 Mura
2021-11-07 Mura 1 - 1 Domžale
2021-08-29 Domžale 4 - 1 Mura
2021-05-19 Mura 3 - 0 Domžale
2021-03-10 Domžale 1 - 1 Mura
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 6 5
33% 42% 25% 83% 50% 42%

Mura posledné 12 zápasy

2023-12-07 Mura 3 - 1 NK Rogaska
2023-12-03 Bravo 2 - 0 Mura
2023-11-26 Mura 0 - 0 Maribor
2023-11-12 Ol. Ľubľana 1 - 0 Mura
2023-11-04 Mura 1 - 0 Aluminij
2023-10-29 NK Radomlje 1 - 1 Mura
2023-10-22 Mura 2 - 2 FC Koper
2023-10-07 Maribor 3 - 1 Mura
2023-09-30 Mura 0 - 2 Celje
2023-09-27 Domžale 0 - 2 Mura
2023-09-23 NK Rogaska 0 - 2 Mura
2023-09-16 Mura 1 - 1 Bravo
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 3 3
33% 33% 33% 75% 25% 25%

Domžale posledné 12 zápasy

2023-12-06 Aluminij 0 - 5 Domžale
2023-12-02 Domžale 3 - 0 NK Radomlje
2023-11-25 NK Rogaska 1 - 2 Domžale
2023-11-22 Gorica 2 - 1 Domžale
2023-11-11 FC Koper 0 - 1 Domžale
2023-11-04 Domžale 1 - 2 Maribor
2023-10-27 Celje 3 - 1 Domžale
2023-10-21 Domžale 0 - 2 Ol. Ľubľana
2023-10-13 TSV Hartberg 2 - 1 Domžale
2023-10-08 Domžale 3 - 0 NK Rogaska
2023-09-30 Bravo 3 - 2 Domžale
2023-09-27 Domžale 0 - 2 Mura
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 0 7 11 9 3
42% 0% 58% 92% 75% 25%

Tabuľka PrvaLiga

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Celje 18 14 2 2 41 13 +28 44
2 Ol. Ľubľana 18 10 4 4 34 23 +11 34
3 FC Koper 17 8 6 3 29 19 +10 30
4 Maribor 18 8 4 6 28 21 +7 28
5 Bravo 18 7 5 6 24 24 0 26
6 Domžale 18 7 2 9 29 27 +2 23
7 Mura 18 6 4 8 20 27 -7 22
8 NK Radomlje 18 4 4 10 16 30 -14 16
9 Aluminij 18 4 3 11 20 34 -14 15
10 NK Rogaska 17 3 2 12 13 36 -23 11

Chronológia zápasov v lige

Mura                   
Domžale                   
Doma                   
Vonku                   

Zápasy doma/vonku

P Klub Mura Domžale
1 Celje 0 - 2 3 - 1
2 Ol. Ľubľana 1 - 3 2 - 1
3 FC Koper 2 - 2 0 - 1
4 Maribor 0 - 0 1 - 1
5 Bravo 1 - 1 3 - 2
6 Domžale 2 - 3 -
7 Mura - 2 - 3
8 NK Radomlje 0 - 2 3 - 1
9 Aluminij 1 - 0 0 - 5
10 NK Rogaska 3 - 1 1 - 2

Pozícia v lige

  Mura Domžale
Pozícia 7 6
Body 22 23
  Doma Vonku
Pozícia 7 4
Body 9 13

Forma v lige

  Mura Domžale
Víťazstva
Remízy
Prehry
6       
4     
8         
7        
2   
9          
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
2   
3    
4     
4     
1  
4     

Góly v lige

  Mura Domžale
Strelené góly
Inkasované góly
20                     
27                            
29                              
27                            
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
10           
14               
17                  
15                

Celková štatistika pre PrvaLiga

Zápasy   (89)
Víťazstva doma 39%
Remízy 20%
Víťazstva vonku 40%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (254)
Góly na zápas 2.85
Góly doma na zápas 1.40
Góly vonku na zápas 1.45
Domáci tím skóroval v 73%
Hosťujúci tím skóroval v 79%
Obidva Tímy Skórujú 54%
Nad 1.5 84%
Nad 2.5 52%
Nad 3.5 31%

Mura ďalšie 6 zápasy

2023-12-17 Celje - Mura
2024-01-22 Mura - Kisvarda
2024-01-24 Rakow Czest. - Mura
2024-01-26 Mura - TS Galaxy
2024-01-28 Arsenal Tula - Mura
2024-02-11 Celje - Mura

Domžale ďalšie 6 zápasy

2023-12-16 Domžale - Bravo
2024-01-13 A. Klagenfurt - Domžale
2024-01-20 Domžale - DSV Leoben
2024-01-23 Slask Wroclaw - Domžale
2024-01-26 Rukh Vynnyky - Domžale
2024-02-10 Domžale - Bravo

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.50 3.25 2.55
Pravdepodobnosť 37% 22% 41%
12 @ 1.31
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.46 1.49
Pravdepodobnosť 47% 53%
X2 @ 1.49
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.28 3.30
Pravdepodobnosť   85% 15%
Nad 1.5 @ 1.28
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.85 1.83
Pravdepodobnosť   54% 46%
Nad 2.5 @ 1.85
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.10 1.32
Pravdepodobnosť   32% 68%
Pod 3.5 @ 1.32
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.70 2.00
Pravdepodobnosť   55% 45%
Áno @ 1.70

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-10 12:03. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play