PrvaLiga - Slovinsko

sobota, 16.12.2023
12:00
Domžale

Domžale

Bravo

Bravo

odložené
Informácia
Mesto
Doma: Domzale
Vonku: Ljubljana
Vzdialenosť: 11.8 km
Štadión
Štadión: Sports Park Domžale
Kapacita: 2 813
Rozmery: 105 x 68 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 12:00 (13:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.20 3.30 2.95 12 1.36 1.61
37% 31% 32% 1.30 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.20 1.90 1.78 3.25 1.30
71% 29% 48% 52% 28% 72%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-09-30 Bravo 3 - 2 Domžale
2023-07-30 Domžale 1 - 1 Bravo
2023-04-15 Domžale 2 - 2 Bravo
2023-02-19 Bravo 0 - 2 Domžale
2022-10-14 Domžale 0 - 0 Bravo
2022-08-06 Bravo 0 - 1 Domžale
2022-04-24 Bravo 0 - 2 Domžale
2022-04-20 Bravo 3 - 2 Domžale
2022-02-26 Domžale 3 - 0 Bravo
2021-10-23 Bravo 0 - 1 Domžale
2021-08-14 Domžale 0 - 2 Bravo
2021-04-17 Bravo 2 - 2 Domžale
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 9 5 4
42% 33% 25% 75% 42% 33%

Domžale posledné 12 zápasy

2023-12-10 Mura 1 - 0 Domžale
2023-12-06 Aluminij 0 - 5 Domžale
2023-12-02 Domžale 3 - 0 NK Radomlje
2023-11-25 NK Rogaska 1 - 2 Domžale
2023-11-22 Gorica 2 - 1 Domžale
2023-11-11 FC Koper 0 - 1 Domžale
2023-11-04 Domžale 1 - 2 Maribor
2023-10-27 Celje 3 - 1 Domžale
2023-10-21 Domžale 0 - 2 Ol. Ľubľana
2023-10-13 TSV Hartberg 2 - 1 Domžale
2023-10-08 Domžale 3 - 0 NK Rogaska
2023-09-30 Bravo 3 - 2 Domžale
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 0 7 10 9 3
42% 0% 58% 83% 75% 25%

Bravo posledné 12 zápasy

2023-12-10 Bravo 3 - 2 NK Rogaska
2023-12-07 Ol. Ľubľana 1 - 1 Bravo
2023-12-03 Bravo 2 - 0 Mura
2023-11-26 Bravo 0 - 2 Celje
2023-11-10 Aluminij 1 - 1 Bravo
2023-11-05 Bravo 0 - 2 NK Radomlje
2023-10-28 FC Koper 1 - 1 Bravo
2023-10-22 Bravo 2 - 1 Maribor
2023-10-07 Celje 2 - 1 Bravo
2023-09-30 Bravo 3 - 2 Domžale
2023-09-27 NK Rogaska 2 - 0 Bravo
2023-09-23 Bravo 4 - 2 Ol. Ľubľana
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 12 5 3
42% 25% 33% 100% 42% 25%

Tabuľka PrvaLiga

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Celje 18 14 2 2 41 13 +28 44
2 Ol. Ľubľana 19 11 4 4 38 25 +13 37
3 FC Koper 18 8 6 4 31 23 +8 30
4 Maribor 19 8 5 6 30 23 +7 29
5 Bravo 19 8 5 6 27 26 +1 29
6 Mura 19 7 4 8 21 27 -6 25
7 Domžale 19 7 2 10 29 28 +1 23
8 NK Radomlje 19 4 5 10 18 32 -14 17
9 Aluminij 18 4 3 11 20 34 -14 15
10 NK Rogaska 18 3 2 13 15 39 -24 11

Chronológia zápasov v lige

Domžale                    
Bravo                    
Doma                    
Vonku                    

Zápasy doma/vonku

P Klub Domžale Bravo
1 Celje 1 - 2 2 - 1
2 Ol. Ľubľana 0 - 2 1 - 1
3 FC Koper 1 - 2 1 - 1
4 Maribor 1 - 2 2 - 1
5 Bravo 1 - 1 -
6 Mura 0 - 2 1 - 1
7 Domžale - 1 - 1
8 NK Radomlje 3 - 0 1 - 2
9 Aluminij 2 - 1 1 - 1
10 NK Rogaska 3 - 0 2 - 0

Pozícia v lige

  Domžale Bravo
Pozícia 7 5
Body 23 29
  Doma Vonku
Pozícia 7 8
Body 10 8

Forma v lige

  Domžale Bravo
Víťazstva
Remízy
Prehry
7        
2   
10           
8         
5      
6       
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
1  
5      
1  
5      
3    

Góly v lige

  Domžale Bravo
Strelené góly
Inkasované góly
29                              
28                             
27                            
26                           
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
12             
12             
9          
12             

Celková štatistika pre PrvaLiga

Zápasy   (93)
Víťazstva doma 40%
Remízy 20%
Víťazstva vonku 40%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (270)
Góly na zápas 2.90
Góly doma na zápas 1.43
Góly vonku na zápas 1.47
Domáci tím skóroval v 74%
Hosťujúci tím skóroval v 78%
Obidva Tímy Skórujú 55%
Nad 1.5 84%
Nad 2.5 53%
Nad 3.5 33%

Domžale ďalšie 6 zápasy

2024-01-13 A. Klagenfurt - Domžale
2024-01-20 Domžale - DSV Leoben
2024-01-23 Slask Wroclaw - Domžale
2024-01-26 Rukh Vynnyky - Domžale
2024-02-10 Domžale - Bravo
2024-02-17 NK Rogaska - Domžale

Bravo ďalšie 6 zápasy

2024-01-17 Rijeka - Bravo
2024-01-26 SV Ried - Bravo
2024-01-30 Rukh Vynnyky - Bravo
2024-01-31 TSV Hartberg - Bravo
2024-02-10 Domžale - Bravo
2024-02-18 Bravo - Celje

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.20 3.30 2.95
Pravdepodobnosť 37% 31% 32%
12 @ 1.30
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.36 1.61
Pravdepodobnosť 58% 42%
1X @ 1.36
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.30 3.20
Pravdepodobnosť   71% 29%
Nad 1.5 @ 1.30
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.90 1.78
Pravdepodobnosť   48% 52%
Pod 2.5 @ 1.78
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.25 1.30
Pravdepodobnosť   28% 72%
Pod 3.5 @ 1.30
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.77 1.93
Pravdepodobnosť   53% 47%
Áno @ 1.77

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-16 08:06. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play