Ligue 1 - Francúzsko
nedeľa, 25.02.2024
14:00
14:00

Nice

Clermont Foot
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Nice |
| Vonku: | Clermont-Ferrand |
| Vzdialenosť: | 402.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Allianz Riviera |
| Kapacita: | 35 624 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Claude Puel (Fra) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.50 | 7.50 | 1 | 1.10 | 2.63 | |||
| 59% | 29% | 12% | 1.44 | 82% | 18% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.29 | ||||||
| 62% | 38% | 39% | 61% | 20% | 80% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-10-27 | Clermont Foot | 0 - 1 | Nice |
| 2023-04-23 | Nice | 1 - 2 | Clermont Foot |
| 2022-08-21 | Clermont Foot | 1 - 0 | Nice |
| 2022-02-06 | Nice | 0 - 1 | Clermont Foot |
| 2021-11-21 | Clermont Foot | 1 - 2 | Nice |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | |
| 40% | 0% | 60% | 40% | 40% | 0% |
Nice posledné 12 zápasy
| 2024-02-16 | Lyon | 1 - 0 | Nice |
| 2024-02-11 | Nice | 2 - 3 | Monaco |
| 2024-02-07 | Montpellier | 1 - 4 | Nice |
| 2024-02-04 | Brest | 0 - 0 | Nice |
| 2024-01-27 | Nice | 1 - 0 | Méty |
| 2024-01-20 | Bordeaux | 2 - 3 | Nice |
| 2024-01-13 | Rennais | 2 - 0 | Nice |
| 2024-01-06 | Nice | 0 - 0 | Auxerre |
| 2023-12-20 | Nice | 2 - 0 | Lens |
| 2023-12-16 | Le Havre | 3 - 1 | Nice |
| 2023-12-10 | Nice | 2 - 1 | Reims |
| 2023-12-02 | Nantes | 1 - 0 | Nice |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Clermont Foot posledné 12 zápasy
| 2024-02-18 | Rennais | 3 - 1 | Clermont Foot |
| 2024-02-11 | Clermont Foot | 1 - 1 | Brest |
| 2024-02-04 | Lille | 4 - 0 | Clermont Foot |
| 2024-01-28 | Clermont Foot | 1 - 1 | Štrasburg |
| 2024-01-21 | Clermont Foot | 1 - 3 | Štrasburg |
| 2024-01-14 | Nantes | 1 - 2 | Clermont Foot |
| 2024-01-05 | Méty | 1 - 1 | Clermont Foot |
| 2023-12-20 | Clermont Foot | 1 - 3 | Rennais |
| 2023-12-17 | Marseille | 2 - 1 | Clermont Foot |
| 2023-12-10 | Clermont Foot | 0 - 0 | Lille |
| 2023-12-03 | Brest | 3 - 0 | Clermont Foot |
| 2023-11-29 | Montpellier | 1 - 1 | Clermont Foot |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 58% | 33% |
Tabuľka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | 22 | +35 | 53 |
| 2 | Brest | 23 | +16 | 43 |
| 3 | Nice | 22 | +7 | 39 |
| 4 | Lille | 22 | +15 | 38 |
| 5 | Monaco | 22 | +9 | 38 |
| 6 | Lens | 22 | +7 | 36 |
| 7 | Rennais | 22 | +8 | 34 |
| 8 | Reims | 22 | -2 | 31 |
| 9 | Marseille | 22 | +5 | 30 |
| 10 | Lyon | 23 | -10 | 28 |
| 11 | Nantes | 23 | -11 | 25 |
| 12 | Štrasburg | 23 | -12 | 25 |
| 13 | Le Havre | 22 | -5 | 24 |
| 14 | Toulouse | 22 | -8 | 23 |
| 15 | Montpellier | 22 | -3 | 22 |
| 16 | Lorient | 23 | -13 | 22 |
| 17 | Méty | 23 | -18 | 17 |
| 18 | Clermont Foot | 22 | -20 | 16 |
Chronológia zápasov v lige
| Nice | |
| Clermont Foot | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Nice | Clermont Foot |
|---|---|---|---|
| 1 | Paris SG | ||
| 2 | Brest | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Nice | - | |
| 4 | Lille | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 5 | Monaco | 2 - 3 | |
| 6 | Lens | 2 - 0 | |
| 7 | Rennais | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Reims | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Marseille | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Lyon | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Nantes | 1 - 2 | |
| 12 | Štrasburg | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Le Havre | 2 - 1 | |
| 14 | Toulouse | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Montpellier | 1 - 1 | |
| 16 | Lorient | ||
| 17 | Méty | 1 - 0 | |
| 18 | Clermont Foot | - |
Pozícia v lige
| Nice | Clermont Foot | |
| Pozícia | 3 | 18 |
| Body | 39 | 16 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 17 |
| Body | 24 | 9 |
Forma v lige
| Nice | Clermont Foot | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
11
6 5 |
3
7 12 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
3 1 |
2
3 6 |
Góly v lige
| Nice | Clermont Foot | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
22
15 |
16
36 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
5 |
10
21 |
Celková štatistika pre Ligue 1
| Zápasy (201) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 29% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (507) | |
| Góly na zápas | 2.52 |
| Góly doma na zápas | 1.43 |
| Góly vonku na zápas | 1.09 |
| Domáci tím skóroval v | 75% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 64% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 73% |
| Nad 2.5 | 49% |
| Nad 3.5 | 25% |
Nice ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | Toulouse | - | Nice |
| 2024-03-08 | Nice | - | Montpellier |
| 2024-03-13 | Paris SG | - | Nice |
| 2024-03-16 | Lens | - | Nice |
| 2024-03-31 | Nice | - | Nantes |
| 2024-04-07 | Reims | - | Nice |
Clermont Foot ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Clermont Foot | - | Marseille |
| 2024-03-10 | Méty | - | Clermont Foot |
| 2024-03-17 | Clermont Foot | - | Le Havre |
| 2024-03-31 | Clermont Foot | - | Toulouse |
| 2024-04-06 | Paris SG | - | Clermont Foot |
| 2024-04-14 | Clermont Foot | - | Montpellier |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 4.50 | 7.50 |
| Pravdepodobnosť | 59% | 29% | 12% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.10 | 2.63 |
| Pravdepodobnosť | 82% | 18% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.33 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% | |
| Nad 1.5 @ 1.33 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.75 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 2.5 @ 1.75 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.75 | 1.29 | |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% | |
| Pod 3.5 @ 1.29 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% | |
| Nie @ 1.57 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-25 12:05. Možné sú zmeny teraz!
