Superliga - Malajzia
sobota, 25.11.2023
13:00
13:00

Negeri Sembilan

PDRM
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Seremban |
| Vonku: | Kuala Lumpur |
| Vzdialenosť: | 53.6 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 13:00 (21:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.30 | 2.25 | X2 | 1.55 | 1.42 | |||
| 31% | 24% | 45% | 1.42 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.80 | 1.68 | 2.05 | 2.65 | 1.41 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Posledné 1 priame stretnutia
| 2023-05-18 | PDRM | 1 - 2 | Negeri Sembilan |
Negeri Sembilan posledné 12 zápasy
| 2023-10-28 | Kedah | 3 - 0 | Negeri Sembilan |
| 2023-10-01 | Negeri Sembilan | 0 - 1 | Perak |
| 2023-09-23 | Johor DT | 4 - 1 | Negeri Sembilan |
| 2023-09-13 | Negeri Sembilan | 0 - 3 | Johor DT |
| 2023-08-26 | Sabah FA | 3 - 1 | Negeri Sembilan |
| 2023-08-20 | Negeri Sembilan | 4 - 2 | Kelantan Warriors |
| 2023-08-14 | Negeri Sembilan | 0 - 4 | Selangor |
| 2023-08-09 | Kelantan | 2 - 0 | Negeri Sembilan |
| 2023-08-05 | Kelantan Warriors | 0 - 1 | Negeri Sembilan |
| 2023-07-28 | Terengganu | 1 - 1 | Negeri Sembilan |
| 2023-07-15 | Kuala Lumpur | 1 - 1 | Negeri Sembilan |
| 2023-07-08 | Johor DT | 2 - 0 | Negeri Sembilan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 10 | 6 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 50% | 33% |
PDRM posledné 12 zápasy
| 2023-11-08 | Pahang | 2 - 3 | PDRM |
| 2023-10-27 | PDRM | 2 - 0 | Kuala Lumpur |
| 2023-10-08 | PDRM | 1 - 1 | Kuching City |
| 2023-09-27 | Johor DT | 4 - 0 | PDRM |
| 2023-08-27 | PDRM | 3 - 0 | Penang |
| 2023-08-19 | Selangor | 1 - 2 | PDRM |
| 2023-08-03 | PDRM | 1 - 4 | Selangor |
| 2023-07-28 | Kelantan Warriors | 2 - 2 | PDRM |
| 2023-07-16 | PDRM | 0 - 0 | Terengganu |
| 2023-07-09 | PDRM | 0 - 2 | Kedah |
| 2023-06-23 | Perak | 1 - 2 | PDRM |
| 2023-06-08 | PDRM | 1 - 0 | Sabah FA |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Tabuľka Superliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Johor DT | 24 | +83 | 70 |
| 2 | Selangor | 23 | +43 | 52 |
| 3 | Kedah | 23 | +21 | 50 |
| 4 | Sabah FA | 24 | +28 | 48 |
| 5 | Pahang | 23 | +14 | 44 |
| 6 | Terengganu | 24 | +8 | 36 |
| 7 | PDRM | 23 | -3 | 34 |
| 8 | Kuala Lumpur | 23 | +1 | 31 |
| 9 | Perak | 23 | -22 | 22 |
| 10 | Negeri Sembilan | 23 | -19 | 21 |
| 11 | Penang | 23 | -14 | 20 |
| 12 | Kelantan Warriors | 23 | -33 | 14 |
| 13 | Kuching City | 24 | -29 | 9 |
| 14 | Kelantan | 23 | -78 | 8 |
Chronológia zápasov v lige
| Negeri Sembilan | |
| PDRM | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Negeri Sembilan | PDRM |
|---|---|---|---|
| 1 | Johor DT | 0 - 7 | 4 - 0 |
| 2 | Selangor | 0 - 4 | |
| 3 | Kedah | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Sabah FA | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 5 | Pahang | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 6 | Terengganu | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | PDRM | - | |
| 8 | Kuala Lumpur | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Perak | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Negeri Sembilan | - | |
| 11 | Penang | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 12 | Kelantan Warriors | 3 - 3 | 2 - 2 |
| 13 | Kuching City | 0 - 1 | |
| 14 | Kelantan | 4 - 2 | 1 - 4 |
Pozícia v lige
| Negeri Sembilan | PDRM | |
| Pozícia | 10 | 7 |
| Body | 21 | 34 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 10 | 7 |
| Body | 13 | 16 |
Forma v lige
| Negeri Sembilan | PDRM | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
9 10 |
10
4 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
4 4 |
5
1 5 |
Góly v lige
| Negeri Sembilan | PDRM | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
26
45 |
27
30 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
24 |
15
22 |
Celková štatistika pre Superliga
| Zápasy (163) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 18% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (550) | |
| Góly na zápas | 3.37 |
| Góly doma na zápas | 1.77 |
| Góly vonku na zápas | 1.60 |
| Domáci tím skóroval v | 79% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 67% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 62% |
| Nad 3.5 | 42% |
Negeri Sembilan ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-01 | Kelantan Warriors | - | Negeri Sembilan |
| 2023-12-17 | Negeri Sembilan | - | Kuching City |
| 2024-05-18 | Johor DT | - | Negeri Sembilan |
| 2024-05-26 | Selangor | - | Negeri Sembilan |
| 2024-06-15 | Selangor | - | Negeri Sembilan |
| 2024-06-21 | Negeri Sembilan | - | Kuala Lumpur |
PDRM ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-10 | PDRM | - | Kelantan |
| 2023-12-17 | Selangor | - | PDRM |
| 2024-04-27 | PDRM | - | Kuala Lumpur |
| 2024-05-11 | PDRM | - | Kedah |
| 2024-05-18 | Perak | - | PDRM |
| 2024-05-25 | PDRM | - | Penang |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.60 | 3.30 | 2.25 |
| Pravdepodobnosť | 31% | 24% | 45% |
| X2 @ 1.42 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.55 | 1.42 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% |
| X2 @ 1.42 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 3.80 | |
| Pravdepodobnosť | 79% | 21% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.68 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.68 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.65 | 1.41 | |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% | |
| Pod 3.5 @ 1.41 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.20 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Áno @ 1.60 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-25 12:03. Možné sú zmeny teraz!
