Prvá divízia - Cyprus
utorok, 06.02.2024
17:00
17:00

Nea Salamina

Aris Limassol
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Larnaca |
| Vonku: | Limassol |
| Vzdialenosť: | 60.7 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Ammochostos |
| Kapacita: | 5 500 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:00 (19:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.80 | 3.80 | 1.53 | 2 | 2.30 | 1.15 | |||
| 31% | 12% | 57% | 1.53 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.80 | 1.70 | 2.00 | 2.70 | 1.40 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 35% | 65% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-04 | Aris Limassol | 2 - 1 | Nea Salamina |
| 2023-02-18 | Aris Limassol | 3 - 0 | Nea Salamina |
| 2022-11-11 | Nea Salamina | 1 - 3 | Aris Limassol |
| 2017-12-10 | Nea Salamina | 2 - 0 | Aris Limassol |
| 2017-08-26 | Aris Limassol | 1 - 1 | Nea Salamina |
| 2017-04-22 | Aris Limassol | 1 - 1 | Nea Salamina |
| 2017-03-11 | Nea Salamina | 0 - 3 | Aris Limassol |
| 2017-01-03 | Aris Limassol | 1 - 2 | Nea Salamina |
| 2016-09-18 | Nea Salamina | 0 - 0 | Aris Limassol |
| 2016-02-06 | Nea Salamina | 0 - 0 | Aris Limassol |
| 2015-11-02 | Aris Limassol | 2 - 0 | Nea Salamina |
| 2014-05-18 | Aris Limassol | 1 - 2 | Nea Salamina |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 8% |
Nea Salamina posledné 12 zápasy
| 2024-02-01 | AEL Limassol | 3 - 1 | Nea Salamina |
| 2024-01-26 | Nea Salamina | 0 - 4 | APOEL Nicosia |
| 2024-01-21 | Karmiotissa | 0 - 1 | Nea Salamina |
| 2024-01-12 | Nea Salamina | 0 - 1 | AEK Larnaca |
| 2024-01-07 | Nea Salamina | 3 - 2 | Othellos Athienou |
| 2024-01-03 | Ethnikos Achna | 2 - 3 | Nea Salamina |
| 2023-12-23 | Nea Salamina | 0 - 3 | Anorthosis |
| 2023-12-17 | Ap. Limassol | 0 - 2 | Nea Salamina |
| 2023-12-10 | Nea Salamina | 0 - 2 | Omonia Nicosia |
| 2023-12-03 | Nea Salamina | 0 - 2 | Pafos |
| 2023-11-26 | AEZ Zakakiou | 2 - 2 | Nea Salamina |
| 2023-11-11 | Nea Salamina | 2 - 0 | Doxa Katokopia |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 6 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 50% | 42% |
Aris Limassol posledné 12 zápasy
| 2024-01-31 | Aris Limassol | 4 - 0 | Othellos Athienou |
| 2024-01-28 | Ethnikos Achna | 2 - 6 | Aris Limassol |
| 2024-01-25 | Ethnikos Achna | 1 - 2 | Aris Limassol |
| 2024-01-22 | Aris Limassol | 2 - 1 | Anorthosis |
| 2024-01-14 | Ap. Limassol | 0 - 1 | Aris Limassol |
| 2024-01-07 | Aris Limassol | 2 - 0 | Omonia Nicosia |
| 2024-01-03 | Pafos | 1 - 0 | Aris Limassol |
| 2023-12-22 | Aris Limassol | 1 - 0 | AEZ Zakakiou |
| 2023-12-18 | Doxa Katokopia | 2 - 0 | Aris Limassol |
| 2023-12-14 | Aris Limassol | 1 - 3 | Sparta Praha |
| 2023-12-09 | AEK Larnaca | 2 - 1 | Aris Limassol |
| 2023-12-04 | AEL Limassol | 0 - 4 | Aris Limassol |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 67% | 0% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Tabuľka Prvá divízia
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APOEL Nicosia | 23 | +36 | 52 |
| 2 | Aris Limassol | 22 | +23 | 47 |
| 3 | AEK Larnaca | 23 | +17 | 46 |
| 4 | Pafos | 23 | +24 | 43 |
| 5 | Omonia Nicosia | 23 | +16 | 42 |
| 6 | Anorthosis | 22 | +14 | 41 |
| 7 | Ap. Limassol | 23 | +11 | 34 |
| 8 | Nea Salamina | 22 | -5 | 31 |
| 9 | AEL Limassol | 22 | -8 | 26 |
| 10 | Ethnikos Achna | 23 | -16 | 24 |
| 11 | Karmiotissa | 22 | -20 | 14 |
| 12 | AEZ Zakakiou | 22 | -28 | 14 |
| 13 | Othellos Athienou | 23 | -28 | 14 |
| 14 | Doxa Katokopia | 23 | -36 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Nea Salamina | |
| Aris Limassol | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Nea Salamina | Aris Limassol |
|---|---|---|---|
| 1 | APOEL Nicosia | 0 - 4 | |
| 2 | Aris Limassol | - | |
| 3 | AEK Larnaca | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Pafos | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Omonia Nicosia | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Anorthosis | 0 - 3 | 2 - 3 |
| 7 | Ap. Limassol | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Nea Salamina | - | |
| 9 | AEL Limassol | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 10 | Ethnikos Achna | 4 - 0 | 2 - 6 |
| 11 | Karmiotissa | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 12 | AEZ Zakakiou | 0 - 5 | |
| 13 | Othellos Athienou | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Doxa Katokopia | 2 - 0 | 2 - 0 |
Pozícia v lige
| Nea Salamina | Aris Limassol | |
| Pozícia | 8 | 2 |
| Body | 31 | 47 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 6 |
| Body | 16 | 19 |
Forma v lige
| Nea Salamina | Aris Limassol | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
9
4 9 |
15
2 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
1 5 |
6
1 4 |
Góly v lige
| Nea Salamina | Aris Limassol | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
30
35 |
43
20 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
16 |
24
15 |
Celková štatistika pre Prvá divízia
| Zápasy (158) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 22% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (455) | |
| Góly na zápas | 2.88 |
| Góly doma na zápas | 1.55 |
| Góly vonku na zápas | 1.33 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 69% |
| Obidva Tímy Skórujú | 47% |
| Nad 1.5 | 78% |
| Nad 2.5 | 55% |
| Nad 3.5 | 34% |
Nea Salamina ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-11 | Doxa Katokopia | - | Nea Salamina |
| 2024-02-15 | Nea Salamina | - | AEZ Zakakiou |
| 2024-02-19 | Pafos | - | Nea Salamina |
| 2024-02-24 | Nea Salamina | - | Othellos Athienou |
| 2024-02-28 | Nea Salamina | - | Pafos |
| 2024-03-04 | Ap. Limassol | - | Nea Salamina |
Aris Limassol ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-10 | Aris Limassol | - | Karmiotissa |
| 2024-02-15 | APOEL Nicosia | - | Aris Limassol |
| 2024-02-18 | Aris Limassol | - | AEL Limassol |
| 2024-02-25 | Aris Limassol | - | Omonia Nicosia |
| 2024-02-29 | Anorthosis | - | Aris Limassol |
| 2024-03-04 | AEK Larnaca | - | Aris Limassol |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.80 | 3.80 | 1.53 |
| Pravdepodobnosť | 31% | 12% | 57% |
| 2 @ 1.53 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.30 | 1.15 |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% |
| X2 @ 1.15 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.23 | 3.80 | |
| Pravdepodobnosť | 79% | 21% | |
| Nad 1.5 @ 1.23 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.70 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.70 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.70 | 1.40 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.78 | 1.90 | |
| Pravdepodobnosť | 44% | 56% | |
| Nie @ 1.90 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-06 16:04. Možné sú zmeny teraz!
