Superliga - Slovensko
sobota, 24.02.2024
14:00
14:00

Žilina

Michalovce
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Zilina |
| Vonku: | Michalovce |
| Vzdialenosť: | 237.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Pod Dubnom |
| Kapacita: | 10 770 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 4.20 | 5.75 | 1 | 1.13 | 2.55 | |||
| 77% | 15% | 8% | 1.47 | 90% | 10% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.33 | 1.57 | 2.25 | 2.40 | 1.50 | ||||||
| 78% | 22% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-10-07 | Michalovce | 1 - 1 | Žilina |
| 2022-11-12 | Michalovce | 3 - 2 | Žilina |
| 2022-08-26 | Žilina | 2 - 0 | Michalovce |
| 2022-02-19 | Žilina | 2 - 1 | Michalovce |
| 2021-10-02 | Michalovce | 1 - 0 | Žilina |
| 2020-12-05 | Michalovce | 1 - 1 | Žilina |
| 2020-08-30 | Žilina | 6 - 2 | Michalovce |
| 2020-07-11 | Žilina | 5 - 0 | Michalovce |
| 2019-10-19 | Žilina | 1 - 1 | Michalovce |
| 2019-07-20 | Michalovce | 0 - 3 | Žilina |
| 2019-04-27 | Michalovce | 2 - 1 | Žilina |
| 2019-04-17 | Michalovce | 0 - 2 | Žilina |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 50% | 25% |
Žilina posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Skalica | 1 - 1 | Žilina |
| 2024-02-09 | Žilina | 0 - 4 | Slovan Bratislava |
| 2024-02-02 | Žilina | 2 - 2 | Zbrojovka Brno |
| 2024-01-27 | Žilina | 5 - 0 | Podbeskidzie |
| 2024-01-24 | Žilina | 5 - 0 | Liptovský Mikuláš |
| 2024-01-20 | Žilina | 7 - 4 | Karviná |
| 2024-01-17 | Žilina | 7 - 0 | Povazska Bystrica |
| 2023-12-16 | Dukla B. Bystrica | 3 - 1 | Žilina |
| 2023-12-08 | Žilina | 1 - 0 | Spartak Trnava |
| 2023-12-02 | Zlaté Moravce | 1 - 2 | Žilina |
| 2023-11-25 | Žilina | 1 - 0 | Kosice |
| 2023-11-10 | Trenčín | 0 - 0 | Žilina |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 8 | 7 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 67% | 58% |
Michalovce posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Michalovce | 0 - 1 | Ružomberok |
| 2024-02-10 | Podbrezová | 2 - 1 | Michalovce |
| 2024-02-02 | Michalovce | 1 - 2 | LNZ Cherkasy |
| 2024-01-30 | Obolon | 4 - 1 | Michalovce |
| 2024-01-20 | Michalovce | 4 - 0 | Humenne |
| 2024-01-13 | Kisvarda | 1 - 1 | Michalovce |
| 2023-12-17 | Spartak Trnava | 1 - 0 | Michalovce |
| 2023-12-09 | Michalovce | 1 - 1 | Skalica |
| 2023-12-01 | Kosice | 2 - 1 | Michalovce |
| 2023-11-25 | Michalovce | 0 - 2 | Slovan Bratislava |
| 2023-11-11 | Dukla B. Bystrica | 3 - 1 | Michalovce |
| 2023-11-04 | Michalovce | 0 - 0 | Trenčín |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Tabuľka Superliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Bratislava | 20 | +37 | 51 |
| 2 | Žilina | 20 | +10 | 39 |
| 3 | Spartak Trnava | 20 | +9 | 36 |
| 4 | Dunajská Streda | 20 | +10 | 35 |
| 5 | Podbrezová | 20 | +7 | 33 |
| 6 | Trenčín | 20 | +10 | 33 |
| 7 | Dukla B. Bystrica | 20 | +10 | 33 |
| 8 | Ružomberok | 20 | -6 | 28 |
| 9 | Skalica | 21 | -6 | 22 |
| 10 | Kosice | 21 | -26 | 16 |
| 11 | Michalovce | 20 | -26 | 6 |
| 12 | Zlaté Moravce | 20 | -29 | 4 |
Chronológia zápasov v lige
| Žilina | |
| Michalovce | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Žilina | Michalovce |
|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Bratislava | 0 - 4 | 5 - 1 |
| 2 | Žilina | - | |
| 3 | Spartak Trnava | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Dunajská Streda | 5 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Podbrezová | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Trenčín | 5 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Dukla B. Bystrica | 1 - 4 | 3 - 1 |
| 8 | Ružomberok | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Skalica | 5 - 3 | 2 - 1 |
| 10 | Kosice | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Michalovce | - | |
| 12 | Zlaté Moravce | 3 - 2 | 2 - 2 |
Pozícia v lige
| Žilina | Michalovce | |
| Pozícia | 2 | 11 |
| Body | 39 | 6 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 2 | 11 |
| Body | 24 | 2 |
Forma v lige
| Žilina | Michalovce | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
12
3 5 |
0
6 14 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
0 2 |
0
2 8 |
Góly v lige
| Žilina | Michalovce | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
38
28 |
14
40 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
26
18 |
8
21 |
Celková štatistika pre Superliga
| Zápasy (121) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 22% |
| Víťazstva vonku | 31% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (341) | |
| Góly na zápas | 2.82 |
| Góly doma na zápas | 1.51 |
| Góly vonku na zápas | 1.31 |
| Domáci tím skóroval v | 75% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 51% |
| Nad 1.5 | 75% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 29% |
Žilina ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-28 | Slovan Bratislava | - | Žilina |
| 2024-03-02 | Dunajská Streda | - | Žilina |
| 2024-03-09 | Žilina | - | Podbrezová |
| 2024-03-16 | Dunajská Streda | - | Žilina |
| 2024-03-31 | Spartak Trnava | - | Žilina |
| 2024-04-05 | Žilina | - | Slovan Bratislava |
Michalovce ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-02 | Michalovce | - | Zlaté Moravce |
| 2024-03-06 | Michalovce | - | Spartak Trnava |
| 2024-03-09 | Zlaté Moravce | - | Michalovce |
| 2024-03-15 | Michalovce | - | Kosice |
| 2024-03-30 | Skalica | - | Michalovce |
| 2024-04-06 | Michalovce | - | Trenčín |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.47 | 4.20 | 5.75 |
| Pravdepodobnosť | 77% | 15% | 8% |
| 1 @ 1.47 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 2.55 |
| Pravdepodobnosť | 90% | 10% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 4.33 | |
| Pravdepodobnosť | 78% | 22% | |
| Nad 1.5 @ 1.18 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 52% | 48% | |
| Nad 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.40 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.71 | 1.98 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Áno @ 1.71 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-24 12:01. Možné sú zmeny teraz!
