1. liga - Česko
streda, 06.12.2023
16:00
16:00

Mladá Boleslav

Viktoria Plzeň
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Mladá Boleslav |
| Vonku: | Plzeň |
| Vzdialenosť: | 131.5 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Mestský štadión |
| Kapacita: | 5 000 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 16:00 (17:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.30 | 2.20 | 1X | 1.67 | 1.36 | |||
| 45% | 16% | 39% | 1.67 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 60% | 40% | 37% | 63% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-04-01 | Mladá Boleslav | 0 - 0 | Viktoria Plzeň |
| 2022-10-08 | Viktoria Plzeň | 2 - 0 | Mladá Boleslav |
| 2022-04-20 | Mladá Boleslav | 0 - 2 | Viktoria Plzeň |
| 2022-01-22 | Viktoria Plzeň | 0 - 1 | Mladá Boleslav |
| 2021-10-27 | Mladá Boleslav | 2 - 0 | Viktoria Plzeň |
| 2021-07-25 | Viktoria Plzeň | 2 - 1 | Mladá Boleslav |
| 2021-02-14 | Mladá Boleslav | 2 - 2 | Viktoria Plzeň |
| 2020-09-13 | Viktoria Plzeň | 2 - 1 | Mladá Boleslav |
| 2020-05-30 | Viktoria Plzeň | 7 - 1 | Mladá Boleslav |
| 2020-03-04 | Viktoria Plzeň | 4 - 2 | Mladá Boleslav |
| 2019-10-06 | Mladá Boleslav | 2 - 1 | Viktoria Plzeň |
| 2019-02-09 | Mladá Boleslav | 1 - 1 | Viktoria Plzeň |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Mladá Boleslav posledné 12 zápasy
| 2023-11-25 | Slovan Liberec | 2 - 1 | Mladá Boleslav |
| 2023-11-11 | Mladá Boleslav | 1 - 0 | Pardubice |
| 2023-11-04 | Teplice | 1 - 0 | Mladá Boleslav |
| 2023-11-01 | Slovan Liberec | 1 - 0 | Mladá Boleslav |
| 2023-10-29 | Mladá Boleslav | 3 - 1 | Sparta Praha |
| 2023-10-21 | Zlín | 5 - 9 | Mladá Boleslav |
| 2023-10-11 | RB Lipsko | 2 - 4 | Mladá Boleslav |
| 2023-10-07 | Sigma Olomouc | 4 - 0 | Mladá Boleslav |
| 2023-10-01 | Mladá Boleslav | 2 - 1 | Bohemians 1905 |
| 2023-09-26 | Mladá Boleslav | 4 - 2 | Prostejov |
| 2023-09-23 | České Budějovice | 1 - 2 | Mladá Boleslav |
| 2023-09-16 | Mladá Boleslav | 5 - 1 | Hradec Králové |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 67% | 0% | 33% | 75% | 75% | 50% |
Viktoria Plzeň posledné 12 zápasy
| 2023-11-30 | Ballkani | 0 - 1 | Viktoria Plzeň |
| 2023-11-25 | Hradec Králové | 1 - 1 | Viktoria Plzeň |
| 2023-11-16 | Sigma Olomouc | 1 - 3 | Viktoria Plzeň |
| 2023-11-12 | Viktoria Plzeň | 1 - 4 | Slovácko |
| 2023-11-09 | Viktoria Plzeň | 1 - 0 | Din. Záhreb |
| 2023-11-05 | Slavia Praha | 1 - 2 | Viktoria Plzeň |
| 2023-10-29 | Viktoria Plzeň | 0 - 1 | Karviná |
| 2023-10-26 | Din. Záhreb | 0 - 1 | Viktoria Plzeň |
| 2023-10-21 | Slovan Liberec | 3 - 0 | Viktoria Plzeň |
| 2023-10-08 | Viktoria Plzeň | 3 - 2 | Jablonec |
| 2023-10-05 | Astana | 1 - 2 | Viktoria Plzeň |
| 2023-09-30 | Sparta Praha | 2 - 1 | Viktoria Plzeň |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 7 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 58% | 25% |
Tabuľka 1. liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sparta Praha | 17 | +30 | 44 |
| 2 | Slavia Praha | 16 | +19 | 39 |
| 3 | Slovácko | 17 | +4 | 29 |
| 4 | Sigma Olomouc | 17 | +7 | 28 |
| 5 | Viktoria Plzeň | 15 | +11 | 26 |
| 6 | Mladá Boleslav | 15 | +7 | 26 |
| 7 | Banik Ostrava | 16 | +7 | 24 |
| 8 | Slovan Liberec | 16 | -1 | 21 |
| 9 | Bohemians 1905 | 16 | -6 | 21 |
| 10 | Teplice | 16 | -2 | 20 |
| 11 | Hradec Králové | 16 | -6 | 17 |
| 12 | Jablonec | 16 | -6 | 16 |
| 13 | Karviná | 16 | -11 | 13 |
| 14 | Pardubice | 17 | -12 | 13 |
| 15 | Zlín | 16 | -22 | 11 |
| 16 | České Budějovice | 16 | -19 | 10 |
Chronológia zápasov v lige
| Mladá Boleslav | |
| Viktoria Plzeň | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Mladá Boleslav | Viktoria Plzeň |
|---|---|---|---|
| 1 | Sparta Praha | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Slavia Praha | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Slovácko | ||
| 4 | Sigma Olomouc | ||
| 5 | Viktoria Plzeň | - | |
| 6 | Mladá Boleslav | - | |
| 7 | Banik Ostrava | ||
| 8 | Slovan Liberec | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 9 | Bohemians 1905 | 2 - 1 | |
| 10 | Teplice | 1 - 0 | |
| 11 | Hradec Králové | 5 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Jablonec | 3 - 1 | |
| 13 | Karviná | ||
| 14 | Pardubice | 1 - 0 | |
| 15 | Zlín | 1 - 7 | |
| 16 | České Budějovice | 2 - 5 |
Pozícia v lige
| Mladá Boleslav | Viktoria Plzeň | |
| Pozícia | 6 | 5 |
| Body | 26 | 26 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 5 | 5 |
| Body | 16 | 10 |
Forma v lige
| Mladá Boleslav | Viktoria Plzeň | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
2 5 |
8
2 5 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
1 1 |
3
1 3 |
Góly v lige
| Mladá Boleslav | Viktoria Plzeň | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
32
25 |
34
23 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
16
7 |
16
11 |
Celková štatistika pre 1. liga
| Zápasy (129) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 22% |
| Víťazstva vonku | 29% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (350) | |
| Góly na zápas | 2.71 |
| Góly doma na zápas | 1.57 |
| Góly vonku na zápas | 1.14 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 70% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 43% |
| Nad 3.5 | 26% |
Mladá Boleslav ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-10 | Slavia Praha | - | Mladá Boleslav |
| 2023-12-13 | Mladá Boleslav | - | Karviná |
| 2023-12-16 | Mladá Boleslav | - | Slovácko |
| 2024-01-10 | Mladá Boleslav | - | Teplice |
| 2024-01-13 | Mladá Boleslav | - | Taborsko |
| 2024-01-17 | Varnsdorf | - | Mladá Boleslav |
Viktoria Plzeň ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-10 | Viktoria Plzeň | - | České Budějovice |
| 2023-12-14 | Viktoria Plzeň | - | Astana |
| 2023-12-17 | Sigma Olomouc | - | Viktoria Plzeň |
| 2024-01-13 | Viktoria Plzeň | - | Viktoria Žižkov |
| 2024-01-20 | Viktoria Plzeň | - | Dukla Praha |
| 2024-01-25 | Ferencváros | - | Viktoria Plzeň |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.20 | 3.30 | 2.20 |
| Pravdepodobnosť | 45% | 16% | 39% |
| 1X @ 1.67 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 1.36 |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% |
| 1X @ 1.67 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 79% | 21% | |
| Nad 1.5 @ 1.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.85 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 60% | 40% | |
| Nad 2.5 @ 1.85 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.36 | |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Áno @ 1.67 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-06 12:04. Možné sú zmeny teraz!
